Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Abc

Wszystko zależy od tego na którym dziale i zmianie pracujesz. Co do samej atmosfery to powiem tak: ilu ludzi tyle różnych charakterów. Ogólnie da się wytrzymać. Kierownicy to inna sprawa (odnoszę wrażenie że część z nich absolutnie nie posiada kompetencji adekwatnych do piastowanego stanowiska).

Aneta
@Abc

A firma organizuje jakieś integracje, żeby polepszyć relacje wśród pracowników? Czy nie ma o tym w ogóle mowy?

@Aneta

Pani Aneto, Hydro organizuje różnego rodzaju eventy na które zaprasza swoich pracowników. Dobrym przykładem jest zaplanowany na sierpień 2022 roku Polsko - Ukraiński Piknik Rodzinny na zakończenie wakacji. Pozdrawiamy Dział HR

abba

W większości dobrze, a nawet świetnie. Super zespół, bardzo różnorodny! Ale jak wszędzie - są wyjątki od reguły. ;)

Były pracownik Hydro

Praca nawet ciekawa, zarobki akceptowalne największe zdecydowanie Polernia jak chcesz zarobić to tylko tam. Minus (usunięte przez administratora), dla których mógłbyś nawet (usunięte przez administratora), byle była norma ( oj było i jest parę (usunięte przez administratora) ktorych nie pozdrawiam ) jak pokażesz że potrafisz, to będą dowalac ci tylko normę coraz wyższą. (usunięte przez administratora).

@Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Czy na piknik rodzinny można będzie zabrać swoją żonę/dziewczynę?

@Adam

Wszelkie informacje organizacyjne dostępne są u Kierowników i pracowników Działu HR.

Aktualność
Hydro wspiera fundację Happy Kids w opiece nad osieroconymi dziećmi z Ukrainy

Nasza firma Hydro Extrusion Poland przekazała kilkaset tysięcy złotych na rzecz fundacji pomocy dzieciom Happy Kids, na ich pracę nad relokacją osieroconych dzieci z rozdartej wojną Ukrainy i zapewnienie im opieki, aby były bezpieczne i zdrowe.

Hydro wspiera Happy Kids w opiece nad osieroconymi dziećmi z Ukrainy » Fundacja Happy Kids

Xyzm

Przez jaką agencje pracy można dostać się do Hydro?

@Xyzm

Dzień dobry, Firma Hydro Extrusion w Łodzi współpracuje z Agencjami Pracy Tymczasowej, natomiast Dział HR prowadzi także rekrutację bezpośrednio. CV można wysyłać na adres: rekrutacja.polska@hydro.com, lub osobiście: ul. Graniczna 64/66 w Łodzi. Pozdrawiamy Dział HR

Abc

Przez SAS tylko nie wiem czy ta agencja nie jest tylko dla ukrainy.

Witold
@Abc

Może obsługuje też Polaków? Przyjmują tylko przez agencje? Bo wolałbym bezpośrednio pod firmę się zatrudnić. Wtedy pewnie umowa jest lepsza. Wiesz coś na ten temat?

@Witold

Oczywiście można zatrudnić się bezpośrednio u pracodawcy. Przez agencje zatrudniani są obcokrajowcy dlatego że procedury ich zatrudnienia bezpośrednio trwają bardzo długo. Co do różnicy warunków sam sobie odpowiedziałeś ;)

@Witold

Dzień dobry, Zakład w Łodzi zatrudnia zarówno osoby z Polski jak i z Ukrainy bez pośredników. Jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy w naszym zakładzie - zapraszamy do aplikowania: rekrutacja.polska@hydro.com lub osobiście w Łodzi, ul. Graniczna 64/66. Pozdrawiamy Dział HR

@Abc

Dzień dobry ABC, To prawda z SAS współpracujemy w ramach zatrudnień osób z Ukrainy, ponieważ taki właśnie jest profil działania wspomnianej APT. Pozdrawiamy Dział HR

jan

Przez Ransztad

@jan

Dzień dobry Panie Janie, Uprzejmie informujemy, iż Zakład w Łodzi nie zatrudnia za pośrednictwem Randstad. Z wspomnianej Agencji Pracy korzysta zakład w Trzciance. Pozdrawiamy Dział HR

Aktualność
Drodzy Współpracownicy,

dziękujemy!

W Hydro Extrusion Poland chcecie pracować! I nie są to puste słowa, ale informacje prosto z magazynu Forbes Polska, prezentującego wiadomości gospodarcze i finansowe.

Hydro Extrusion Poland ponownie zostało laureatem w rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Co istotne, jest to ocena samych pracowników, których partner merytoryczny - firma Statista, poprosiła o wypełnienie anonimowych ankiet.

Podstawą przyznania wyróżnienia były rekomendacje pracowników do polecenia swojej firmy lub innej firmy z branży oraz ocena w kategoriach takich jak m.in. wynagrodzenie, czas pracy, możliwości awansu i rozwoju, warunki i sprzęt do pracy.

To szczególnie motywujące osiągniecie, świadczące o tym, że wysiłek wkładanyw rozwój naszej kultury organizacyjnej i warunków pracy,  jest zauważany
i doceniany.  Dla wszystkich pracowników Hydro Extrusion Poland jest to okazja do dumy, że pracują w jednej z najlepszych firm.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Agnieszka

Napisałeś o traktowaniu, a jak z pieniędzmi? Czy ten dział pod względem wypłat też się różni od pozostałych?

Witam Czy poszukujecie pracownika na stanowisko magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe II WJO lub do obsługi UTB w kategorii IIS?

@Kandydat

Dzień dobry, Aktualnie Hydro zakład w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier z uprawnieniami II WJO. CV można wysyłać na adres rekrutacja.polska@hydro.com lub dostarczyć osobiście: Łódź, ul. Graniczna 64/66. Pozdrawiamy Dział HR

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Magazynier?

Odpowiedź

Ubrać się schludnie i znać swoje oczekiwania od pracy i płacy. To nie stanowisko kierownika, nie będą cię maglować. Liczy się doświadczenie i uprawnienia na wózki.

Witam Czy poszukujecie pracownika na stanowisko galwanizer?

@Kandydat

Dzień dobry, Aktualnie poszukujemy Technologa ds. Anodowania a także Operatora w Dziale Anodowania. Zapraszamy do aplikacji: rekrutacja.polska@hydro.com Z poważaniem Dział HR

Witam. Czy w zakładzie jest zapotrzebowanie na pracownika galwanizerni? Chodzi o stanowisko galwanizer ?

@Kandydat

Dzień dobry, Obecnie Hydro Extrusion w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko Operatora w Dziale Anodowania. Zachęcamy do aplikacji - rekrutacja.polska@hydro.com Z poważaniem Dział HR

Sly

Dzień dobry, proszę o informację na temat pracy na magazynie, zarobki ok czy raczej najniższa krajowa? Praca na wozku czy mieszana z pracą przy komputerze? Jak atmosfera, idzie się dogadać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Sly

Dzień dobry, Aktualnie Hydro Extrusion w Łodzi poszukuje kandydatów do pracy na magazynie. Jest to praca na wózku widłowym – czołowym (nie jest łączona z pracą przy komputerze). Osoby na magazynie pracują w systemie 3 zmianowym. Zdaniem naszych pracowników atmosfera pracy na magazynie jest dobra. Natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenie jest ono wyższe od najniższej krajowej (szczegóły przedstawiamy za rozmowie rekrutacyjnej) wartym podkreślenia jest to, że Hydro zatrudnia bezpośrednio na umowę o pracę. Pozdrawiamy Dział HR

Stefanek

Mam pytanie do działu HR i całego zarządu. Na jakiej podstawie chcecie wysłać pracowników na "przymusowy urlop" w sierpniu? O ile się nie mylę jest to niezgodne z kodeksem pracy a mianowicie - pracodawca nie może zaplanować urlopu i zmusić pracownika do wykorzystania bieżącego urlopu chyba, że takowy pracownik ma urlop zaległy z zeszłego roku. 95% ludzi nie ma już zaległych urlopów więc, co planujecie? Ja na pewno na przymusowy zaplanowany urlop się nie zgodzę. Czekam na odpowiedź :)

@Stefanek

W tym miejscu warto podkreślić ,że Hydro Extrusion Poland podlega zewnętrznym przepisom prawa obowiązującym w kraju prowadzenia działalności , jak też wewnętrznym procedurom i kodeksom , dla przykładu Kodeks Etyki Hydro. Hydro zawsze przestrzega przepisów prawa, w tym prawa pracy. Wymagają tego od nas nasi Klienci, Pracownicy oraz instytucje zewnętrzne. Podlegamy kontroli i audytom prowadzonym przez naszych Klientów, audytorów zewnętrznych i wewnętrznych. W przypadku wątpliwości, co do organizacji pracy, w tym planowania i wykorzystywania urlopów wypoczynkowych, zapraszamy do Działu HR. Nasz standard komunikacji nie przewiduje prowadzenia rozmów na temat wewnętrznych spraw firmy oraz doradztwa w mediach społecznościowych. Jeszcze raz zapraszamy. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości :-) Pozdrawiamy Dział HR

Grupi

Od kiedy mamy nowego lidera na lakierni wszystko idzie dobrze.Dziewczyna ogarnia wszystko nawet to że podwozi towar i wszystko idzie gładko.Zawsze pomoże,wytłumaczy.

kokodzambo
@Grupi

Beatka?

Jaka atmosfera jest między działami w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Szanowni Państwo, Wszystkie działy w Hydro Extrusion ściśle ze sobą współpracują, na zasadach partnerstwa i wsparcia. Nasi Pracownicy mają ze sobą pozytywne relacje, dokładnie takie same partnerskie relacje panują na linii Pracownicy – Przełożeni. W związku z czym, mamy podstawy twierdzić, iż atmosfera między działami, jak i wewnątrz działów jest dobra. Z poważaniem Dział HR Łódź

Olo

Pracuje tam już parę lat i praktycznie znam tylko własny dział. Masz takie normy i tak krzywo patrzą, jak nie jesteś przy maszynie, że nie ma kiedy

@Olo

Szanowny Panie, Pracownicy naszego zakładu podczas badania satysfakcji pozytywnie ocenili atmosferę i środowisko pracy. Jako pracownik naszej firmy wie Pan, że specyfika pracy, którą wykonujemy, nie pozwala na swobodne przesunięcia kadrowe pomiędzy działami przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz efektywności i jakości świadczonej pracy. Abyśmy mogli poznać się lepiej, firma organizowała różne spotkania informacyjne i integracyjne. Jednak pandemia wstrzymała te wydarzenia, ale liczymy, że wkrótce do nich wrócimy. Jesteśmy firmą z jasno określoną kulturą organizacyjną, otwartą na pomysły i zmiany, więc jeśli Pan chciałby zaproponować rozwiązania wpływające na lepszą integrację zespołu, prosimy o kontakt z Działem HR lub bezpośrednim przełożonym. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR

Dzień dobry Czy poszukują państwo kogoś na stanowisko galwanizerskie?

@Tomek

Szanowny Panie Tomaszu, Proces ten jest w Hydro zautomatyzowany, natomiast jeśli jest Pan zainteresowany pracą w Naszej Firmie zapraszamy do telefonicznego, lub osobistego kontaktu w siedzibie w Łodzi na ul. Granicznej, osoba z Działu HR przedstawi Panu wszystkie aktualne oferty pracy. z poważaniem Dział HR

Czy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

tak dofinansowują

jan

Jak sie panikarzom nie podoba to niech sie zwolnia z zakladu,widocznie maja jeszcze inne zrodla dochodu niz praca w Hydro.

AleJakTo

Mam pytanie. Które zadaje sobie wielu pracowników. Dlaczego mając w zakładzie ognisko koronawirusa czyli na chwile obecną potwierdzone pozytywnymi testami 3 przypadki zakażenia, zakład nadal pracuje w normalnym trybie? Mam tutaj na myśli zmiany 8h, czyli człowiek na człowieku w szatni. Oprócz tego nadal są nadgodziny. Ja je rozumiem i sam chętnie je robię ale nie teraz. Nie gdy w zasadzie na każdym dziale (fabrykacji, anodownii a nawet polernii) są zakażenia. Firma nie chce zrobić testów pracownikom, dlaczego? Za drogo czy jednak już połowa jak nie cały zakład może mieć koronawirusa? Skoro są potwierdzone trzy zakażenia (i kilka osób czeka na wyniki testów), zmiany są nadal po 8h, nadgodziny także istnieją to przecież nie ma się czego obawiać, prawda? Wszystkie zakłady w okolicy pracują w trybie 7-7.5h a nie 8h. Dlaczego tylko Hydro które ma potwierdzone zakażenia (jak mniemam tych zakażeń jest już kilkadziesiąt na terenie całego zakładu mimo iż potwierdzone są testami 3osoby) nic z tym faktem nie robi?

@AleJakTo

Szanowni Państwo, W tym trudnym okresie najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo, zarówno Pracowników, jak i Klientów. W Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. wszyscy pracownicy objęci są zasadami bezpieczeństwa mającymi na celu minimalizację skutków pandemii Covid-19. We wszystkich budynkach i obszarach wdrożyliśmy niezbędne środki bezpieczeństwa takie jak: • płyny do dezynfekcji rąk, • dezynfekcję pomieszczeń socjalnych (stołówek, szatni, powierzchni często dotykanych), • dostęp do maseczek, pół-przyłbic, przyłbic i rękawic. Wszystkie działania podejmowane przez zakład Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. w Łodzi są zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii jak i wewnętrznymi zasadmi grupy Norsk Hydro. Jednocześnie wymagamy od pracowników, aby przestrzegali zasad w celu minimalizowania ryzyka zakażenia się na terenie zakładu.

Jan
@AleJakTo

Mniemac to ty se mozesz.Owszem byly przypadki na polerni i to wszystko mniemany czleczyno

Ola
@AleJakTo

Te mniamany,zwolnij sie bo sie zamniamasz (usunięte przez administratora)

Hydros

No i co tak sie ogłaszaliście w internecie że poszukujecie ludzi do roboty, a ofert pracy zero nie ma nic

@Hydros

Zakład Hydro w Łodzi obecnie poszukuje pracowników produkcji. Zachęcamy do wysłania CV na nasz adres rekrutacyjny: rekrutacja.polska@hydro.com. Skontaktuje się Państwem osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji i przedstawi aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy, Dział HR

norsktalende

Dzień dobry. Czy poszukują państwo osób z językiem norweskim (poziom B2/C1)? Rozważam powrót do Łodzi z Norwegii i Państwa firma przykuła moją uwagę.

@norsktalende

Dzień dobry, w Zakładzie w Łodzi nie mamy ofert pracy dla kandydatów ze znajomością języka norweskiego. Zachęcamy jednak do sprawdzenia ogłoszeń w innych lokalizacjach: https://www.hydro.com/en/careers/ Pozdrawiamy, Dział HR

ukaR

Dzień dobry czy sa w waszej firmie stanowiska z maszynami cnc?

@ukaR

Dzień dobry, obecnie poszukujemy operatorów maszyn na dziale Fabrykacji, gdzie operator jest odpowiedzialny za obsługę maszyn CNC. Zachęcamy do kontaktu: rekrutacja.polska@hydro.com Pozdrawiamy, Dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.