DIVANI

Opinie o DIVANI

mirek 2015-12-04 11:27
Bolo dzwoniłem do nich do pracy jako montazysta, powiedzieli że szukają tylko z dlugim doświadczeniem Podobno szukaja kolejnej ekipy montażowej, bo mają takie zapotrzebowanie. Ci co teraz montują są już podobno od 5 lat ale nic wiecej nie wiem
aaaaaa 2016-06-16 10:55
Ciekawe czemu taka rotacja? Może dlatego że kazdy stolarz jest rozliczany z płyty - pomyli się to ma w plecy. Praca na akord, właściciel wprowadza wieczorem zmiany w projekcie bo jest złośliwy. Obłozenie moze i maja ale atmosfera beznadziejna i ciagle urywanie po złosci pieniedzy. Projektant? Świetna funkacja. Zmywanie w salonie, dbanie o porzadek, projektowanie, obsługa klienta. Ceny z kosmosu. Wielu klientów rezygnuje bo ceny jak za złoto. Można przekazać stolarzom samą wizualizacje - poradzą sobie z wykonaniem, ale pretensje bedą do projektanta - co za tym idzie ucinanie rozliczenia. Rozliczenie skonstruowane żeby nikt prócz właściciela nie wiedział o co chodzi - kolejne miejsce na obcinanie pieniedzy. Koniec koncow nie wiadomo ile sie zarobiło. Stolarze z doswiadczeniem poodchodzili z tej "fyrmy".
Sałek 2016-12-30 13:37
Widziałem ich realizację i powiem jedno to jest jakaś kpina zero estetyki tragedia. Zdjęcia na ich stronach to nie są ich pracę. A co do zarobków oferują spore ale co z tego jak są niewypłacalności. Jak matka z ojcem to prowadziła to się kręciło ale jeżeli teraz osoby które są zielone wzięły się za to to proszę was. Oni oklamuja ludzi. Wielki mi ci Divani!!! Papraki i tyle w temacie przecież ludzie im zakładają sprawy.
WWW.PL 2017-02-23 22:25
CI KTÓRZY TO PISZĄ CHYBA WIELE RZECZY SPAPRALI I CHCIELI JESZCZE ZA TO DOBRE PIENIĄDZE
Zostaw swoją opinię o DIVANI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVANI