Opinie o Sun & Energy Wojciech Wójciński w Stanisławów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sun & Energy Wojciech Wójciński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sun & Energy Wojciech Wójciński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun & Energy Wojciech Wójciński w Stanisławów

Katarzyna

Uwaga komentarz moj dotyczy tylko I wylacznie prac, ktore wykonywala firma Sun and Energy. Właściciel Firmy Pan Wojtek (usunięte przez administratora) nas od grudnia 2021. Mamy tylko ogromy zniszczeń na zewnątrz jak i wewnątrz domu. Instalował u nas fotowoltaikę, która jest zainstalowana niezgodnie z normami, zainstalowana jest w poprzek, wiszą kable i opierają się na dachu. Obiecał zrobić jej pomiary, na obietnicach się skończyło. Nigdy tego nie wykonał. Mydli tylko oczy. Rachunki za energię ogromne, nic nie spadły, więc fotowoltaika prawdopodobnie nie pracuje prawidłowo. Obecnie szukamy rzeczoznawcy, który to wszystko posprawdza. Jak montował fotowoltaikę to jak słonie zachowywali się na dachu. Efekt mamy cały dach zniszczony. Ubezpieczenie, śmiechu warte, nawet 1/10 kosztów nie pokrywa. Kolejny temat to hydraulika i pompa ciepła. Pan wykonał pompę ciepła na oko. Są zamontowane za cienkie rury i efekt jest taki, że pompa nie działa, cały czas wywala błąd. Miał to poprawiać i tak miga się od grudnia. Dodatkowo instalacja się zapowietrza, bo wycieka glikol. Niestety wycieka na nowo położone płytki i je niszczy. Pan Wojtek wymyśla kolejne powody nie przyjścia i niewykonania napraw. Cała rodzina włącznie z nim już wszystkie choroby świata, oraz badania przeszła. Pan odbierze tel i już obiecuje na 100% się pojawić i nagle znika. Zapada się pod ziemię. Za wszystko Panu zapłaciłam, bo to firma z sąsiedztwa w Stanisławowie i liczyłam na uczciwość tego człowieka. Niestety każda instalacja jest wykonana błędnie, już teraz to wiem. Pan chwalił się jakie to ma uprawnienia i wiedzę, to niestety się puste słowa. Proszę nie dać się nikomu nabrać na miłe słówka tego Pana. Mam na wszystko umowy, faktury i potwierdzenia. Jeśli ktoś chce coś zweryfikować zapraszam do kontaktu. Efekt prac tej firmy to: źle działająca fotowoltaika i brak ogrzewania, zalany dom , bo instalacja hydrauliczna zrobiona z cofką i bez uszczelek. Ubezpieczenie nie pokryło nawet 1/3 zniszczeń po zalaniu. Jakość urządzeń też pozostawia wiele do życzenia, pompa ciepła od października do teraz zardzewiała !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sun & Energy Wojciech Wójciński - Stanisławów

Sun & Energy Wojciech Wójciński
  • Przyszłość 16A