W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Opinie o W&K Industriemontage Sp. z o.o.

martin k

Czemu portal kasuje wpisy o warunkach pracy czyli 8,5 euro za godzinę?

ZUBER

ja zem dostal tera kase jak za 2 miechy wiec nazekal nie bede. zawsze w terminie dostaje.a praca jak kazda

Sylwek

no w końcu cos konkretnego wpadlo na konto. Chyba się przestraszyli bo taka kase dostlem jak nigdy. teraz można szaleć. A może po prostu pomylka dwukrotność tego co dostaje ale nie przyznam się. Jeszcze odbiorą. Zona czesc zabierze ale będę miał na alkohol i papieroski.

aw

Jak tam chlopaki po wyplacie wrzesnoiwej? bo ja jestem zadowolony...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Elektryk - elektromonter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Głogów

Nie polecam(usunięte przez administratora)

ja z lubina

Wypłata jest w złotówkach

Praca jak najbardziej ok. Zarobki typu (usunięte przez administratora)zl brutto się zdążają ale albo to są ludzie nowi których trzeba sprawdzić albo tacy których bierze się żeby zapełnić lukę w składzie ( bo do roboty to taka osoba raczej się nie nadaję). Jak czytam te opinie to śmiać mi się chce ludzie wy tylko potraficie narzekać!! nie pasuje to odejdź nikt cię nie trzyma na siłę w Polsce jest dużo pracy czego nie szukacie tylko narzekacie. 25 max to też bzdura!! może dla nie których to maks bo więcej z siebie nie dają tylko właśnie chodzą i narzekają ( fajeczka, kawka i glupia gadka jak to jest w wk zle) Polecam tą firmę

?

płaca na czas robota ok.cały świat.

pk

Witam. Jak się mają zarobki?

bob

Pracowałem i w miarę ok. Jesteś dobrym fachowcem, umiesz się zachować nikt nie zrobi Ci krzywdy. Wypłata w terminie. Na minus delegacje i związany z nimi niski poziom socjalu. Spanie byle taniej , jedynki pokoje to marzenie. Dużo ludzi którym chyba nie zależy na pracy ,można nerwy stracić pilnując dużych dzieci. Gdzie indziej to samo ,takie czasy.

czesiek

chyba pracowałes w innej firmie bo w tej tak nie ma

może ktoś wie coś na temat tej firmy warunki pracy itp. wszystko w porządku, firma jak najbardziej okej zarobki również atmosfera ludzka:)

podajcie proszę więcej informacji o firmie...zainteresowany inż. elektryk,automatyk

worker

zalezy gdzie trafisz(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o W&K Industriemontage Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W&K Industriemontage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&K Industriemontage Sp. z o.o.