Opinie o TIM Tietze Industrie Montage GmbH w Landsberg am Lech

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TIM Tietze Industrie Montage GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TIM Tietze Industrie Montage GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM Tietze Industrie Montage GmbH w Landsberg am Lech

Żenada, porażka, katastrofa. Najgorsza agencja w jakiej pracowałem. Miałem nieprzyjemność współpracować przez kilka miesięcy . Brak kontaktu z koordynatorami, nie odpowiadają na wiadomości i nie oddzwaniają. Mieszkania okropne: zdarzało się że brakowało ciepłej wody, właściciele wchodzą kiedy chcą, brudne i nadające się tylko do remontu. Wypłaty się nie zgadzały, a osostnia wypłata po wypowiedzeniu to już kpina. Były tygidnie że z dziewczyną mieliśmy inne zmiany a jeździmy jednym autem. Nie szanują pracownika, traktują nas jak idiotów. Nie polecam.

Ciekawy

Jakieś opinie o firmie? Firma jest wypłacalna?

Adaś były pracownik
@99

Jesteś konsultantem czy konsultantką w TIMi nabijasz firmie punkty? Bo koordynatorami to ja bym Was nie nazwał z tymi zdolnościami. Nikt uczciwy w takiej firmie jak Tim na dlugo nie zostanie.

KajaWu Nowy wpis

Tutaj co kilka miesięcy zmienia się koordynator. Tylko 2 babki kojarzę, ze są dlugo. Ta rotacja chyba sama świadczy za siebie. Ogólnie firma średnio godna zaufania , sporo niezgodności w wyplatach. Stawki niskie i dopłaty do kwater.

Kamil i Monika Nowy wpis

Ja nie narzekam, jest ok, kasa na czas, praca tez spoko.

Ciekawy

Jakieś opinie o firmie? Firma jest wypłacalna?

@Ciekawy

Jest wypłacalna. Tylko należy wszystko sobie przeliczyć i sprawdzić.

@99

Czy to prawda, że na mieszkaniach pracowniczych nie ma możliwości meldunku?

Adaś były pracownik Nowy wpis

Adaś Były Pracownik Nowy wpis

Jeżeli szukacie pracy stabilnej, na dłużej i chcecie mieć pewność, że Was nie wyrolują, to z dala od Tim Tietze GmbH! Nie wiem czy dotyczy to wszystkich kwater, ale ta na której miałem nieprzyjemność mieszkać, jak i te w których pracowali inni ludzie w zakładzie, w którym pracowałem przez agencję Tim, podobno były zapluskwione!!! Stare obskurne kamienice w Halle i to płatne jeszcze. Księgowa ma ewidentne problemy z liczeniem, szef zarozumiały, konsultanci z ograniczoną wiedzą na temat pracy, która proponują. Teraz problem z Lohnsteuerbescheinigung za rok 2023, tak samo jak byl problem ze świadectwem pracy i ostatnią wypłatą!! Porażka!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM Tietze Industrie Montage GmbH, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Wolenieujawniac

Tak jak wcześniej ktoś wspomniał mieszkania bez meldunku, wlasciciel wchodzi kiedy pracownik w pracy grzebie po rzeczach. Dodatkowo problemy z ciepła woda, w dodatku pleśń i mieszkanie nadające się do remontu. Jak pracownik się o coś upomina, to ta sama śpiewka jestem na zwolnieniu lekarskim, urlopie. Ogólnie dramat jak człowiek się upomina o coś do czego ma prawo, to opluwany, a jak się powołuje na paragrafy i kodeksy niemieckie i polskie to że prześlą. Radzę przemyśleć temat. Bo myślą że człowiek jest na tyle tępy i głupi jak i politycy w sejmach tak myślą o nas, a brak slow. Pozdrawiam

Tomex

To co oni opowiadają to bajki,, nie mają pojęcia o pracy która zapewniają,, raz płacą za krótkie przerwy a na kolejnych wypłatach mam godzinę przerwy i to całość bezpłatna,, (usunięte przez administratora) zapewniali mnie że tylko 30 min odlicza ,, mieszkania to (usunięte przez administratora) najgorsze,, ludzie są brani wszsycy jak leci,, byle sztuka się zgadzała,,a później na mieszkaniu meliny

Olka

Ostrzegam nie idź tam do pracy, na mieszkaniach brak meldunku, brak kluczyka do skrzynki pocztowej, godziny pracy się nigdy nie zgadzają, panie w biurze r]oszczeniowe .. Jak masz problem to nie mają czasu, ale jak One czegoś potrzebują to wydzwaniają nawet jak jesteś w pracy, tak bo nie mają zielonego pojęcia, kiedy i kto pracuje a kiedy ma wolne. Jak udowodnisz im rację w jakiejkolwiek kwestii to się najpierw uniosą a potem rozłączą rozmowę i już nie odbiorą. Dużo wolnego, bardzo dużo.. Zwalniają z dnia na dzień bez słowa i kłamią w oczy..

Miki

nie polecam ciągle postoje po trzy tygodnie i karzą wracać do Polski bo nie płacom za postojowe w umowie pisze że masz zagwarantowanom konkretnom ilość godzin a w praktyce nigdy tak nie jest. Zawsze jest mniej i wypłaty malutkie

Były

Mnie nie wypłacili ostatniego wynagrodzenia wiec chyba zależy od widzi mi się szefa lub księgowości. Nadal próbuje wywalczyć co mi sie należy. Ogolnie dużo było niezgodności w wyplatach, księgowa może z innego zawodu się wywodzi. Kwatery platne i kiepskiej jakości akurat miałem. Chyba 12 osób w 2 polaczonych ze sobą domach. 2 łazienki. Ehh, szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o TIM Tietze Industrie Montage GmbH - Landsberg am Lech

• Jak się pracuje w TIM Tietze Industrie Montage GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy TIM Tietze Industrie Montage GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM Tietze Industrie Montage GmbH?

TIM Tietze Industrie Montage GmbH