Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.

ttszakal 2012-08-10 15:25
pracownicy co niektórzy niekompetentni na odpowieć pisma czeka się miesiącami szezy sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo
julcia 2013-07-30 14:06
dokładnie tak jest, ale nie jest to wina pracowników tylko zarządu, który na niczym się nie zna, kierują t spółką ludzie bez matury
julcia 2013-07-30 14:15
we wrocławskich mieszkaniach panuje i zawsze panował mobbing, jednego prezesa zwalono za to ze stołka drugi trzyma się kurczowo gdyż ma szerokie plecy u Pana Prezydenta [usunięte przez moderatora], a cierpią i pracownicy i najemcy którzy często na odpowiedź czekają po kilka miesięcy a nawet lat, coraz więcej pracowników korzysta z poradni zdrowia psychicznego a największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ociekają tłuszczem dobroci od zarządu, nie donosisz zarabiasz grosze, a i tak zawsze coś na ciebie znajdą aby cię zgnoić. Pani Dyrektor [usunięte przez moderatora] za nic ma ludzi dla niej to maszynki do liczenia z alkoholikami się porozumiewa doskonale, natomiast uczciwych ludzi na bruk. Takie to są realia, gdyby ktoś pragnął pracy w takiej atmosferze to zapraszam serdecznie na Reja co jakiś czas są przyjęcia, dla najlepszych dupowłazów pensja od 3 do 4 tysięcy netto.
Pozdrawiam
nobady 2015-11-04 00:28
w dzisiejszych czasach nie ma nic stabilnego a jestestwo gminy zależy od rządzących państwem, dziś są jedni a jutro będą drudzy, czy lepsi?
jnkjank 2016-04-05 23:13
3000 zł to całkiem rozsadne zarobki :) no właśnie wpsominasz o atmosferze, ale bez konkretów. Ktoś może wie jak się pracuje w tej firmie? z góry dzieki
kasia 2016-11-09 15:19
ktoś zna realia pracy w administracji?
jolek 2017-02-09 09:07
faktycznie bajzel i chaos totalny, nikt nad niczym nie panuje, sprzeczne polecenia, najlepiej pracujcie po godzinach a w niebie wam to wynagrodzą. Można się zatyrać a za bzdet zebrać joby i wylecieć.
Były pracownik 2017-06-23 14:29
Z szczerego serca nie polecam. Totalny bałagan, ludzie pracują bez zakresu obowiązków czyli robisz wszystko co się uroi w głowie dyrektora czy kierownika. Musisz wykonywać pracę niezgodną ze swoimi kompetencjami i kwalifikacjami bo spchologia jest tu na porządku dziennym. Firma porażka totalna omijać szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.