Opinie o Hync Build Invest Robert Hync w Zbylczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hync Build Invest Robert Hync. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hync Build Invest Robert Hync o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hync Build Invest Robert Hync w Zbylczyce

Andi Nowy wpis

Firma nie płaci na czas a na koniec w ogóle nie wypłaca ostatniej wypłaty. Wszyscy co pracowali powinni zebrać się i zakończyć raz na dobre działanie tej firmy

Partner Nowy wpis

Przyłączamy się do złej opini o tej firmie i nie tylko teraz ale warto zobaczyć przeszłość działalności Roberta i Andrzeja H . Dochodziło do niewolniczej pracy , oczywiście wszystko zakończyło się sądem

Czy pracodawca Hync Build Invest Robert Hync motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy w Hync Build Invest Robert Hync możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ryszard

Przestrzegam wszystkich , którzy chcieli by zatrudnić się w tej firmie . Na rozmowie o pracę z Panem Skibińskim zostałem zapewniony że firma zatrudnia ludzi na umowę o pracę . A później przez tygodnie słyszałem że umowa jest w przygotowaniu . Dopiero jak zagroziłem że sprawę zgłoszę do Inspekcji Pracy na biegu wystawiono mi na te dwa tygodnie umowę zlecenie . Zapewniony wtedy zostałem że umowa zostanie zapłacona do 10.12.2022 i teraz mam kolejny problem kasy brak . Nikt nie odbiera telefonów i nie odpisuje na wiadomości . Udało mi się podstępem dodzwonić do Pana Skibińskiego ( Kierowniczek) ale stwierdził że to nie do niego z tą sprawą i rozłączył się i więcej nie odbiera. Firma (usunięte przez administratora) jednym słowem , myślę że kolejka takich osób jest większa. Ryszard

Barbara Budzyńska
@Ryszard

Panie Ryszardzie prosze o kontakt, moj maz jest w tej samej sytuacji co Pan, ale trafila kosa na kamien, ja tego nie odpuszcze, chce dotrzec do jak najwiekszej liczby pokrzywdzonych osob, prosze o kontakt, pozdrawiam

Barbara Budzyńska
@Ryszard

Panie Ryszardzie moj adres mailowy do kontaktu basia_trem@wp.pl, pozdrawiam

Joanna Dudek
@Ryszard

Witam serdecznie jestem Zarządem firmy Hync build invest Pan Skibiński nie pracuje w/w firmie proszę nie pisać nie prawdy Dostał pan wynagrodzenie i umowę jeśli nadal czuję się Pan skrzywdzony to proszę zgłosić się do Państwowej inspekcji pracy. I nie wypisywać nie prawdziwe informacje

Ryszard
@Joanna Dudek

Droga Pani Joanno, proszę dokładnie przeczytać mój wpis przecież napisałem , że w ostatnim dniu mojej pracy po awanturze ( po dwóch tygodniach) otrzymałem ale umowę zlecenie - to jedna rzecz . Kolejna to odpowiedź Pani na mój wis - szkoda że nie odpowiedziała Pani zaraz po tym jak ja umieściłem swój wpis tylko odpowiada Pani po dwóch miesiącach - tak pieniądze zostały mi wypłacone ( po miesiącu walki ) po wielu telefonach i odwiedzinach na budowie i za każdym razem rozmowy prowadzone były z Panem Piotrem Skibińskim . To znaczy że Pan Skibiński pracuje u Państwa jak 90 % załogi na czarno bez umowy . Znam takich co u Państwa pracują na czarno bo przebywają na zwolnieniu lekarskim - nazwisko i telefon Pani chce. Gdyby Państwa firma była taka idealna to nie stały by kolejki ludzi pod Biurem czekające po 3 -4 godziny aby odzyskać pieniądze. Mam nadzieję , że ktoś z tych osób , co mają problem z Państwa firmą doprowadzi sprawę do końca i poniesiecie karę za swoje działania. Z wyrazami ukłonu .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hync Build Invest Robert Hync? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
PEIRA DEVELOPERS

Trafiłam tu przez przypadek szukając wykonawcy, jezeli to ten sam p. Budzynski- proszę uważać. Naciągacze bez firmy a twierdzą, ze posiadają firmę. Najlepiej brać pieniądze do ręki. Brak możliwości wyegzekwowania faktury

Zostaw merytoryczną opinię o Hync Build Invest Robert Hync - Zbylczyce

• Jak się pracuje w Hync Build Invest Robert Hync?

Zobacz opinie na temat firmy Hync Build Invest Robert Hync tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hync Build Invest Robert Hync?

Hync Build Invest Robert Hync