DIVANI

Opinie o DIVANI

mirek 2015-12-04 11:27
Bolo dzwoniłem do nich do pracy jako montazysta, powiedzieli że szukają tylko z dlugim doświadczeniem Podobno szukaja kolejnej ekipy montażowej, bo mają takie zapotrzebowanie. Ci co teraz montują są już podobno od 5 lat ale nic wiecej nie wiem
aaaaaa 2016-06-16 10:55
Ciekawe czemu taka rotacja? Może dlatego że kazdy stolarz jest rozliczany z płyty - pomyli się to ma w plecy. Praca na akord, właściciel wprowadza wieczorem zmiany w projekcie bo jest złośliwy. Obłozenie moze i maja ale atmosfera beznadziejna i ciagle urywanie po złosci pieniedzy. Projektant? Świetna funkacja. Zmywanie w salonie, dbanie o porzadek, projektowanie, obsługa klienta. Ceny z kosmosu. Wielu klientów rezygnuje bo ceny jak za złoto. Można przekazać stolarzom samą wizualizacje - poradzą sobie z wykonaniem, ale pretensje bedą do projektanta - co za tym idzie ucinanie rozliczenia. Rozliczenie skonstruowane żeby nikt prócz właściciela nie wiedział o co chodzi - kolejne miejsce na obcinanie pieniedzy. Koniec koncow nie wiadomo ile sie zarobiło. Stolarze z doswiadczeniem poodchodzili z tej "fyrmy".
Sałek 2016-12-30 13:37
Widziałem ich realizację i powiem jedno to jest jakaś kpina zero estetyki tragedia. Zdjęcia na ich stronach to nie są ich pracę. A co do zarobków oferują spore ale co z tego jak są niewypłacalności. Jak matka z ojcem to prowadziła to się kręciło ale jeżeli teraz osoby które są zielone wzięły się za to to proszę was. Oni oklamuja ludzi. Wielki mi ci Divani!!! Papraki i tyle w temacie przecież ludzie im zakładają sprawy.
WWW.PL 2017-02-23 22:25
CI KTÓRZY TO PISZĄ CHYBA WIELE RZECZY SPAPRALI I CHCIELI JESZCZE ZA TO DOBRE PIENIĄDZE
SZCZERY DO BÓLU 2017-03-29 05:17
Tak, masz racje, pracuje obecnie w tej firmie. Temat kasy-podobno najwieksza zwloka z kasa to tydzien czasu, przynajmniej tak twierdzi chlopak ktory tam najdluzej pracuje. Stawka 19/h, projektanci......nie wiem na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oni w tej firmie skoro stolarze sami na pomiar jada i oczywiscie w momencie przekazania "projektu" stolarzowi, tu odpowiedzialnosc juz ponosi on, za wszystko. Nie ma na czym pracowac ani czym pracowac a wlasciciel lazi i wypatruje jakies "wyszczypki" i inne niedoskonalosci oczywiscie za takowe przewinnienia potraca z pensji.Praca od 7 - 16:15 oczywiscie w karte wpisujemy TYLKO 9 godzin. Na zakladzie sa kamery i wlasciciel lub jego żona siedza w biurze i patrza co i jak. Generalnie widzialem gorsze warunki ale na dzis dzien zastanawiam sie ile jeszcze tu porobie. Nie polecam no chyba ze ktos bardzo lubi towarzystwo ukraińców którzy tam pracuja.
Pozdrawiam
jojo 2017-07-23 23:44
Kpina i fatalna jakość bo stolarze normalnych narzedzi nie mają. Jeden z ukrainców to na montaż jechał i graty do reklamówki chował bo nie miał skrzynki narzędziowej. Jedna ekipa jadąca na montaż zabiera ze sobą narzędzia i już na warsztacie nie ma czym pracować. Stolarze kombinują jak tu coś zrobić bez gratów ale wszyscy dobrze wiemy jak to się kończy. Obecny właściciel jak i jego żona to okrutni sciemniacze i oszuści wykorzytujący pracowników. Żenada, ten zakład za chwilę padnie bo podobno obecnie pracuje tam 3 stolarzy którzy już maja dość i reszta albo pseudostolarze albo ucznie którzy mają gdzieś tą ich jakość.
Zostaw swoją opinię o DIVANI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DIVANI