DIVANI

Opinie o DIVANI

mirek 2015-12-04 11:27
Bolo dzwoniłem do nich do pracy jako montazysta, powiedzieli że szukają tylko z dlugim doświadczeniem Podobno szukaja kolejnej ekipy montażowej, bo mają takie zapotrzebowanie. Ci co teraz montują są już podobno od 5 lat ale nic wiecej nie wiem
aaaaaa 2016-06-16 10:55
Ciekawe czemu taka rotacja? Może dlatego że kazdy stolarz jest rozliczany z płyty - pomyli się to ma w plecy. Praca na akord, właściciel wprowadza wieczorem zmiany w projekcie bo jest złośliwy. Obłozenie moze i maja ale atmosfera beznadziejna i ciagle urywanie po złosci pieniedzy. Projektant? Świetna funkacja. Zmywanie w salonie, dbanie o porzadek, projektowanie, obsługa klienta. Ceny z kosmosu. Wielu klientów rezygnuje bo ceny jak za złoto. Można przekazać stolarzom samą wizualizacje - poradzą sobie z wykonaniem, ale pretensje bedą do projektanta - co za tym idzie ucinanie rozliczenia. Rozliczenie skonstruowane żeby nikt prócz właściciela nie wiedział o co chodzi - kolejne miejsce na obcinanie pieniedzy. Koniec koncow nie wiadomo ile sie zarobiło. Stolarze z doswiadczeniem poodchodzili z tej "fyrmy".
Sałek 2016-12-30 13:37
Widziałem ich realizację i powiem jedno to jest jakaś kpina zero estetyki tragedia. Zdjęcia na ich stronach to nie są ich pracę. A co do zarobków oferują spore ale co z tego jak są niewypłacalności. Jak matka z ojcem to prowadziła to się kręciło ale jeżeli teraz osoby które są zielone wzięły się za to to proszę was. Oni oklamuja ludzi. Wielki mi ci Divani!!! Papraki i tyle w temacie przecież ludzie im zakładają sprawy.
WWW.PL 2017-02-23 22:25
CI KTÓRZY TO PISZĄ CHYBA WIELE RZECZY SPAPRALI I CHCIELI JESZCZE ZA TO DOBRE PIENIĄDZE
SZCZERY DO BÓLU 2017-03-29 05:17
Tak, masz racje, pracuje obecnie w tej firmie. Temat kasy-podobno najwieksza zwloka z kasa to tydzien czasu, przynajmniej tak twierdzi chlopak ktory tam najdluzej pracuje. Stawka 19/h, projektanci......nie wiem na chuj oni w tej firmie skoro stolarze sami na pomiar jada i oczywiscie w momencie przekazania "projektu" stolarzowi, tu odpowiedzialnosc juz ponosi on, za wszystko. Nie ma na czym pracowac ani czym pracowac a wlasciciel lazi i wypatruje jakies "wyszczypki" i inne niedoskonalosci oczywiscie za takowe przewinnienia potraca z pensji.Praca od 7 - 16:15 oczywiscie w karte wpisujemy TYLKO 9 godzin. Na zakladzie sa kamery i wlasciciel lub jego żona siedza w biurze i patrza co i jak. Generalnie widzialem gorsze warunki ale na dzis dzien zastanawiam sie ile jeszcze tu porobie. Nie polecam no chyba ze ktos bardzo lubi towarzystwo ukraińców którzy tam pracuja.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o DIVANI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVANI