DIVANI

Opinie o DIVANI

mirek 2015-12-04 11:27:34
Bolo dzwoniłem do nich do pracy jako montazysta, powiedzieli że szukają tylko z dlugim doświadczeniem Podobno szukaja kolejnej ekipy montażowej, bo mają takie zapotrzebowanie. Ci co teraz montują są już podobno od 5 lat ale nic wiecej nie wiem
aaaaaa 2016-06-16 10:55:17
Ciekawe czemu taka rotacja? Może dlatego że kazdy stolarz jest rozliczany z płyty - pomyli się to ma w plecy. Praca na akord, właściciel wprowadza wieczorem zmiany w projekcie bo jest złośliwy. Obłozenie moze i maja ale atmosfera beznadziejna i ciagle urywanie po złosci pieniedzy. Projektant? Świetna funkacja. Zmywanie w salonie, dbanie o porzadek, projektowanie, obsługa klienta. Ceny z kosmosu. Wielu klientów rezygnuje bo ceny jak za złoto. Można przekazać stolarzom samą wizualizacje - poradzą sobie z wykonaniem, ale pretensje bedą do projektanta - co za tym idzie ucinanie rozliczenia. Rozliczenie skonstruowane żeby nikt prócz właściciela nie wiedział o co chodzi - kolejne miejsce na obcinanie pieniedzy. Koniec koncow nie wiadomo ile sie zarobiło. Stolarze z doswiadczeniem poodchodzili z tej "fyrmy".
Zostaw swoją opinię o DIVANI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVANI