Opinie o Topeu.com w Londyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Topeu.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Topeu.com o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topeu.com w Londyn

Daniel

Firma topeu.com to (usunięte przez administratora) Jan Gajdziszewski analityk wypłacił moje pieniądze i próbował wziąść na mnie kredyt zakładam sprawę w sądzie a topeu odwiedzą śledczy to są (usunięte przez administratora) ostrzegam!!!

@Rosomak

To jest (usunięte przez administratora) .Ze względu na mój zawód wiem ze niedługo skonczy im sie eldorado a ludzie niech zacznączytac zanim wpłacą pieniadze (usunięte przez administratora).Pani Diana bo tak sie nazywa dzowni puźniej tylko na watsapa myślą ze to dla nich bezpieczne a analityk telegram obsługuje .Nagrałem was i wasze telefony .Prokuratura jjuż to ma To jest (usunięte przez administratora)a wy jestescie Polakami Pozdrawiam Rafał

(usunięte przez administratora) MNIE, UWAZAJCIE! Przez kilka miesięcy niechcieli mi wypłacić ani złotówki, pani ***** doradca mnie prowadziła przez wszystko, na początku zainwestowałem 500 dolarów, potem mnie tak namowila ze wzialem dwa kredyty. Jak chcialem wyplacic to sie zaczelo wymyslanie o dziwnych oplatach. Wzialem kancelarie z polecenia to dopiero oni na nich jakoś wpłynęli że zaczęli oddawać. Zostawiam numer do mecenasa Adriana, 530-969-300

@Lolek

To są (usunięte przez administratora) niech nikt nie wpłaca tam pieniedzy i nie dać się zwieśc pieknym gadaniem jacy to oni sa uczciwi i ze konkurenja nie ich atakuję konkurencja w porównaniu do Topeu wypłaca kase i daje zarobić a oni poprostu kradną a na to śa paragrafy Pozdrawiamy Topeu

DiabełCzeka Nowy wpis

Grałem w różne gry komputerowe ale w Bogacza jeszcze nie. Czułem się jak Tony Montana dopóki się spostrzegłem.

DiabełCzeka Nowy wpis

Cóż podejrzewam że to (usunięte przez administratora) z Rumunii. Oni Zawsze nakręcali. Do piekła????

BAR Nowy wpis

Dzisiaj wpłaciłam na początek 250 euro i zadowolona myślałam, że juz będę zarabiać krocie :). Pani Diana jednak nie dawała za wygraną i koniecznie chciała potwierdzenia przelewu i koniecznie żebym weszła na swoje konto a ona mnie poprowadzi i takie tam. Zorientowałam się, że ta pani ma akcent wschodni i nabrałam podejrzeń, że chce mnie oszukać. Dałam jej do wiwatu i zagroziłam, że wystąpię do banku o zwrot przelewu i o dziwo pieniądze mi zwrócili. Pozdrawiam wszystkich i życzę roztropności

Rosomak
@Daniel

Witam, mi wypłacili pieniądze na Wallet, a teraz chcą żebym zapłacił 19,5% podatku i w tedy odblokują pieniądze i będę mógł przelać na swoje konto bankowe. Co zrobić?

Niech ci odejdą te 19;5 pro i resztę wypłacą nic im już nie wpłacaj

@Daniel

Ja zgłośiłem ich o wyłudzenie pieniedzy wiec jest śledztwo prokuratury zabezpieczone są numery telefonów i nagrania rozmów z Panią Diną na szczescie przygotowałem sie na rozmowy .sledzczy już maja nagrania ,-Pozdrawiam Topeu P.Diana haha i analityk Rafał Pozdrawia

rafał Nowy wpis
@Rosomak

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Topeu.com? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Kamila
@Marek

Zgłosiłam się do pozwu zbiorowego.. Zobazymy co to będzie, ale mega się boję bo banki o raty kredyty już się upominają a nie mam już nic pieniędzy...

Lolek
@Marek

Witam .Topeu to (usunięte przez administratora). Wszystko fajnie pięknie na początku Z czasem wpłacasz coraz więcej i inwestujesz . Mała kwotę na początku pozwolą ci wypłacić . Następnie gdy zarobisz znaczącą sumę i chcesz spłacić kredyt wysyłają twoje pieniądze na conbaice Wallet Extension w Anglii i żeby korzystać z tych h pieniędzy musisz zapłacić podatek angielski 19.5 % I to nie jest podatek od zysków tylko od całej kwoty którą ci przelali więc sobie policz ile będziesz musiał zapłacić podatku od całości . Ja w tym miejscu postawiłem pas i zgłosiłem wyłudzenie do kancelarii.

Angelika
@Marek

Witam mam ten sam problem ale mieszkam w Niemczech, czy ten Pan Adrian rozmawia w języku polskim?

Pamela
@Marek

Dziękuję bardzo za kontakt!!! Przelałam im pieniądze w piątek, w sobotę wieczorem znalazłam numer i mecenas odebrał, szybko przesłałam mu dokumenty a w poniedziałek z rana zablokowali przelew który wysłałam na 25000 złotych. Teraz czekamy w prokuraturze żeby mi cofnęli pieniądze. Na szczęście jestem stratna tylko 250 dolarów które przesłałam im na początku. Nie wpłacajcie im tam żadnych pieniędzy!!

Kacper
@Marek

Pieniądze odzyskałem w miesiąc dzięki kancelarii. Ale podobno miałem mase szczęścia że wszystko płaciłem kartą i mogli mi te przelewy cofnąć. Dziękuję za kontakt bo pewnie szukałbym pomocy z miesiąc czasu i by mi te pieniądze wynieśli niewiadomo gdzie. Mogę jedynie polecić za sprawne i szybkie działanie. Finansowo też okej bo nie ukrywam że nim zapłaciłem to podzwoniłem po innych kancelariach. Niektóre to nawet nie wiedziały o czym mówię a rzucali kwotami. Więc uważajcie.

@Lolek

Rafal

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy brak kontaktu i nie nabieranie się na gadkę tej pani przez tel.Zgloszeni do KNF i prokuratury już niedługo .

rafał

To jedno wielkie (usunięte przez administratora) . Pan niby analityk.opowiada przyszłym ofiarom jak to sie wzbogacił na giełdzie jak wzioł pierwszy kredyt próbuje psyhologiczne zagrywki stosować (usunięte przez administratora) .Jak dzieki temu wzbogacił sie i wogóle ile mieszkan wynajmuje .Parodia .Nie dajcie sie nie wpłacajcie nawet 10 euro Pozdrawiam Topeu Rafał

ada
@Rafal

Tak jest prawda (usunięte przez administratora) .Też zgłosiliśmy sprawe do KNF i prokuratury.Nasza kancelaria już nad tym pracuje .Zrobimy wszystko żeby wiecej osób nie (usunięte przez administratora) .Pozdrawiam Topeu .

Jak wygląda ścieżka kariery w Topeu.com? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mój mąż od stycznia współpracował z jakimś panem Grzegorzem z Topeu na aplikacji Telegram Mąż był wtedy za granicą tak nakręcał go przez te kilka miesięcy że wpłacał coraz więcej i wiecej nawet kredyt wziął ale ani razu żadnych pieniędzy nie wpacilil na konto męża.Pan G.wiedzial że przed świętami mąż wraca do kraju i będzie miał pieniądze tak go nakręcił że wpłacił nawet te ciężko zarobione pieniądze na Revolut a później z tego konta na Binance miały pójść ale nigdy tam nie dotarły.(teraz to wiemy).Na końcu kazał pan G.zainstalowac coinbase wallet i że już będzie można pieniążki wypłacić ale niestety tak się nie stało.Tych pieniędzy nigdzie nie ma i nie było (Na coinbase widnieje spora suma ale są to pieniądze wirtualne których tak naprawdę nie ma)!!!Czy komuś udało się odzyskać przez kancelarie pieniądze i gdzie można zgłosić się do pozwu zbiorowego. .

Lukasz

Jola A możesz dać jakiś kontakt? Albo napisz na email lukasz.key@wp.pl , no nie wiem czytałem jakieś recenzje o tej firmie to narazie nie jest zablokowana i piszą że od wielu lat działa tyle że piszą że to nie znaczy że jest sprawdzoną firma, sam nie wiem co z tym podatkiem skoro tyle czasu jest tą firmą to powinno gdzieś się odnależć informację że po wpłaceniu tego podatku ktoś dostał pieniądze na konto bankowe , tylko że szukając kogoś kto rozlicza takie podatki w anglii to nic lepiej się nie dowiedziałem , A ten pozew zbiorowy to gdzie ? Bo może wkoncu przyjdzie się dolaczyc

@Lukasz

po zapłaceniu podatku otrzymałem wszystko, co zarobił

Jo
@Adam

Adamie, podaruj sobie to klamstwo. Jesteś zapewne z tej samej grupy oszustów.

Jo
@Adam

Jest to nieprawdą. Po wpłaceniu na " niby podatek" będziesz miał następną opłatę za coś innego i tak w koło. Pieniądze tracisz wszystkie i są nie do odzyskania.

lukasz

adam i sam go rozliczałeś na własną ręke czy poprzez topeu ? bo oni to mi tak gadali że wysłać im pieniądze i oni niby to ogarną hehheeh

lukasz

adam i nie chcieli już żadnych dodatkowych opłat po tym podatku ?

Weronika

Napisałam już maila do kancelarii, proszę o kontakt zwrotny i czy chcecie państwo rozpocząć te sprawe windykacyjną

@Weronika

Nie reagują na żadne wiadomości . Jak (usunięte przez administratora)pieniądze to nie ma żadnego kontaktu.

@Jola

I udało Ci się odzyskać jakieś pieniądze?

@Weronika

Udało się Pani coś z tą sprawą zorganizować?

@Lukasz

Wplaciłam raz i drugi.Powiedzieli że te pieniadze są ,ale muszę wpłacić 12 tys.zł żeby odblokować . (usunięte przez administratora) nie wypłacą nawet złotówki. Chcą naciągnąć na dalsze wpłaty. Zapłaciłam adwokatowi i czekam. (usunięte przez administratora) z akcentem wschodnim już nie dostaną ode mnie ani złotówki.

Lukasz

Przydałby się ktoś kto wpłacił ten podatek Ale tutaj tacy chyba się nie pojawiają?

Wilk1232

Przestrzegam przed tą firmą, nie chcą oddać wkładu własnego, na szczęście mam konto , trudno straciłem 200 euro , jak powiedziałem , że rezygnuję to nagle zrobiło się ponad 300 euro , i napisałem nawet, że skoro mam 300 euro to weźcie sobie podatek , i prowizję a resztę mi oddajcie , i co cisza w eterze . Naciągacze , znalazłem firmę, która zajmuje się takimi oszustami i mam zamiar do nich się zwrócić , może i stracę te 200 euro na firmę, ale nie odpuszczę, i będę ich nagabywał .

Lukasz

Witam mam podobną sytuację wplacil mi wszystko na wallet coinbase i jest niby zamrożone dopóki podatku 19,5 % nie wpłacę A to dosyć duża suma i obawiam się że mogę stracić jeszcze ten podatek jeśli wpłaca A okaże się że znowu coś albo jeszcze gorzej ? Ktoś już splacał poprzez tą firmę podatek i wypłacił pieniądze z coinbase wallet ?

Rosomak
@Lukasz

Mam tak samo, powiedziałem im żeby najpierw oddali mój wkład własny który nie podlega opodatkowaniu i od 2 tygodni cisza nikt nie dzwoni.

Ml

Witam wszystkich , słuchajcie trzymajcie się jak najdalej TOPEU , założyłem konto wpłacałem środki , byłem prowadzony przez jednego z tych wschodnich " Ala " Analityków , próby namowy na wzięcie kredytu w Banku , na szczęscie go nie wziełem ... Teraz oczywiście nie mogę wypłacić żadnych środków ze swojego konta ! Nie podawać żadnych Swoich danych ani nie instalować żadnych zdalnych oprogramowań typu ANYDESK itp..! No niestety po prostu jedna wielka Ściema ! Trzymajcie się z daleka od TOPEU !

JO

(usunięte przez administratora) Topeu jako broker nie istnieje. (usunięte przez administratora)pieniądze, biorą kredyty na innych. Platforma jest podstawiona, pokazują to co chcą pokazać. Koniecznie do współpracy potrzebują program Anydesk który pozwala na zdalne obięcie TWojego komputera i wyłudzenie wszystkich danych. Omijajcie ich szerokim łukiem!!!! Nie polecam!!!

Rafał

Firma do bani namawianie na kredyty Utrata gotówki zero kontaktu Podam ich do sądu Trzymać się z daleka

Zuza

(usunięte przez administratora) Pod żadnym pozorem nie wpłacajcie pieniędzy ani nie instalujcie wadliwych oprogramowań. Wpłacicie kasę i koniec z aplikacji nie można wypłacić swoich pieniędzy nie ma takiej opcji. Dzwonią do Was z obcych numerów za każdym razem inny na który nie da się oddzwonić. Chcą Was doszczętnie (usunięte przez administratora) Jak chcecie inwestować są fajne kanały na YT polskie i można się podszkolić w tym temacie a nie w ciemno i szukać kasy i nie wiadomo kogo. Analitycy hahaha. Bądźcie mądrzy !

bogacz

Oo widzę konkurencja nie śpi) Wypłacam od kilku lat bez żadnego problemu, topeu godny zaufania broker

@bogacz

Bogaczu chyba jesteś jednym z tych mówiących z akcentem wschodnim. Po co takie bzdury wypisujesz.Poza tym topeu nie posiada żadnych licecji. To co pokazują to jest fikcja

Zostaw merytoryczną opinię o Topeu.com - Londyn

• Jak się pracuje w Topeu.com?

Zobacz opinie na temat firmy Topeu.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Topeu.com?

Topeu.com