Opinie o Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o. w Warszawa

Piter

Proszę uważać na tą firmę to zwykli naciągacze. Nie ma żadnej konsultacji a L4 tym bardziej Mimo że przesłałem zdjęcie dokumentacji dostałem odpowiedź żebym udał się do lekarza prowadzącego. Podobnie poszkodowanych proszę o napisanie opini i ewentualnie możemy zgłosić sprawę do odpowiednich organów

Seba

Dziękuję bardzo za pomoc telefoniczną. Dobry kontakt z fajnym lekarzem. Zwolnienie i zalecenia wysłane na maila. Polecam i nie wiem czemu jest tyle negatywów. Solidna firma.

@Seba

W moim przypadku było podobnie. Fakt, że telefon od lekarza był trochę później, niż zadeklariwany, ale był. Trochę cierpliwości. Zwolnienie też dostałam. I wskazówki również na meila. Ja zdecydowanie polecam.

szogun490

bardzo jestem zadowolony potrzebowałem porady i l-4 bez problemu otrzymałem nie wiem dlaczego inni mają negatywne zdanie

1234567 Nowy wpis

Do wszystkich, którzy twierdzą, że lekarz nie zadzwonił - macie świadomość, że w regulaminie jest informacja, że lekarz będzie dzwonił z numeru prywatnego i żeby wyłączyć tę funkcję do czasu kontaktu lekarza? ????

Artek Nowy wpis
@1234567

Do mnie dzwonił nawet 3 razy. Tylko ze sygnał trwał może dwie sekundy,że człowiek nie zdążył nawet telefonu odebrać. Za drugim razem jak dzwonił,to specjalnie w ręku telefon miałem, nawet palca nie zdążyłem podnieść aby odebrać telefon i się rozłączył.

123456 Nowy wpis
@Artek

A to dziwne, wczoraj korzystałam z teleporady i wszystko przebiegło jak należy.

Patrycja Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie polecam, brak jakiejkolwiek konsultacji medycznej!

tibag1

Nie polecam (usunięte przez administratora) nie wystawiają recept i zwolnień także szkoda pieniędzy

Luiza

Dramat, (usunięte przez administratora) i kłamcy, zgadzam sie ze wszystkim nizej. Udaja biznesmenow, a robia ludzi na pieniadze. Nie polecam ani w ramach usług ani nie daj Boze zatrudnienia, chyba, ze chcecie zostac naciagnieci na usluge lub oszukac innych. Uwazajcie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Memedic Dominika Kościelecka.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Smolny8444

Odradzam, na stronie istenieje możliwość wpisania l4 np na tydzień po czym lekarz informuje że może wystawić tylko na 3dni, brak takiej informacji na stronie więc wprowadzenie pacjenta w błąd za opłatą 100zl, odradzam

Artek

Stanowczo odradzam, chyba że chcesz stracić pieniądze. Po opłaceniu, dzwonili trzy razy ,tylko ze sygnał trwał max 3 sekundy, że nie zdążyło się odebrać telefonu. Po złożeniu reklamacji, stwierdzili że lekarz podejmował trzy próby kontaktu. Sprawa będzie skierowana do odpowiednich organów.

M.K

(usunięte przez administratora) i naciągacze, z ospą odsyłają na wizytę stacjonarną, zamiast wypisać zwolnienie ????????‍♀️ 5 dni czekania i idiotyczna porada lekarza, dodatkowo dzięki opieszałości, zostałam bez zwolnienia od 04.04 do 08.04….

XD

To jest jakieś nieporozumienie XD zapłaciłam za wizyte z l4 która się nie odbyła, lekarz nie zadzwonił, czekałam kilka dni. Rzadko korzystam z l4. Złożyłam reklamację i odpisali mi że "lekarz wykonał swoją pracę" XDXXDXX i że odmówił l4 ze względu na historię zwolnień zus. Kłamstwo totalne. Lekarz NIE WYKONAŁ swojej pracy, nawet nie zadzwonił, nie dostałam nawet żadnej informacji o odmowie wystawienia l4. Żenada, 100zł w plecy

Dżoana

Niestety, (usunięte przez administratora). Każą iść do lekarza stacjonarnie. Gdyby człowiek miał czas na łażenie po lekarzach to by nie korzystał z ich usług. Nie warto tracić kasy

Rafał

Dramat, lekarz nawet nie zadzwonił. Zgarnął pieniądze i napisał zebym udał sie do lekarza stacjonarnie.

NiedoszlyPacjent

Niestety nie mogę polecić tej przychodni. Wysłane zgłoszenie, pieniądze zapłacone i brak kontaktu lekarza nie dostałem nawet potwierdzenia na @. Próba kontaktu z info bez skuteczna. Tam chyba tylko przyjmują przelewy i na resztę wywalone. Omijajcie szerokim łukiem. W regulaminie napisali że zwrot będzie po nie zrealizowanej wizycie? Okaże się za parę dni.

również niedoszły pacjent
@NiedoszlyPacjent

Czy lekarz się z skontaktował, albo było jakieś potwierdzenie na maila? U mnie dziś ta sama sytuacja i nie wiem czy czekać dalej czy nie?

Seba

@Seba

Hania

Chcę wystawić opinie o firmie jako usugidawcy świadczeń lekarskich. Zamowilam poradę, lekarz zadzwonił, poradził, przesłał instrukcje na meila i wystawił zwolnienie. Nie rozumiem skąd te wpisy negatywne. Fakt, na stronie pacjent.gov. pl zwolnienie pojawiło się po 4 dniach. Ale tak czasami bywa. Ja jestem zadowolona. Dziękuję lekarzowi.

G
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

MeMedic jest również podmiotem odpowiedzialnym za stronę doktorku.pl, na której zamówiliśmy teleporadę. Reklamowany czas kontaktu z ich strony to 30min, jednak po upływie godziny kontakt nadal nie miał miejsca. Teleporadę zamówiliśmy ok. 19:00, natomiast zgodnie z regulaminem porady realizowane są do 22:00. Po przeczytaniu sporej ilości negatywnych opinii, ok. godziny 21:15 zdecydowaliśmy się przesłać mailowe odstąpienie od umowy. Ok. 21:45 miał jednak miejsce kontakt ze strony Lekarza, który okazał się podwykonawcą usług dla w/w wymienionej firmy. Poinformowaliśmy go o odstąpieniu od umowy, co odnotował; dodał jednak, że w sprawie zwrotu należy kontaktować się z firmą, w której zamówiono usługę. Podsumowując, kontakt miał miejsce po upływie ok. 3 godzin, ale odbył się. Na zwrot środków mają 14 dni, przekonamy się, czy tak się stanie. Jednak ze względu na wiele negatywnych opinii na temat spółki MeMedic nie mogę polecić korzystania z jej usług, jeśli chce się oszczędzić sobie stresu pt. "Czy porada odbędzie się, czy straciłem pieniądze?" Jest wiele innych, rzetelnych stron, oferujących teleporady.

Asi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

(usunięte przez administratora) żadnej rozmowy telefonicznej nie było tylko na email wysłał lekarz jakieś pytania i żeby przesłać dokumentację z profilu zaufanego czego nie da się/nie umiem zrobić. Napisałam że mój lekarz prowadzący nie jest i nie będzie długo dostępny i polecił mi skontaktować się z innym lekarzem. Dostałam jeszcze krotka wiadomość od lekarza, że w związku z nie udostępnieniem danych z IKP zaleca wizytę u lekarza prowadzacego. nie zostawię tego tak. odsyłać człowieka bez pomocy i możliwości kontynuowania leczenia. zabrać kasę. nie było żadnej informacji wcześniej o konieczności przesyłania jakiś dokumentacji, w drugim mailu w punktach było napisane że nie może być to poprzednia recepta. zwróciłam się o pomoc, zapłaciłam, żadnej pomocy, konsultacji telefonicznej nie było jak było z góry napisane że będzie, po zapłaceniu była inf że proszę oczekiwać na telefon, nie doczekałam się. natomiast wysłano maila o tresci Dzień dobry, 1) proszę o podanie imienia, nazwiska i 4 ostatnich cyfr numeru pesel celem weryfikacji tożsamości. 2) czy obecnie stosuje Pan/i ten lek i jest to kontynuacja leczenia? czy leczenie tym lekiem zostalo zalecone przez lekarza prowadzącego i pozostaje Pan/i pod jego opieką? 3) proszę o przesłanie tutaj aktualnej dokumentacji medycznej potwierdzającej stosowanie leku- np. zaświadczenia lekarskiego/ karty wypisowej ze szpitala etc. (NIE poprzednia recepta) 4) Po przeanalizowaniu dokumentacji konieczne będzie analiza Konta IKP - jeżeli się Pan/i zgodzi konieczne będzie udostępnienie nam tych danych - w innym przypadku recepta nie zostanie wystawiona (Proszę o udostępnienie dane z konta IKP. Zgodnie z instrukcją https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/udostepnij-informacje-lekarzowi-lub-przychodni Nr PWZ 3881316) 5) Proszę dokładnie opisać objawy oraz czas ich trwania. 6) Jak się obecnie Pan/i czuje, jak Pan/i toleruje stosowanie leku ? Kiedy była ostatnia konsultacja w ramach wizyty stacjonarnej z lekarzem prowadzącym ? naciągacze do (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Piter

szogun490

Zostalam (usunięte przez administratora) Teleporady nie ma. Czekalam 2 dni....A temat był pilny. Kontakt nie nastąpił. Pieniądze pobrane z góry.

@Gregor

Witam. Firma memedic to (usunięte przez administratora) Pobierają opłatę z góry. Żadnej konsultacji z lekarzem nie ma. Ja zgłaszam sprawę do uokiku bo za dużo tutaj jest tych opinii. Oczywiście nie polecam. Wyłudzają pieniądze!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o.?

Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o.
  • Plac Bankowy 2
    00-095 Warszawa

Centrum Medyczne Memedic Sp. z o.o.