Opinie o MR Personalservice GmbH w Jülich

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MR Personalservice GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MR Personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Personalservice GmbH w Jülich

Jaki jest okres rozliczeniowy w MR Personalservice GmbH? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Krzywy

Wczoraj mieliśmy zacząć współpracę z tą agencją jechałem z narzeczoczoną i przyjaciółmi tysiąc km tylko po to żeby posiedzieć w biurze 3 godziny i posłuchać jak panie zajmują się swoimi sprawami zamiast nami. Gdy podpisywaliśmy umowę pani Milena obiecywała ,,złote góry,, mieszkanie super nowoczesne, gdy podpisaliśmy umowę udaliśmy się do mieszkania co tam zobaczylimy to był koszmar! Zimno, bez ciepłej wody, śmierdząco, jedna łazienka i kuchnia dla 11 osób. Mieszkanie 350euro za osobę to zdecydowanie za dużo jak na taką melinę. Po rozmowie z mieszkańcami okazało się że firma jest niewypłacalna, nie odbiera telefonów i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Łysy

Stanowczo nie polecam agencji (usunięte przez administratora) nie są wypłacalni wyrzucają ludzi na ulicę gdzie tak nie powinno być (usunięte przez administratora)do tej pory kasy nie mam na koncie jak i reszta chłopaków totalna katastrofa ta agencja nie polecam nikomu!!!

Były

Nie polecam.Cala agencja to porażka,traktują ludzi (usunięte przez administratora)Marta "pseudo"szefowa to żyje w innym świecie ,namawia -wrecz zmusza ludzi do pisania pozytywnych opini o firmie Katarzyna traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora),potrafi wydzierać się na hali przy innych pracownikach nie zważając na wiek pracownika chcąc się dowartościować w ten sposób.Mieszkania to tragedia ludzie spali na materacach na podłodze beż ogrzewania i ciepłej wody .A teraz pojechali do pracy i już drugi tydzień siedzą tam i czekają na pracę a za mieszkanie oczywiście będą mieli odciągnięte bo przecież firma musi na czymś zarobić.

Zibi
@Były

Bo to prawda w całej rozciągłości

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MR Personalservice GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy nowo zatrudnione osoby w MR Personalservice GmbH otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zibi

Uciekaj z tej firmy póki możesz to banda cwaniaków i (usunięte przez administratora)co ci po umowie jak i tak za nią nie dostaniesz kasy

Byly

(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) ludzi nie wyplaca pieniedzy trzeba sie prosic o zaliczki. Na wstepie juz zostalem (usunięte przez administratora) poniewaz mial BYC transport do miejsce pracy a okazalo sie ze musze radzic sobie sam I jezdzilem autobusem I jeszcze na gape poniewaz nie mialem finansow na codzienne podroze.. kwatery to tragedia I (usunięte przez administratora) ... wyplaty nie otrzymalem jeszcze a jest zalegla chociaz juz nie pracuje tam ... TA FIRMA POWINNA BYC ZAMKNIETA CALKOWICIE I NIECH INSTYTUCJE OD TEGO SIE TYM ZAJMA... NIE POLECAM NIKOMU (usunięte przez administratora)

Joker

Firma ta to totalne (usunięte przez administratora). Naprawde uczulam wszystkich przed ta agencja.(usunięte przez administratora) Nie wyplata pieniedzy,warunki ktore oferuje w kwaterach sa zalosne I naparwde (usunięte przez administratora) Nie rozumiem dlaczego Nikt jej jeszcze do lasu nie wywiozl.Oszustwo naprawde ogromne I nie ludzkie traktowanie.NAPRAWDE TRZEBA RUSZYC WSZYSTKIE INSTYTUCJE AZEBY ZAMKNAC TA FIRME... NIE POLECAM!!!!!! OBIECYWALI TRANSPORT DO PRACY PO PRZYJEZDZIE OKAZAZALO SIE ZE MUSZE SOBIE RADZIC SAM I JEZDZILEM AUTOBUSEM I JESZCZE NA GAPE PONIEWAZ NIE MIALEM PIENIEDZY...UCZULAM PRZED TA AGENCJA. ....

Dominik

Nie polecam nikomu tej firmy. Marta pseudo szefowa to chora psychicznie kobieta. Zmusza ludzi do pisania pozytywnych komentarzy. Przełożona Katarzyna krzyczy na wszystkich. Ta firma to nie firma. Odradzam każdemu.

(usunięte przez administratora) ostrzegam przed tą Agncją.Przyjechalam do pracy po Nowym Roku i już 3 tydzień siedzę w domu.Odradzam każdemu tą Agencje

UnNameD

Z całego serca nie polecam. Mam nadzieję że pani śmiesznej koordynatorce kasi życie się odwdzięczy za to chamstwo i arogancję.

Ktoś taki
@UnNameD

No ta pani ma coś nie tak z głową sam się przekonałem w ubiegłym roku że warunki mieszkalne jak i organizacja to dno totalne a ona to już całkowity brak szacunku do ludzi

Agata

Całym sercem NIE POLECAM tej firmy! Byłam pracownikiem jakiś czas czego żałuje, niska wypłata, którą i tak trzeba sprawdzać, bo lubi się nie zgadzać, dieta 2€ śmiechu warta, czasem przymusowe wolne, za które nie dostaniesz pieniędzy. Wykorzystują jak mogą, zwłaszcza jak pracujesz szybko, jedna z Pań z biura jest cały czas nerwowa, nie można jej o nic poprosić, na wszystko odpowiada wielką łaską albo się wydziera, mieszkania nie są przygotowane do przyjęcia pracowników. Jednym słowem ŻENADA!

Agata
@Agata

2 euro diety to faktycznie mało, a ile wynosi stawka pracownika? I kto płaci za mieszkanie firma, czy pracownik?

Sebek
@Agata

Za mieszkanie płaci pracownik plus płacisz za paliwo jeśli cię wożą do pracy, my nie dostaliśmy w pełni wyposażonego mieszkania tzn. nie było szafek, zlewu dopiero po kilku dniach to ogarneli xd stawka to zależy jak jesteś na sezonowce przez 3 msc. czyli nie masz pełnego ubezpieczenia i płacisz mniejszy podatek to ok. 1500€ a na normalnej umowie 1200/1300€

@Sebek

A jeśli chodzi o prace i mieszkanie jak to wyglada?

Mateusz

Umowa podpisana 7.10 (początek pracy 10.10) 1 noc w pomieszczeniu 2x1m we 2 osoby ( jesteśmy parą ) , później przeniesienie na nowo wyremontowane mieszkanie ? A raczej lokale . Na piętrze mieszka Turczyn który non stop pije i drze się po nocach . Cała sprawa była zgłoszona 2x przełożonej Katarzynie, która stwierdziła że tylko my mamy z nim problem . Ogrzewania w mieszkaniu brak przez 3 tygodnie . Przez co rozwinęła się choroba zapalenie płuc, po telefonie że nie będzie nas w pracy przełożona odpowiedziała " jak się jest chorym to się idzie do apteki kupuje leki i idzie się do pracy " . Otrzymaliśmy wypowiedzenie . Po przybyciu do biura po wypowiedzenie przełożona zaczęła mówić że nie wypłaca nam pieniędzy , że l4 i ona może sobie załatwić. Dobrze widziała w jakim stanie byliśmy. Wszelkie rozmowy zostały nagrane na telefonie ( zostawiam jako dowód gdyby nie wypłacili za pracę która wykonywaliśmy 3 tygodnie ). Na tym zakończyła się nasza współpraca z dana firmą . Jeśli ktokolwiek przeczyta moją opinię radzę się zastanowić nad pracą dla nich lub zapytać o Katarzynę i jest wypowiedzi do nas , naprwno będzie wiedziała o kogo chodzi . Powodzenia wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o MR Personalservice GmbH - Jülich

• Jak się pracuje w MR Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy MR Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MR Personalservice GmbH
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.

MR Personalservice GmbH