CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Opinie o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.

Janusz

CTL to bardzo dobry pracodawca - każdy kto tam popracuje chociaż jeden dzień nauczy się wiele o życiu... W ramach poznawania wszystkich stron życia polecam to doświadczenie - będzie niezapomniane ....

=) gkfkgmg
@Janusz

To prawda!!! Zgadzam się z taką wizją!!! hehehe))) aż się uśmiałem)) To życiowe doświadczenie i wyłącznie)) (usunięte przez administratora)Tak że świetna życiowa praktyka!)) Wspominam to jak sen...))

Święta Prawda

(usunięte przez administratora)POKORA to cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, nie wywyższaniu się ponad innych.

ŚWIĘTA PRAWDA

Wielki szacunek dla osoby która w kilku punktach przedstawiła jak najbardziej prawdziwą sytuację w firmie CTL. A jako że wiem że te wpisy są czytane przez pewne osoby w firmie (usunięte przez administratora)

poinformowany

po dziesiąte i na razie ostatnie, chyba, że ktoś ma jeszcze pytania. Praca w CTL nie przyniesie CI pieniędzy, satysfakcji ani nie nauczy CIę niczego nowego poza brakiem zaufania do pracodawcy. Plusem tej pracy jest możliwość poznania wielu ludzi, którzy pojawiają się w tej pracy bardzo często.

Grafik

mily

firma (usunięte przez administratora) nie polecam, łamią KP i o od jakis co najmniej 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
poinformowany

po ósme firma aspiruje być w czołówce firm laserowych na świecie. W rzeczywistości żyje wspomnieniem wielkości, gdy była liderem w Polsce.

poinformowany

po szóste gdy masz podpisana umowę o pracę wypłaty wypłacane są regularnie.

poinformowany

po drugie rekrutacja w firmie CTL prowadzona jest w sposób ciągły od kilku lat. Na te same stanowiska, często "zatrudniane" jest klika osób w tym samym czasie,mające takie same zadania

poinformowany

W kilku kolejnych postach zamieszczę ważne informacje o CTL, ważne dla każdego, kto rozważa pracę w tej firmie:

haniag

Czy ktoś z Was wie, jak wygląda praca grafika komputerowego w tej firmie?

maestro
@haniag

Pracowałam tam miesiąc i w tym czasie przewinęło się 4 grafików. (usunięte przez administratora)Nie warto

on

I gdzie się podziały wcześniejsze opinie ?! Gdzie opinie/negatywy których było tyle ? Nawet tych nie wulgarnych a opisujących warunki pracy i firmę nie ma!

callipyge

Pracowałam w tej firmie 1 dzień i o 1 dzień za długo. Wszystko, co napisano powyżej to prawda. Gorąco odradzam, szkoda czasu, nerwów i zachodu. I nie zdziwcie się biolodzy/biochemicy/biofizycy, że laboratorium biologicznego tam "nie ma i nie będzie" jak to powiedział profesor.

maestro

pracuję tam miesiąc i widzę codziennie te tłumy przychodzące po swoje pieniądze, a także ludzi czekających na rozmowę kwalifikacyjną

zibi

Szkoda, że nie przeczytałem tego forum przed wysłaniem CV, ale w zasadzie nic się nie stało. Do rozmowy jeszcze nie doszło. Tak duża rotacja pracowników powinna dać do myślenia, więc nie wierzę w te klika pozytywnych komentarzy.

hej, podajcie jakieś kwoty wynagrodzenia, aktualne najlepiej, bo nic z tego roku nie znalazłem? najniższa krajowa?

ramzes

Pracowałem tam kilka dni i nie radzę szukać tam pracy. Grobowa atmosfera. Dla mnie to fenomen, że ta firma prosperuje.

grafik

Ja też byłem dzis na rozmowie o pracę i również na stanowisko grafik. Prezes wydawał mi się bardzo miły i sympatyczny, już na poniedziałek zaprosił mnie 2h wprowadzenia..... przeczytałem wszytskie wpisy na tym forum i nie wiem co mam myśleć.......

Kajetan

Mistrzu! Lekkie masz pióro, dobrze się to czytało zwłaszcza, że dziś zaprosili mnie na rozmowę, również na grafika. Dzięki za tę opinie.

Monia

W firmie pracuje już dłuższy czas. Muszę powiedzieć, że ostatnio dużo się u nas zmieniło. Firma się rozwija, unowocześnia, dużo nowych zleceń i klientów. Zespół też ok.

Znudzony

Firma ok, pracownicy ok, dojazd pkp bardzo dobry, atmosfera pracy ok, jedyne do czego można się przyczepić to duża ilość pracy.

Rob

Jak chcesz się obijać i nic nie robić to nie polecam. Każdą pracę trzeba raportować tak więc nie da się tam przesiedzieć osiem godzin nic nie robiąc

Zostaw merytoryczną opinię o CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTL - Centrum Techniki Laserowej Sp. z o.o.