KFB POLSKA SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o KFB POLSKA SP. Z O.O.

milczek66 2015-02-21 09:01
Pracowałem tam przez rok nie mogłem dłużej bo się wyprowadziłem z Wrocławia ale praca tam była fajna ciekawa umowę podpisałem w pierwszym dniu pracy.
Ja nie mogę tam pracować ale innym polecam.
Mateusz 2015-04-25 16:52
Pracowałem tam od założenia firmy (2010r). Firma rodzinna Pan Filip i Pani Kasia bardzo fajni ludzie (kulturalni, konkretni, pomocni). Mało która w Polsce firma ma takie wyposażenie (Najnowszy sprzęt komputerowy, najlepsze oprogramowanie, najnowszy sprzęt pomiarowy). Umowa próbna na 3 miesiące(duże pieniądze jak na start). Pan Filip stara się jak może i załatwia bardzo ciekawe zlecenia najczęściej z Niemiec. Rynek akustyki jest ciężki (4 lata doświadczenia i tułania się po całej Polsce)
kostek2007 2016-01-07 14:04
Właśnie dostałem propozycję pracy u nich.I mam do Was pytanie jakich pieniążków można się od nich spodziewać?Teraz mam 3300 brutto.Będzie tutaj lepiej?Pozdrawiam.
Mariusz 2016-05-13 11:12
Witam dziś dostałem poproszony na rozmowę w sprawie pracy do P.Wieszcza.
Czy ktoś rzeczowo może napisać czy warto w tej firmie pracować?
Czy zarobię na rachunki(mam dość duże)myślę tutaj o kwocie 3500brutto
Jaka to jest praca,jacy ludzie,jaki zarząd,
z przeczytanych opisów wnioskuję że delegacje-tak?
co w końcu z tymi umowami są czy ich nie ma ?
Napiszcie swoje doświadczenia coś tam wywnioskuję lub na priv mariuszbednarek@interia.pl
obeznany 2016-06-28 11:36
Atmosfera w pracy jest w porządku. Dobre udogodnienia - parking, ładna kuchnia i biuro. Czasami zdarzają się wyjścia firmowe. Male możliwości rozwoju przez ograniczony budżet. Mocny i konkretny dział akustyczny.(usunięte przez administratora)
szyszka andrzej 2016-07-31 18:36
Były
Firma jest fajna ,szefostwo tez reprezentuje wysoki poziom na 5 z plusem.Sa w tej firmie ludzie do odstrzelenia ,ale jak się z szefem robi misia to nie ma mocnych.Zarobki sa wporzo .Jeśli cos kumasz w konstrukcjach i wykonawstwie to warto u niuch zacumować na pewien czas.
Dawid 2016-08-07 09:20
Jakie porównanie @mo ciekawi mnie tylko na jakim kontrakcie z nimi jestem na takim stanowisku?
Kacper16 2017-02-03 18:18
Miałem okazję jakiś czas temu pracować w KFB, czy firma jeszcze istnieje? Jaka kondycja finansowa?
Iza 2017-07-20 13:20
@Kacper16 tak, firma cały czas istnieje, teraz jest parę ofert pracy, których możesz poszukać w internecie.
studentka 2017-09-04 11:02
Cześć! Czy ktoś z Was odbywał może ostatnio praktyki w KFB? Jakie wrażenia? Studiuję akustykę i zastanawiam się nam praktykami w tej Firmie. Napiszcie coś więcej :) !
xxx 2017-09-04 13:38
w zeszłym roku byłem miesiąc na praktykach w dziale akustycznym. Atmosfera fajna, sporo mlodych ludzi, mozna sie nauczyc. Myslalem zeby przedluzyc praktyki o kilka tygodni ale za duzo zajęć i nauki na uczelni. Jeśli nic się nie zmienilo to spokojnie mozesz tam aplikować. Na pewno sporo praktycznej wiedzy. powodzenia!
Iza 2017-09-11 20:01
@xxx czy praktyki były płatne? W jakich godzinach odbywałeś praktyki? Aktualnie firma KFB POLSKA SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Z oferty pracy wynika, że zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty, świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów. Czy ktoś aplikuje?
Ktoś 2017-09-12 22:41
Praktyki są zazwyczaj studencki czyli bezplatne. Kolega był tam ba praktykach a później pracował na wakacjach. Nie narzekał.
CMOK 2017-09-19 20:16
CMOK 2017-09-19 20:17
CMOK 2017-09-19 20:18
Stuxxxxx 2017-09-20 10:55
Pracowałem w tej firmie w przerwie wakacyjnej. Kasa się zgadzała,Można zdobyć doświadczenie no i spoko osoby w zespole.
Janek 2017-09-20 19:20
Firma realizuje ciekawe projekty, mają też niezły sprzęt akustyczny. Nie to co na polibudzie????????????
Zostaw swoją opinię o KFB POLSKA SP. Z O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFB POLSKA SP. Z O.O.