Opinie o Gołębski Transport Mateusz Gołębski w Górno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gołębski Transport Mateusz Gołębski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gołębski Transport Mateusz Gołębski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gołębski Transport Mateusz Gołębski w Górno

Pati Nowy wpis

Cześć, kiedyś była od Pana dostępna na stronie urzędu oferta dla Kierowcy samochodu dostawczego. Wiem z niej tyle, że widełki wychodziły od 7 do 8 tys. jeśli tak to po tych kilku latach do dziś ile może wyjść?

Doświadczeni Nowy wpis

Pan z problemami to bardzo delikatne określenie. Nie tylko nie czyta zleceń ale też nie słucha. Popełniając błąd zamiast przeprosić wpada w złość i ma pretensje do zleceniodawcy. Odradzam współpracę.

Krystyna Nowy wpis

czyli na forum jakieś nieścisłości wyszły odnośnie współpracy? ostatecznie wszystko ok? pytam, bo ja to przyszłam spytać się o warunki dla spedytora na międzynarodówce. ogłoszenie było i stawka wpadła mi w oko bo do 10 k można podobno wyciągnąć. ktoś opowie jakim konkretnie sposobem? to po prostu zależne od prowizji od zleceń, tak? a są często ograniczone w miesiącu czy jak to wygląda?

Żenada

Pan z problemami. Bierze zlecenie nie doczytuje a potem ma pretencje że nie doczytał i wypisuje jakies negatywne opinie niezgodne z prawdą. Zenada to lekko powiedziane

Dzbanek Nowy wpis
@Żenada

(usunięte przez administratora) jakich mało. Gość wziął zlecenie o 9 rano a o 14 zauwazył że rozładunek jest następnego dnia . Po chwili olśnienia pretensje do mnie i mojej firmy że go oszukaliśmy zatailismy fakty..hahah gdzie mistrzu potwierdził ofertę na transie a potem w 100% zgodne z ofertą zlecenie mejlowo. Skończyło się tym że zaczął wrzucać jakieś negatywne opinie a faktycznie oszczestwa wyssane z palca na naszym profilu google.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gołębski Transport Mateusz Gołębski rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. administracji?

Zostaw merytoryczną opinię o Gołębski Transport Mateusz Gołębski - Górno

• Jak się pracuje w Gołębski Transport Mateusz Gołębski?

Zobacz opinie na temat firmy Gołębski Transport Mateusz Gołębski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gołębski Transport Mateusz Gołębski?

Gołębski Transport Mateusz Gołębski