Opinie o Alika personal w Bebra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alika personal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alika personal o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alika personal w Bebra

Kasia Nowy wpis

Mój narzeczony od sierpnia nie dostał wypłaty + ciężko było wywalczyć nawet pasek z wypłaty. Kontakt bardzo utrudniony Nie polecamy

Jak długo czekaliście na odzew z Alika personal? Oddzwaniają zawsze?

Nieznajomy Nowy wpis

Ze względu na iż nie jestem pracownikiem nie będę za dużo opisywał. Firma zwróciła się w celu rekrutacji pracowników, niestety są to osoby, które robią wszystko na kolanie, prowadzone nie przez białych ludzi i nie przez rodowitych Niemców. Serdecznie nie polecamy współpracy z nie profesjonalną firmą. Wszystkich pracowników którzy chcą rozpocząć pracę przestrzegamy przed tą firmą i omijajcie ja szerokim łukiem.

Czy pracownicy Alika personal mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alika personal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
aha

(usunięte przez administratora) nie wypłacili pieniędzy i wyrzucili z lokum, nie miałem dodatkowych pieniędzy, więc spałem na dworcu, zachorowałem, ale dzięki Bogu autostopem wróciłem do Polski

hg

(usunięte przez administratora) wysadzają ludzi w obcym kraju bez zamiaru dania pracy

Jak wygląda ścieżka kariery w Alika personal? Czy trudno jest zdobyć awans?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mat1234

20.04.2023 03:04

Mat1234ikona wywiad

To historia o tym, jak firma Alika personal nie wypłaciła mi należnych pieniędzy za wykonaną pracę.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Mat1234ikona wywiad

To była praca przy załadunku i rozładunku tirów.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Mat1234ikona wywiad

Nie miałem, ponieważ była to praca tylko i wyłącznie fizyczna.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Mat1234ikona wywiad

Powodem było to, że policja wyrzuciła nas z pracowniczego mieszkania, którego pracodawca nie opłacił.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Przez 2 tygodnie.

Mat1234ikona wywiad

Nigdy w życiu! Nie poleciłbym nikomu tej pracy.

Mat1234ikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju.

Mat1234ikona wywiad

Brak było w firmie jakichkolwiek szkoleń.

Mat1234ikona wywiad

Warunki nie były przestrzegane i mam na to dowody.

Mat

Uważajcie na tą firmę oni nie płacą ludzia za uch ciężka pracę

XXX

Z całego serca NIE polecam tej (usunięte przez administratora) Nie wypłacają pieniędzy, dostaliśmy jakieś śmieszne zaliczki po 25€ z bólem (usunięte przez administratora) i jeśli chodzi o koordynatorów to krótko mówiąc DRAMAT!!!!!! Banda (usunięte przez administratora)

Byliśmy w Alika Bielefeld w GLS. Zero meldunku w przeciągu dwóch tygodni, bardzo ciężki kontakt z koordynatorem nie odpowiada na pytania bardzo często, jeśli nie złożysz wypowiedzenia 14 dni wcześniej zabiorą ci wypłatę i nie dostaniesz ani grosza jak będziesz cchciał odejść. Wywalaja na ulicę bez środków do życia nie jest tam zapewnione 8 godzin zaliczki to tylko 50 euro za które ledwo da się przeżyć. Jednym słowem tragedia, jeden pracownik z którym rozmawiałem został wyrzucony tak samo bez meldunku po 2 tygodniach koordynatorka na dodatek gruzinom kazała go pobić wraz z jego kobieta jak nie chcieli wyjść na ulicę bez środków do życia.

Mat123

Dzień dobry witam wszystkich szanownych rekruterów koordynatorów aika rekruter Poland nie polecam agencji personalnej aika ponieważ wysyłają Niemców Rumunów do wysłania ulmów nikt się nie pojawia z biura robiąc ludzi głupków (usunięte przez administratora) tylko zero kontaktu tylko przez (usunięte przez administratora) koordynator zamiast być na miejscu siedzi (usunięte przez administratora) w Polsce i się bawi z drugą połówką ludzie którzy tu pracują mają trochę nie teges mówią 1500 €. Jakim żartem na gieresie zarabia 1100 po odjęciu (usunięte przez administratora) mieszkania 900 €. To są bzdury co ta agencja wyrabia posłać ich wszystkich do sądu Dziękuję pozdrawiam miłego wieczoru życzę

Łukasz

Uważajcie na tą agencję nam nie wypłacono pieniędzy za 2 tygodnie pracy plus do tego koordynator Dominik wyrzucił nas z mieszkania or(usunięte przez administratora)

Renata Golda

Moja sprawę prowadził p. Macjej MLONEK z kancelarii Prawnej LAWCOUNSEL prawnicy z Czech mający uprawnienia do działalności w Polsce. Odpowiedzialną jes p. Adrianna Jakubiak. Kancelaria mieści się w Warszawie, natomiast nigdzie nie można się do nich dodzwonić. Zrobiłam wszystkie potrzebne opłaty.,i teraz nie mogę odzyskać moich pieniędzy. NIEMCY sprawdzali moja tożsamość i stwierdzili, że wszystko jes OK, przekazali do Polski do KNF. KNF nie dość, że przetrzymał 3 tygodnie sprawdzenie,Musiałam opłacić jeszcze tłumaczenie na język polski. Coś mi się nie podobało zwrócili wszystko spowrotem do NIEMIEC. Mija już 6 tygodni a ja pieniędzy nie otrzymałam. Nie mam przelewu na moim koncie. Może ktoś z prawników tą kancelarią się zajmie moje nazwisko Renata Golda tel 512122539. Bardzo proszę o pomoc.

Brak pieniędzy firma nie wyplacalna traktoja ludzi gorzej niz zwierzeta kordynator potrafi wrzucic człowieka z dnia na dzień na ulice bez srodkow do zycia

Zostaw merytoryczną opinię o Alika personal - Bebra

• Jak się pracuje w Alika personal?

Zobacz opinie na temat firmy Alika personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alika personal?

Alika personal