W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Opinie o W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Aktualność
Rekrutacja otwarta dla elektryków/elektromonterów. Pracujemy na terenie całej Europy. Zapraszamy:)
sorokoń

dzień dobry , czy w firmie pracują ukraińcy ?

@sorokoń

Witam serdecznie, tak. Firma zatrudnia pracowników z Ukrainy. Z chęcią udzielę wszystkich informacji pod telefonu: 602327592 lub e-mailem: e.wieczorek@wkgroup.org Ewelina Wieczorek

CIEMNY74

Jest możliwość nawiązania współpracy mając działalność gospodarczą i swoich pracowników (do 4 osób) Jeżeli tak to jakie muszą być spełnione warunki i jak wygląda rozliczanie takiej współpracy (podwykonawstwa). Pozdrawiam Krzysztof

@CIEMNY74

Dzień dobry, zapraszam do bezpośredniego kontaktu, jestem dostępny pod numerem 795 110 008 lub przez e-mail r.olszewski@wkgroup.org. Pozdrawiam, Rafał Olszewski

Przyszly pracownik

Witam. Jak jest rzeczywiście z warunkami pracy i zarobkami? Czy sa to tylko wyjazdy za granice? Na jak dlugo?? Ile tak naprawde sie zarabia w firmie? Czy jest problem z "wolnym" jesli wypada np. Jakas uroczystosc rodzinna, o której wiemy wczesniej??

Rafi
@Przyszly pracownik

Radzę omijać tą firmę z daleka

@Rafi

Witam, proszę o informację z jakiego powodu?

@Rafi

Również chciałbym ustalić, dlaczego radzisz, aby omijać tę firmę z daleka? Tego typu wpisy bez żadnego uzasadnienia nie są zbyt pomocne.

Ewelina W&K

Witam serdecznie, stawka godzinowa uzależniona jest od doświadczenia, posiadanych uprawnień i przede wszystkim znajomości języka obcego. Warto wspomnieć o tym, że W&K zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, dojazd do pracy, odzież roboczą i narzędzia. Oprócz tego stałe zatrudnienie i nowe projekty. Jeśli ma Pan możliwość otrzymania większego wynagrodzenia, jedyne co nam pozostaje: trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Jack
@Ewelina W&K

Ale skoro zasłaniacie się dyrektywami unijnymi w sprawie wynagrodzenia a potem piszecie że to jednak zależy od doświadczenia, języków itp. to coś tu nie gra.

@Jack

Dyrektywy unijne, prawo krajowe i umowy taryfowe mają zastosowanie w przypadku określenia wynagrodzenia minimalnego. Osoby które znają języki obce, mają doświadczenie i fachowość otrzymują wyższe wynagrodzenie niż minimalne w danym kraju i branży.

Krzysztof

Dzień dobry, czy w przypadku pracy za granicą jest wymagane szczepienie?

Elżbieta
@Krzysztof

Dokładnie. I czy trzeba mieć na wyjazd ten wynik testu z mniej niż 24 godzin?

@Elżbieta

Dzień dobry, obostrzenia ze względu na pandemię Covid-19 zmieniają się bardzo dynamicznie, chętnie przedstawię w rozmowie telefonicznej zasady obowiązujące w danym momencie, jestem dostępny pod numerem 795 110 008 lub przez e-mail r.olszewski@wkgroup.org. Z poważaniem, Rafał Olszewski

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Elektryk - elektromonter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Takie pytanie. Co jaki czas są zjazdy do Polski?

@Zainteresowany

Nasz regulamin wewnętrzny wskazuje na maksymalny, jednorazowy pobyt za granicą do 8 tygodni. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt pod numerem: 602327592.

zainteresowany
@W&K Industriemontage Sp. z o.o.

A czy powroty do Polski są płatne?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zgodnie z kodeksem pracy, pracodawca w pierwszej kolejności oddaje wolne za godziny nadliczbowe, które może być udzielone do końca okresu rozliczeniowego. Jeśli nie będzie takiej możliwości to po zakończeniu okresu rozliczeniowego są wypłacane wraz z dodatkiem za godziny nadliczbowe.

Jest ok pieniądze na czas ,stawki ok nawet dla początkujących, duża pomoc na początku zatrudnienia ze strony biura i osób doświadczonych przy pracach montażowych. Polecam

Elvis

Jestem w tej firmie nowy i to mój pierwszy wyjazd za granicę. Zakwaterowanie ok. Chcę się tu duzo nauczyc i taką szansę dostałem.

Faryzeusz
@Elvis

Jak z wynagrodzeniem? Wynagrodzenie w złotówkach czy euro?

@Faryzeusz

Wynagrodzenie wypłacane jest w złotówkach. W przypadku kolejnych pytań jestem do dyspozycji. Ewelina Wieczorek; 602327592.

Januszek

Jakie są warunki zakwaterowania? Każdy ma swój pokój? Ile osób jest w mieszkaniu?

@Januszek

Witam, staramy się zapewniać pokoje jednoosobowe, maksymalnie 2-osobowe. Nie korzystamy z hoteli pracowniczych czy hosteli. Warunki są dobre, mieszkania wyposażone :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Jak znasz język i masz trochę chęci to nie ma problemu. Jako prowadzący jest spoko!

Ewelina

Hej @Pracownik, dobrze wiedzieć. A czy W&K organizuje jakieś szkolenia pracownicze? Na przykład lekcje języka?

Vega
@Ewelina

Ja robiłem w tej firmie podesty i wózki widłowe. Płacą za te kursy ale po okresie próbnym. Z tego co wiem kursy językowe też organizują. Wtedy po pracy masz szkolenia albo na weekend.

Ewelina

Na stronie internetowej W&K Industriemontage znajduje się sporo aktualnych ofert pracy: https://wkpoland.com/oferty-pracy/. Po kliknięciu w prace w administracji, wyświetla się jednak informacja o braku wakatów i możliwości aplikacji z własnej inicjatywy:https://wkpoland.com/oferty-pracy/pracownik-administracyjny-pl/. Czy ktoś z Was korzystał z tej opcji i faktycznie odezwali się do niego z firmy?

Wladek

Witam Pana prosił bym Pana o wiadomości od Pana bo TEŻ chcem iść tam do pracy

Arni
@Wladek

A konkretnie co chciałby się pan dowiedzieć?

Norbert

Dużo złego słyszałem o tej firmie,I za takie pieniądze nie podjąłbym się jej.Tymbardziej,że nie ma Cię w domutygodniami

nowy

siema dostalem od nich propozycje pracy 30 zl brutto ktos cos wiecej mi powie ?

Darek
@nowy

30 zł brutto za granicą śmiechu warte to na ogórkach maja więcej

Ewelina Wieczorek W&K
@Darek

Wielokrotnie podkreślamy, że warunki finansowe są uzależnione od wielu czynników: znajomości języka, doświadczenia czy posiadanych uprawnień. Stawka, o której Pan wspomniał ewidentnie dotyczy pracy na projektach w Polsce. Za pracę w krajach UE wypłacane jest wynagrodzenie zgodne z obowiązującą Dyrektywą z roku 2018, która obliguje pracodawców do stosowania warunków zatrudnienia obowiązujących w Państwie Członkowskim. W przypadku pytań proszę o bezpośredni kontakt: 602327592.

Arni
@nowy

Przy takiej stawce pensja przy (usunięte przez administratora)godzinach ciężkiej pracy wyniesie około (usunięte przez administratora)tys złotych.

Witam otrzymałem ofertę pracy jako elektryk mógłby ktoś powiedzieć coś jak wygląda praca i jakie są stawki

Szymon
@Piotr

Płaca na czas zawsze. Ciagle mają dużo pracy za granicą. Także ok. Ogólnie dobrze.

Ojfhhdhej

Dobra firma troszkę dziwi mnie ocena firmy na 2 gwiazdki jeszcze minimum 2 brakuje

Spioch

Polecam firmę wypłaty terminowe co jest bardzo ważne wyjazd zaplanowano terminowy powrót na urlop 5/5 niestety praca w delegaci jest ciężka rozłąka z rodziną coś za coś

Essig

Jakbyś nie zgodził się tyrać poniżej 15€/godz., toby więcej płacili niż ...

Czy w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Rafał Olszewski W&K

Tak, staramy się regularnie szkolić naszych pracowników. Wybrane osoby biorą udział w kursie języka niemieckiego, organizujemy i finansujemy szkolenia na obsługę wózków widłowych i podestów ruchomych. Pracownicy mają również możliwość odbycia szkoleń spawalniczych i elektrycznych SEP.

R

To co oni płacą to ja mam w Czechach i co tydzień jestem w domu ???? a fachowcy z językiem dawno z stamtąd pouciekali ????

@R

Obecnie posiadamy wykwalifikowaną kadrę ze znajomością języków. Działamy w środowisku międzynarodowym i ciągle się rozwijamy zwiększając liczbę zatrudnienia. Wynagrodzenie za pracę jest sprawą indywidualną. Jesteśmy do dyspozycji w przypadku nowych pytań czy wątpliwości.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie W&K Industriemontage Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Ewelina W&K

Zgodnie z Kodeksem Pracy w pierwszej kolejności za godziny nadliczbowe są udzielane wolne dni płatne w okresie rozliczeniowym. Jeśli jest to niemożliwe są one wypłacane na koniec tego okresu wraz z dodatkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o W&K Industriemontage Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W&K Industriemontage Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&K Industriemontage Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W&K Industriemontage Sp. z o.o.