Experis Human Resources Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Experis Human Resources Sp. z o.o.

Aktualność
"Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork na profilu Experis Human Resources!

Jesteśmy wdzięczni, że zdecydowaliście się zapoznać z opiniami o naszej firmie. Z wielkim zainteresowaniem czytamy wszystkie komentarze i opinie publikowane na naszym profilu. Każda konstruktywna krytyka jest dla nas ważną inspiracją, a pochwały są potwierdzeniem naszych wysiłków w kreowaniu odpowiedniej kultury pracy i podejścia do naszych pracowników. Pragniemy jednak podkreślić, że nasz profil jest miejscem szanującym zasady kulturalnej dyskusji. Nieakceptowalne są wpisy zawierające nieprawdziwe informacje, obraźliwe treści lub naruszające godność innych osób. Wszelkie takie komentarze będą zgłaszane do administratora, aby zachować konstruktywny charakter naszego forum.

Zachęcamy Was do dzielenia się autentycznymi opiniami i konstruktywnymi uwagami. Wasze spostrzeżenia są dla nas niezwykle cenne i stanowią klucz do naszego ciągłego rozwoju. Naszym celem jest, aby nasz profil na GoWork był miejscem, gdzie każdy może czuć się wysłuchany i szanowany.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy sugestii, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail:biuro@experis.net.pl  lub tel:536916328 "
Irena Nowy wpis

Wyjchałam z firmą Experis do opieki nad osobą straszą i jestem bardzo zadowolona. Zlecenie było sprawdzone, wszystko się zgadzało z opisem, który został mi przedstawiony. Wynagrodzenie na czas i o wiele wyższe niż proponowano mi w innych firmach. Polecam!

Maciej Nowy wpis
@Irena

Mam bardzo podobne doświadczenie, wyjazd przebiegł bardzo dobrze. Wszystko zgodnie z umową.

Krzysztof P. Nowy wpis

Witam, pracowałem już w kilku firmach, ale pierwszy raz udało mi się trafić na tak konkretna. Duże doświadczenie oraz życzliwość powodują iż wszelkie niejasnosci są wyjaśniane od ręki, a dla osób które zaczynają pracę w Niemczech w hotelu to bardzo istotny aspekt, również miałem kilka pilnych pytań nieco wybiegających poza zakres w którym oscylują, i pomimo iż to było poza godzinami pracy, pracownik był w stanie pomóc i rozwiązać problem. Podsumowując życzę wam, oraz sobie abyśmy jak najczęściej trafiali na takich ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją oraz zaangażowaniem/ STANOWCZO REKOMENDUJĘ tą firmę, oraz tych ludzi i wiem że zostanę z nimi w stałej współpracy, bo nie tylko sprawdzają nas "pracowników", ale przede wszystkim i to dla mnie najistotniejsze "PRACODAWCÓW", wiec masz 100% pewności że wszystko będzie zgodne z początkowymi ustaleniami. Zero problemów z pracowadcom... wypłatami... STANOWCZE TAK, I POLECAM !!!

Nowy wpis

@Krzysztof P.

Dziękujemy za opinie Panie Krzysztofie i bardzo nam miło że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami. Pozdrawiamy serdecznie.

Aktualność

Basia

Pół roku pracy w hotelu przez tą firmę i wszystko tak jak powinno no może czasem ciężko się dodzwonić ale na szczęście odpisują.

Experis
@Basia

Dziękujemy za opinię i oczywiście postaramy się ulepszyć kontakt telefoniczny. Pozdrawiamy

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Experis Human Resources Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pokojowa / Pokojowy.

Pracuję prawie rok w Experis i jakoś mam zawsze wypłaty na czas a jak chce zaliczki to też nigdy nie ma z tym problemu więc moje zdanie jest takie że jak ktoś jeździ faktycznie do opieki żeby zarobić to zarobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Experis Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Experis Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Experis Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Experis Human Resources Sp. z o.o.?

Experis Human Resources Sp. z o.o.