Opinie o Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik w Niepołomice-bochnia-brzesko

Stylistka rzęs Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Ja również na umowie miałam co innego niż się działo w rzeczywistości. „Grafik” układny bez większego sensu, kilka godzin przerw między klientkami były codziennością, w tym czasie dostawałam listę rzeczy do zrobienia np. mycie drzwi, przecieranie roślin za co nie dostawałam pieniędzy bo wypłata to procent od klienta (20% z czasem 25%). Przez jakiś czas wykonywałam też makijaż co było totalną pomyłką, dostałam dosłownie kilka kosmetyków i oczekiwano że zrobię nimi wszytsko (np. jedna paleta cieni, jeden korektor). Przy każdym makijażu miałam przy sobie również swoje kosmetyki bo to co było w salonie absolutnie nie wystarczało i za takie usługi, gdzie pracowalam swoimi pędzlami i używałam swoich kosmetyków również zarabiałam 20%. Renoma salonu niska przez co bardzo mało klientów, cały czas ceny promocyjne, codziennie „last terminy” co miało przyciągnąć więcej pań. Uprzedzam też klientki przed zabiegami, raz miałam sytuację że przerwałam zabieg ponieważ klientce bardzo łzawiły oczy, sama też zdecydowała że chce przerwać, gdy szefowa się o tym dowiedziała powiedziała że unikamy takich sytuacji i każdy zabieg ma zostać doprowadzony do końca (liczą się wyłącznie pieniądze). Ogólnie bardzo odradzam pracę w tym salonie, właścicielka nie ma szacunku do pracy i czasu drugiej osoby oraz do samego pracownika. Jedyne co mi się kojarzy z tym salonem to zwykły wyzysk, i jak widzę nie tylko mi.

@stylistka rzęs Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym salonie!!! Wiktoria (właścicielka) nie wywiązuje się z umowy. W umowie napisane 27.70h w rzeczywistości 20% od klientki... oczywiście przerwy pomiędzy klientkami w których trzeba sprzątać salon są nie płatne, a grafik przez Wiktorię nie raz ustawiany był tak że pomiędzy klientkami było 2h przerwy. Wiktoria w ogóle nie pojawia się w salonie, a jeśli już to samym wieczorem skontrolować czy jest posprzątane. Po złożeniu wypowiedzenia zostałam oskarżona o ubrudzenie toaletki w momencie gdy na rozmowie kwalifikacyjnej była już ubrudzona i Wiktoria mówiła że to już nie puści. Na rozmowie mówiła że wynagrodnie to 30% od klienta dopiero po 2 tygodniach gdy po codziennym przekładaniu dała mi umowę okazało się że jednak jest 20% NIE POLECAM!!!

Stylistka paznokci Nowy wpis

Totalnie nie polecam pracy w tym salonie !! Właścicielka, a właściwie dziewczynka która ma 22 lata, chociaż do klientek mówi że ma 25 .. nigdy nie pracowała i nie ma pojęcia jak pracować z ludźmi, nie wywiązuje się z umowy, nie pojawia się w salonie prawie w ogóle, płaciła mi połowę minimalnej stawki krajowej. Nie miałam przerwy między klientkami, nie miałam 11 h przerwy między jedną a drugą zmianą, pracowałam często po 12 h. Brak miejsca parkingowego co w Bochni jest dużym utrudnianiem. Kiedy zapytałam o podwyżkę lekko mówiąc "najechała na mnie" stwierdziła że normalnie zarabiam i kazała mi w ten sam dzień odejść z pracy twierdząc że wprowadzam zła atmosferę. Gdzie ja tylko zapytałam o podwyżkę.. Powód zwolnienia według niej "pokłóciłysmy się" tak dosłownie mówiła, to też mówi samo za siebie.. brak profesjonalizmu. Dziewczyna szuka kogoś kto będzie na nią i jej wystawne życie pracował. Salon istnieje od lutego a już 9 stylistek się przewinęło. Dla klientek też nie fajnie że co miesiąc ktoś inny robi im paznockie a nikt nawet nie chce o tym poinformować że zaszły zmiany . Byłam doslownie proszona o kłamanie klientek.. Szczerze nie polecam, zawiodłam się bo myślałam że znajdę tam swoje miejsce i będę się rozwijać. Poza tym mowa zlecenie bez perspektywy na zmianę, narzucanie grafiku, brak przerw, nie wywiązywanie się z umowy co do wypłaty oraz kwestii jej wypłacania, czasu pracy, obowiązków, brak dopłaty do szkoleń, albo szalenie chore warunki tej dopłaty. Ogólnie profil na Instagramie zachęca ale zaręczam że Wiktoria umie ładnie kłamać.

Czy uważasz, że warto starać się o zatrudnienie w firmie Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik w miejscowości Niepołomice-bochnia-brzesko? Wyraź swoją opinię o tym pracodawcy. Pomóż innym podjąć zawodowe decyzje. Masz jakieś ciekawe informacje o firmie Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik? Podziel się z naszymi użytkownikami swoją wiedzą i kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik - Niepołomice-bochnia-brzesko

• Jak się pracuje w Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik?

Zobacz opinie na temat firmy Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Chwila Na Mani Wiktoria Klaper-Powroźnik