Opinie o F.H. Fuerte Ewa Żak w Proszówki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.H. Fuerte Ewa Żak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H. Fuerte Ewa Żak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Fuerte Ewa Żak w Proszówki

Opinia merytoryczna

Więcej zarobisz zbierając butelki i im sprzedając. Najniższa krajowa, notoryczne nadgodziny i praca w piątek, świątek i niedzielę, pomimo nowej ustawy. Mało tego padło hasło, że jak przyjdzie kontrola to sprzedawca ma wziąć karę na siebie a oni rzekomo zwrócą.... Ludzie cały czas odchodzą i nigdy nie możesz być pewna grafiku, bo ktoś odejdzie i nagle z dnia na dzień się dowiadujesz, że trzeba pracować codziennie. Za straty, nie ważne czy spowodowane twoją winą, czy coś ci ukradli, płacisz ty. A sprzedaż jest do 24 i krat nie ma. Każda konkurencja, nawet ta zrzeszona w tej samej sieci płaci więcej. A oni za pieniądze zaoszczędzone na tobie otwierają sobie nowe sklepiki.

@Opinia merytoryczna

Hmmm chyba pomyliłaś sklepy, za straty nigdy nie odpowiedziałam finansowo. Nie spotkałam się, aby inne osoby z którymi pracowałam musiały płacić. Najlepiej anonimowo oczerniać byłego pracodawcę, ponieważ coś Ci nie pykło. Co do nadgodzin - każdy ma tyle na ile chciał. Nie chciałaś to odmawiałaś i tyle. Zero konsekwencji za odmowę.

Firma z wieloletnim doświadczeniem , normalne podejście do pracownika , jasno ustalone zasady współpracy , wypłacalni w 100% zawsze na czas. Grafik ustalany na cały miesiąc , uwzględniają dni wolne o które prosimy. Na początek umowa zlecenie z moźliwością przejścia na umowe o prace. Właściciele mają normalne , ludzkie podejście a nie jak w co niektórych firmach "patrzenie na innych z góry". Polecam ;) nie spróbujesz to się nie przekonasz ;) a niestety opinie pracowników którzy utracili prace na własne "życzenie" zawsze będą negatywne odnoście każdej firmy. ;)

Izabella Nowy wpis

Prawda, pracowałam i dokładnie tak było, akurat co do umowy to miałam od razu i jeszcze poczekali na moje przyjście do pracy, ponieważ akurat złapałam covida

F.H. Fuerte Ewa Żak poszukuje osób na stanowisko Sprzedawca. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Izabella Nowy wpis

Jeśli się jest w porządku to i szefostwo w porządku. Trzeba być fair wobec nich, a odpłacą się tym samym

byla pracownica z bochnii

co prawda pracowalam w Bochni a nie w Proszowkach ale odradzam....mobbing, swieta i niedziele pracujace, chore traktowania pseudo szefunia Lukasza, umowa o prace tylko dla lizodupów - takto zleceniówka. Kierowniczka rowniez jakby za kare tam siedziala. odradzam prace w tym gównie :)

@byla pracownica z bochnii

Najwidoczniej w (usunięte przez administratora) Nikt do pracy nie zmuszał w święta i niedzielę, pracowałam i wiem. Ponadto w takie dni było więcej płatne. (usunięte przez administratora)? Chyba nie znasz znaczenia tego słowa. (usunięte przez administratora)nie byłam, a umowę miałam od razu. Kwestia podejścia do pracy, a nie obczajania co i kto robi.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F.H. Fuerte Ewa Żak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Witam, dla osób aplikujących do firmy Fuerte - polecam - miłe szefostwo, fajna atmosfera. Grafik układany na cały miesiąc i zawsze można poprosić o dni wolne, które nam pasują ( nie zdarzyło mi się aby taka prośba nie została uwzględniona ). Wypłaty zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Fuerte Ewa Żak - Proszówki

• Jak się pracuje w F.H. Fuerte Ewa Żak?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Fuerte Ewa Żak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Fuerte Ewa Żak?

F.H. Fuerte Ewa Żak