Opinie o Adrian Jambor w Tumlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adrian Jambor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Adrian Jambor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Jambor w Tumlin

Iwona Nowy wpis

Wiesz jak to na policji lokalnej, przyjęli zgłoszenie, wzięli wszystkie wydrukowane korespondencję i czekam co w poniedziałek powiedzą dam znać

Mariusz Szymański

Ja wysłałem w poniedziałek za bilet ponad 1000zł I brak jakiejkolwiek odpowiedzi od niego co tu teraz zrobić? Ma ktoś jakiś pomysł?

Mateusz Paluszkiewicz

Tak wszystko tak jak ty identycznie, zastanawia mnie to że przecież ta firma musi być zarejestrowana w jakimś urzędzie bo jest nip podany, numer konta na który przelaliśmy kasę to jakoś chyba można dojść tak mi się wydaje

Mateusz Paluszkiewicz
@Mateusz Paluszkiewicz

A i jeszcze jedno, ciekawi mnie to czy w poniedziałek o tej 16.50 w ogóle jest ten wylot bo jak by był to ciekawe czy znajdą się tam jacyś ludzie

Mateusz Paluszkiewicz Nowy wpis

Tak wysłałem mu wszystkie dane ale nie weźmie żadnego kredytu pożyczki bo mam wszystko pod kontrolą banku i większość takich spraw muszę potwierdzić za pomocą numeru telefonu, możemy jakoś na priv się skontaktować ? Np Facebook?(usunięte przez administratora)

Ivan

Polecam pracodawcce wyplacalny w 100%

Olga
@Ivan

i tylko dlatego go polecasz? bo płaci za pracę? no chyba, że to jakieś mega duże stawki i dlatego tak Ci ten budżet imponuje. Ile płacą?

Ivan
@Olga

Czesc Olga. tak juz bylem raz (usunięte przez administratora) przez nieuczciwego pracodawce wiec jak dostaje pieniadze na czas to dla mnie juz duzy plus. stawke zachowam dla siebie ale jest wieksza niz nawet oczekiwalem na poczatku z perspektywa na wzrost. Milego dnia!

@Ivan

pracuje z Ivanem bardzo przyjemnie się pracuje, fajna ekipa

Info

Każde pytanie kandydatów, na pozytywne opinie rzekomych pracowników, o numer telefonu kończy się głuchym echem. Ten typ sam sobie wystawia pozytywne opinie i tak (usunięte przez administratora) ludzi na dane i pieniądze za bilety lotnicze z Warszawy do Maastricht.

@Info

Pod inną tożsamością robi tak samo tylko z pracą w Linz, 989 za przelot do pracy. Ciekawa jestem ile jeszcze ma tych tożsamości, w 2016 r numer konta, który podaje jako numer do przelewu za rezerwcję był opisywany jako Damian M i sprzedaż fikcyjnych produktów na vinted

@Ivan

A możesz mi powiedzieć coś więcej o kontakcie z Panem Adrianem-jakis nr. telefonu, warunki dojazdu z PL do NL, płatności, zamieszkanie, transport z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem?

@Ivan

Witam. Możesz napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia, umowy, warunków dojazdu-dolotu z PL do NL i z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem, terminów wypłat i ewentualnego kontaktu z pracodawcą -w znaczeniu z Panem Adrianem

@Piotr

Witam. Możesz napisać coś więcej-warunki dojazdu-dolotu z PL do NL, warunki zakwaterowania, dojazdów do i z pracy, wynagrodzenie. Proszę . Jak coś telefon +48695115774

Mariusz Szymański Nowy wpis
@Ivan

Taki jesteś pewny to napisz coś konkretnego co tam jak tam i wogule co tam się dzieje

Mariusz Szymański

Wie ktoś wogule kto to i gdzie można go znaleść?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Adrian Jambor? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Mariusz Szymański

I jak praca wszystko dobrze

Sandra

Dzień dobry . W zeszłym tygodniu nawiązałam korespondencję tylko i wyłącznie drogą mailowa z Panem Adrianem Jambor , który bez większych wymagań zaoferował mi oraz mojemu partnerowi pracę z bardzo wysokim wynagrodzeniem na godzinę . Jedynym mankamentem było to , że nie można dostać się tam własnym transportem tylko lotem załatwianym przez Pana z Warszawy . Już w drugim mailu Pan Adrian chciał od Nas wszystkie dane typu pesel , ul.zamieszkania itp .. Niepokojąca jest stawka godzinowa (zaskakująco wysoka ) , oraz darmowe zakwaterowanie i zwrot za wszystkie poniesione koszta transportu do Holandii . Czy ktoś jest świeżo po zatrudnieniu w tej firmie , u tego Pana ? i może mnie pokierować jak to wygląda rzeczywiście ? Pozdrawiam

@Sandra

Facet ma kilka takich ofert pracy i kilka różnych tożsamości, schemat działania jest ten sam, meile prawie identyczne jedynie stanowiska i miejsca pracy różne, chodzi i wyłudzenie kasy za ten przelot

anim
@Sandra

Poczytaj opinie bo wielu podejrzewa (usunięte przez administratora) i wyludzanie danych

Precz z oszustami
@SCAM

Precz z (usunięte przez administratora), zgłaszajcie ich od razu, nic nie przelewajcie i nie podawajcie swoich danych

Karol

A jak już wysłałem swoje dane ?

Patrycja

Właśnie jestem w Holandii w pracy wszystko tak jak na umowie i podczas rozmów uzgodnione Polecam Pana Adriana!

Angelika
@Patrycja

Witam Patrycja Jestem zainteresowana pracą w Holandii i aplikowalam na ogłoszenie pana Adriana. Dostałam wiadomość na adres mailowy o zakwaterowaniu itd i miałam odpowiedzieć jeżeli jestem zainteresowana, wysłałam już 3 maile i nie uzyskałam już żadnej odpowiedzi. Jak można się skontaktować z panem Adrianem ? Może masz jakiś numer tel ?

@Angelika

U mnie to samo, to ogłoszenie to chyba fake

Angelika
@John

@John Też zaczynam mieć takie wrażenie że to fake. Pierwsza i ostatnia wiadomość jaką dostałam na maila to wszystko ładnie pięknie opisane jakie zakwaterowanie, warunki itd i potem już nic zero odzywu. Może fake a może nie ale w każdym bądź razie zero jakiegokolwiek profesjonalizmu.

Mateusz
@John

Właśnie dostałem odpowiedz ze miał wypadek w rodzinie i nie miał jak się zajmować rekrutacja i wszystkie dane chce przez e-mail bez rozmowy telefonicznej dziwne to, ktoś już z nim rozmawiał ?

@Mateusz

Podpisuje się! Tez taki dostałam przed chwilą i się zastanawiam czy ta oferta jest prawdziwa bo aż za dobrze to wyglada

@Mateusz

Bardzo podejrzane że nie chce rozmawiać przez telefon, nie było żadnej rekrutacji nawet nie zapytał o płeć czy wiek , według mnie chce wyłudzić dane osobowe albo pieniądze za przejazd . Lepiej nic mu nie podawajcie

@Angelika

Ten typ, to cham i gbur, warunki na takie stanowisko z płaca spawacza, to rzecz nierealna. Już miałem z nim nieprzyjemność wymienić kilka wiadomości. (usunięte przez administratora) ludzi i wyłudza poufne dane.

Nie znam, po sposobie pisania i treści wiadomości oraz podejściu rekrutera i tym bardziej właściciela działaności gospodarczej można od razu wyczuć intencje i brak profesjonalizmu. Nie mogę podać tego co do mnie pisał, nie ma możliwości wrzucenia screena. Moja opinia nie jest jedyna w tym temacie, moge jedynie powiedzieć ze ja również zgłosiłem to do inspekcji pracy i kontrola z urzędu go zweryfikuje.

Anim

Jeśli to (usunięte przez administratora) to trzeba go zgłosić a gierki powinna weryfikować pracodawców przed wrzuceniem ich ogłoszen

@John

Tak, chodzi o wyłudzenie pieniędzy na przejazd, facet ma wiele fikcyjnych tożsamości, oraz fikcyjnych miejsc pracy.

@Patrycja

A możesz mi coś powiedzieć na temat kontaktu z Panem Adrianem -jakiś telefon, jak wygląda transport z PL do NL i z miejsca zamieszkania do pracy, jakie są stawki i jakie warunki mieszkaniowe?

Sandra

Witam , jakie ma Pan/i doświadczenia z Panem Jambor ? Chce aplikować do niego do pracy ale parę kwestii daje mi do myślenia . Pozdrawiam

SCAM

UWAGA!!!!! Nie dawno ten sam facet podszywał się pod Adama Woj...(podał prawdziwe dane obcego człowieka, który nic z tym nie ma wspólnego) i miał inną ofertę pracy w Austrii, ale mail i oferta prawie identyczne różni się jedynie miejsce pracy i stanowisko. Ta sama stawka, takie same warunki zatrudnienia, te same sformułowania. Przekręt z pracą w Austrii polegał na tym, że facet chciał dostać 989 złoty od osoby, za "rezerwacje przelotu do miejsca pracy" oczywiście dojazd na własną rękę nie wchodził w grę. Przelew miał być na numer konta bankowego, które na nie jednej stronie jest opisywane jako numer konta (usunięte przez administratora) trwa to już kilka lat.

Planuję aplikować na stanowisko Pakowacz do firmy Adrian Jambor. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

John

To ogłoszenie to próba (usunięte przez administratora) koleś próbuje odrazu ( w drugim wysłanym e-mailu ) wyłudzić wszystkie dane osobowe i chce podpisywać jakąś umowę beż żadnej rekrutacji mnie nawet nie spytał o wiek czy płeć . Ponadto nie chce podać numeru telefonu a przy prośbie o rozmowę telefoniczną kontakt nagle się urywa. Lepiej uważaj na niego i nie daj się oszukać

Irena

Typowe (usunięte przez administratora) Firma zarejestrowana 2 miesiące temu na wykonywanie prac budowlanych. Do wykonywania pośrednictwa pracy nie ma uprawnień nawet. Typowe wyłudzenie danych osobowych i pieniędzy pod rzekome wykupienie biletu lotniczego. Brak telefonu oraz utrudniony kontakt z firmą. Siedziba firmy to mały domek wiejski (street view). Sprawdźcie sobie firmę i nie dajcie się oszukać super warunkami pracy za granicą. (usunięte przez administratora)

@Irena

(usunięte przez administratora) pójdzie siedzieć, zebrane materiały zostały już przekazane do inspekcji pracy i odpowiednich służb.

Bartek

Nie podawajcie mu żadnych danych osobowych ! Nie jest dla was podejrzane że chce już wypełniać umowę beż żadnej rekrutacji ani pytań ? Chce żeby podać mu dane min adres zam. pesel i nr konta co może posłużyć do zaciągnięcia kredytu i gorsze rzeczy . Ta oferta to jakiś przekręt

Kama
@Bartek

Mi też coś tutaj śmierdzi, wolę nie ryzykować i nic nie odpisywać a napewno nie podam tak wrażliwych danych osobowych

Raffik

Ja napisałem i czekam, być może jest zajety i nie odpisuje, albo ma już pełen skład. Z tego co widzę to na ogłoszenia do Holandii jest kilkaset priv w ciagu dnia na forach o prace

Kamil

Dzień dobry czy ktoś może opisać warunki oraz samą pracę? , oferta jest bardzo dobra wręcz za dobra!,więc jestem dość zaskoczony czy aby na pewno nie jest to fałszywa oferta? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

@Kamil

Jest fałszywa bo nikt nie odpisuje

Karol

Polecam prace w tej firmie wlasnie wrocilem z rotacji

Małgorzata

wszystko ok wlasnie tydzien pracuje nie ma na co narzekac

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Jambor - Tumlin

• Jak się pracuje w Adrian Jambor?

Zobacz opinie na temat firmy Adrian Jambor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adrian Jambor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adrian Jambor