DIVANI - kuchnie i wnętrza

Opinie o DIVANI - kuchnie i wnętrza

S Nowy wpis

JA BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z PRACY W DIVANI. BARDZO FAJNI WSZYSCY LUDZIE

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z DIVANI - kuchnie i wnętrza? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

JAN Nowy wpis

PRACOWAŁEM Z BARTKIEM KILKA LAT KIEDY BYŁ JESZCZE W BRAMKACH. Z KASA NIGDY NIE BYLO PROBLEMOW ZAWSZE NA CZAS. PRACA BYLA ZAWSZE NAWET JAK INNI NIE MIELI. POSZEDLEM NA SWOJE ALE Z TYM CO SIE DZIEJE W TYM KRAJU TO CHYBA TU WROCE .PRZYNAJMNIEJ MNIEJ NEROW

@szef Nowy wpis
@JAN

Zachęcam wszystkich starych i przyszłych pracowników do powrotu, jak zwykle u nas dużo pracy czyli brak przestoju, kasa na czas, jeszcze lepsze warunki pracy, bo zmodernizowaliśmy i tak dobry zakład, od pół roku nowa lokalizacja Ożarów/Duchnice obok PKP. Nowe maszyny, bardzo czytelna technologia, zgrany i fajny zespół. 24 osoby na pokładzie, więc zapraszam do wspólnego rejsu do produkcji i montażu najciekawszych realizacji. Bartek

@Zadowolona

Ja jestem z pracy zadowolona. Pensja zawsze na czas. Zastanawia mnie kto pisze te złe opinie. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Pewnie zawsze jest na co ponarzekać ale w innych miejscach naprawdę było dużo gorzej.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DIVANI - kuchnie i wnętrza, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DIVANI - kuchnie i wnętrza?

Oczywiście. Tematy świąteczne organizowane w knajpie z prezentami dla pracowników. Letni wyjazd na jacht i skutery wodne dla całego biura z rodzinami. Urodziny firmowe w gronie pracowników i integracji całej grupy. Szkolenia branżowe i wspólne wyjazdy na imprezy targowe o nowościach.

Pracowałam jako projektant. Nauczyłam się bardzo dużo. Do tej pory chętnie odwiedzam divani i zawsze miło wspominam. Negatywne opnie są chyba od tych stolarzy co uważali, że wszystko potrafią a tak naprawdę wiedzę większą miałam ja.

Андрій

Dobra praca.

Bardzo duzo pracy. Nie kazdy chce tak duzo pracowac ale mozna sie duzo nauczyc

@Andrzej

Cześć, piszesz to z pespektywy pomocnika stolarza może? zatrudniają teraz na to stanowisko? jeśli tak to napiszesz jak mogłoby być płatne i na jaki okres na taki staż przyjmują?

Szef wymagający ale meble robili bardzo dobre. Dużo się nauczyłem

Robert

Zyczę tej firmie jak najlepiej. Szef zalatany ale sprawiedliwy. Pensja zawsze o czasie. Jak wszędzie bywają zgrzyty i nerwy ... W ogólnej ocenie POLECAM

pracowita

Ja zawsze byłam zadowolona z pracy w DIVANI. Złe opinie chyba wystawiają Ci co udawali, że pracują i trzepią tylko godziny, zamiast konkretnie zrobić swoją robotę. Meble robią faktycznie na wysokim poziomie i niektórych może to przerażać

@pracowita

A faktycznie widziałaś tu takich? Czemu nikt nie reagował?

Ola

Pracowałam kiedy jeszcze byli w Bramkach. Moim zdaniem praca okey. Jak wszędzie bywają lepsze i gorsze dni, ale zawsze jakoś udało się dogadać. Bartek bardzo zaangażowany w rozwój firmy. Zależy mu aby jakość była bardzo wysoka więc wymaga ale od mówił o tym juz na pierwszej rozmowie wiec wiedziałam czego się spodziewać.

Grażyna
@Ola

A na jakim stanowisku wtedy pracowałaś? I czy wiesz czy ten Bartek to jest szefem konkretnego działu czy całej firmy?

Pracownik divani
@Grażyna

To jest szef

Atmosfera w firmie zawsze negatywna, szacunku do pracowników zero, wszystko powinno być zrobione bardzo szybko i na wysokim poziomie...dlatego zawsze firma divani potrzebuje pracowników.

Hanna

Czyli sęk w tym, że trudno im znaleźć kogoś dopasowanego do ich wysokich standardów? Bo we wcześniejszych opiniach widzę, że jednak praca tutaj nie wygląda najgorzej, po prostu Ty miałeś problem, żeby się wpasować w takim razie? :(

Wiecie może, czy w DIVANI - kuchnie i wnętrza szukają chętnych na staż?

Oczywiście, że Divani zatrudnia na staż. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i ciągle poszukujemy chętnych, zaangażowanych i kreatywnych osób do naszego zespołu. Jest kilka działów, więc ,,każdy” znajdzie coś dla sibie w tej branży. A teraz przy salonid otwieramy kawiarnię, więc kolejna droga nkwych doświadczeń.

Bożena

a staże są tutaj jakoś płatne? :D

Co jaki czas w DIVANI - kuchnie i wnętrza można ubiegać się o podwyżkę?

Szef

Podwyżka u nas idzie zawsze w parze z zaangarzowaniem i przejęciem odpowiedzialności za dane projekty i zlecenia. Optymalizacja czasu pracy wykonywanych zadań jest tutaj nr 1 do podjęcia decyzji o podwyżce. Samo ubieganie się, nie jest chyba wskazane. Warto zawsze najpierw coś dać, a później brać. Ludzie w DIVANI na każdym stanowisku zarabiajà wiècej niż średnio u konkurencji, ale warunek, że fachowo wykonujà swoje obowiàzki.

Ula

Pracowałam w tej firmie. Do dziś chętnie odwiedzam, żeby zobaczyć różne nowości. Było ok. Jak to w tej branży czasami nerwowo ale zawsze idzie się dogadać.

Czy firma Divani Bartłomiej Sałek w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

DIVANI

witam, Szkolimy pracowników w różnym zakresie i na róznych etapach pracy, Wszystkie szkolenia organizowane i proponowane przez nas naszym parcownikom są w 100% opłacane przez nas. W szkoleniach w których pracownicy chcą uczestniczyć na własną rękę partycypujemy w kosztach i ustalamy indiwidualnie sposób rozliczeń, Jeżeli umiejętności te są wykorzystywane dalej w naszej firmie to rozkładamy roliczenie na jakis okres czasu, po którym szkolenie dla pracownika rekompensuje się do 0zł.

Pracowałam. Było ok.

Ryszard

Czy w obecnej sytuacji z epidemią są jakieś szanse na pracę w firmie? Warto składać cv?

DIVANI
@Ryszard

Pracujemy normalnie i nie mamy żadnego przestoju, wręcz przeciwnie ilość zamówień wzrosła o 15%, gdyż klienci wolą wybierać sprawdzone firmy w tym trudnym czasie. Zapraszamy do składania cv.

wiedząca co nie co

Z tego co mi wiadomo, to przez ostatnie 5 lat odpadli tylko ci co lubili sobie wypić w pracy, wpadli na kradzieży lub nie potrafili skończyć podjętych przez siebie zadań. Żadna inna rotacja nie nastąpiła w tym okresie. Przy rekrutowaniu warto w CV nie wpisywać więcej rzeczy niż się potrafi lub alkohol pić w sobotę w domu, szef zwraca na te elementy największy nacisk, nie jestem ideałem, ale trzymam się tu i jest luz.

Zostaw merytoryczną opinię o DIVANI - kuchnie i wnętrza - Warszawa

• Jak się pracuje w DIVANI - kuchnie i wnętrza?

Zobacz opinie na temat firmy DIVANI - kuchnie i wnętrza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIVANI - kuchnie i wnętrza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIVANI - kuchnie i wnętrza