Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

wielbiciel

a [usunięte przez moderatora] z jakościowej jeszcze pracuje w Centrostaliku czy już w Partnerze ??

gontrom

Uwaga wszyscy czytający te posty... Jeśli szukacie pracy to nie idźcie do centrostalu. Teraz na topie jest Partner S.... Mówię wam słyszałem,ze tam nie ma Łodzi tam jest normalnie najwspanialszy kwiat wrocławski... Największe firmy pisały listy z wyrazami współczucia do Centrostalu,ze stracił taaaakie mózgi. Teraz Partner "stal" rządzi. Kiedyś bałem sie wyjść bo szalała godzina policyjna, teraz chłopaki z byłej paki. No straszne to wszystko. Pozdrawiam Centrostal-dajecie radę jak na postkomunistyczną formacje, więc szacun. Głupkami sie nie przejmujcie

wrocławiak

niezły tam macie bajzel Panie, całkiem niezły, a to kiedyś jedna z nejlepszych firm we Wrocławiu była, pogratulowac nowemu prezesowi, pogratulowac

handlowiec

Jak to? Komu dołożył kasę ? Nic nie wiem ! Pewnie znowu przydupasom z [usunięte przez moderatora]. Za taką kasę to sobie może...Nie dość, że padaka i syf, a on im dokłada kasę ? O, już widzę dyżurnych wazeliniarzy, którzy (a raczej które) zaraz mi tu nabluzgają z pierwszego piętra ;) Pozdrawiam dziewczęta, cmok !

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
handlowiec

Weź się sam Pan[usunięte przez moderatora]do roboty, za taką kasę jak wy tam bierzecie to każdy może się powymądrzać. Poprzednik was rozpuścił a teraz nowa rzeczywistość się nie podoba i skończ Pan lać tą wazelinę szanownemu prezesikowi bo aż się niedobrze robi. To że wam raz dołożył kasy nie znaczy że zrobi to jeszcze i wyjdziesz Pan na ćwoka. Pozdrowienia i powodzenia dla kolegi, który zmądrzał i tych co zmądrzeli przed nami...

to widzę że firemka całkiem na psy zeszła nieżle nieżle, wystarczy rok czy dwa i jest po całkiem dobrej firmie

rurka

znowu gnój się robi... nerwy, podejrzliwość, cysterny wazeliny i bezradność z góry rażąca.

MUNDAS MUNDAS MUNDAS

CENTROSTAL TO FIRMA BAJKA PRZESTANCIE NARZEKAC TYLKO DO ROBOTY TUBYLCY I CZECZENCY A NYGUSĄ NIKT NIE PŁACI TAKA JEST RZECZYWISTOSC [usunięte przez moderatora] W GÓRĘ I PRACOWAC A JEŻELI CHODZI O PREZESA TO NAJLEPSZY FACET DO ROBIENIA INTERESÓW BAJA BAJA BAJA BAJA BAJA POZDRAWIAM TUBYLCY

Ola

Prosimy, nie kolegów, zabierzcie z powrotem wasze koleżanki. Ew. jednego kolegę.

bosman

a... w łodzi nie ma żadnych zwolnień wręcz przeciwnie . Namawiamy kolegów z Wrocławia do powrotu .Sprzedaż we wrześniu rekordowa !!!

jak samopoczucie ? jutro ostatni dzień miesiąca. kto zwiał na urlop albo zwolnienie ? może zaczniemy obstawiać, kto może \"polecieć\" ? mam swoje typy :) a wy ?

Nik

Kasę to zawsze ma....góra...a handlowcy do pomiatania! Ktoś tu napisał prawdę oczywistą: jeśli praca w stali to na pewno nie CENTROSTALE!I I strzeżcie się Panów w garniturach z kujawsko-pomorskiego!!!

bedzie premia jest kasa kto tu złowieszczy, firma jest w dobrej kondycji zapasy sie sprzedaja jest dobrze

chodzą słuchy, że podobno premii ma nie być, bo nie ma kasy ??? ktoś coś wie ?

Witam, orientujecie się na jakim poziomie są tam zarobki? szukają teraz handlowców i zastanawiam się ile można wyciągnac na tym stanowisku? Po tym co czytam trochę się przeraziłem....mam pracę i szukam czegoś rozwojowego gdzie można zarobic więcej niż w dotychczasowej pracy, ale trochę mnie zniechęciły te wypowiedzi....

finansista

nie jest tak żle skoro płacą premie i pensje całkiem niezle

nara chłapcy

a dokładnie rok temu mówiłem, że równo za rok ta firma piznie z wielkim hukiem i długami, no i [usunięte przez moderatora] okazałem się trafnym prorokiem buahahahahahaha

Obcy

Panie Tomaszu P.To chyba niebawem już koniec... Było...minęło... Za tanio się chcieliście oddać...Każdy umie liczyć koszty.. Oddawanie towaru za bezcen to niestety nie jest sztuką...

Małe sprostowanie, nie trzeba być rodzinką z Bydgoszczy, można być \"docenianym i lubianym\" przez P pomimo beznadziejnych wyników, wystarczy być bardziej łódzkim niż łodziaki, zdradzić i opluć kolegów, robić wszystko co P sobie zażyczy zachowując się jak szmata. Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] z NHS!

Borys

Jak się jest protegowanym rodzinki z Bydgoszczy to nawet jak się robi syf w firmie to zawsze ktoś inny będzie winnym tego co złe w tym biznesie. Wartościowi ludzie odchodzą, luki za nich w trybie pilnym uzupełnia się "pierwszym lepszym", który i tak zostanie usunięty jak się w końcu znajdzie ktoś odpowiedni. Tak było w Łodzi i i będzie we Wrocławiu. Dział finansowy następny, a może same źródło tego bagna się wyłoży? Pozdrowienia dla karierowicza P.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw