Opinie o Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz w Ząbkowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz w Ząbkowice Śląskie

Jeżeli zależy tobie tylko i wyłącznie NA PRACY TAJEMNICZEGO KLIENTA to nawet nie składaj CV! Tajemniczy klient tak jak to jest napisane w ogłoszeniu jest tylko minimalnym dodatkiem do całości zadania jakie jest określone w umowie. Praca głównie opiera się na zakładaniu kont bankowych. Pomimo małego nakładu czasowego jest to praca gdzie na początku trzeba bawić się z wnioskami. W razie niewykonania dzieła, firma liczy sobie wysokie kary o których nie ma nawet zapisu w umowie! Stawki do tego są dużo niższe, niż te deklarowane w ogłoszeniach.

uyt

Nie jest to praca pt. tajemniczy klient- wcale. Nie zostaniesz wysłany do żabki ani innego sklepu w tym charakterze, a mówienie o tym w ogłoszeniu jest tylko podpuchą, żebyś sie zgodził. Twoje zadanie tutaj to założenie 8 kont bankowych (z reguły ich prowadzenie przez bank jest płatne co miesiąc, a jeśli niepłatne to tylko pod warunkami których ty raczej nie spełnisz). Interes polega na tym że ty zakładasz konta , a ta miła pani która cię do tego namówiła pobiera od tych banków całkiem duże pieniądze za polecenie nowego klienta , które obecnie oferują . Pani więc zarabia na tobie duże kwoty , a ty dostajesz ochłapy z tego , o ile coś dostaniesz, bo podobno nie wszyscy nawet to dostali. Ankiety które masz wypełnić tak naprawdę nikogo nie obchodzą i nikt ich nie czyta ( to tylko kolejna podpucha , żeby cię zmylić co do prawdziwego charakteru tego zajęcia).

poli

Polecam, właśnie dostałam swoje wynagrodzenie i zwrot kosztów. Praca jako dodatkowa jest całkiem ok, wygodna i szybka. :)

uyt Nowy wpis

poli Nowy wpis

Agata Nowy wpis

Jak dla mnie super, pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona - wynagrodzenie na czas, kontakt ok. Do dorobienia dodatkowo do budżetu jak najbardziej polecam!

Anonim Nowy wpis

2 miesiące czekania na wynagrodzenie po oddaniu wszystkich ankiet, które nie jest w żadnym stopniu warte czasu na to poświęconego do tego dochodzi dodatkowa zabawa z wypowiadaniem umów 8 banków lub sieci telefonicznych, odradzam brania w tym udzialu

Aplikowałeś do firmy Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Produkcja Szaszłyków za granicą
As Interim Rafał Supernak
logo firmy Pracownik utrzymania czystości
Ząbkowice Śląskie
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Specjalista ds. Controllingu
Ząbkowice Śląskie
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Bardzo mi odpowiada taka forma pracy, nie wymaga zbyt dużego zaangażowania czasowego, a zawsze to dodatkowy zarobek. Polecam!

Jak dla mnie super, wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam :)

Wioletta

Podczas pierwszej rozmowy rekrutacyjnej zostałam poinformowana że chodzi o tajemniczego klienta jednego ze znanych sklepów i wypełnienie ankiet o wizycie. Umówiłam się na szkolenie, gdzie okazało się że ankiety są po założeniu 8 KONT BANKOWYCH!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Zadowolony Oskar

Ludzie w zwyczaju mają dodawać negatywne komentarze, pozytywy nie są na porządku dziennym. Taka mentalność ;) Mogę wypowiedzieć się, ponieważ z firmą wspólpracuje od września 2022 Moja opinia będzie wiarygodna i rzetelna: - Projekty różnorodne - Wynagrodzenie max. opóźniło się raz - 5 dni - Kontakt z Managerem był i jest, zdarzało się, że czekałem na odp. ale bez przesadyzmów. Razem ze mną pracuję 3 moich znajomych, oraz tysiące innych osób :) Czy jestem zadowolony? - TAK Czy polecam ? - Jak ktoś szuka dodatkowej a nie stałej pracy, to tak !

Julia

Pracuje od stycznia, jestem zadowolona, aktualnie wykonuje drugi pakiet. Forma pracy dodatkowa także dla mnie jako studentki super

Niezadowolona

Niestety nie mogę polecić współpracy. Mój opiekun był malo responsywny. Firma miała opłacać faktury u operatora telefonii komórkowej podczas trwania badania, nie zapłaciła za żadna mimo moich wielokrotnych próśb. W efekcie, po wypłaceniu wynagrodzenia za prace, wyszłam w najlepszym wypadku na zero. Nie polecam!

Wykonałam zadania i otrzymałam należyte wynagrodzenie i to co mi się naliczyło również (zwrot) Nie miałam problemu z kontaktem (sms, mailowo) Zawsze otrzymywałam odpowiedzieć.

Niezadowolona Ada
@Monika

Porażaka po całości, moim koordynatorem była Klaudia Dodzwonić się nie da, nie odbiera albo zajęte Na sms odpowiedz czekałam ponad 1,5 tygodnia!!!!!! wypłata to też żenada !!!!!

Niezadowolona

Firma jest niewypłacalna, nie otrzymałam całego wynagrodzenia mimo że praca została wykonana bardzo dobrze, kontakt z prowadzącą Panią Katarzyną to porażka, kobieta ewidentnie ma dosyć albo jej się nie chce. Nie polecam.

Jarosław

Zakładanie kont bankowych z czego firma czerpie korzyści, dużo pracy mało płacy. Trzeba podać wszystkie swoje dane ( pesel nr dowodu, imiona rodziców). Kontakt OK.

Zakladanie kont bankowych

Nowe możliwości i doświadczenia. Polecajka leci

Pawel

Jestem zadowolony z pracy i z kontaktu z moja prowadzącą, szkolenie przeprowadzone zrozumiale, dokładnie omówione zadania które miałem wykonać. Praca lekka i przyjemna. Pieniążki też się zgadzają. Dziękuje za możliwość współpracy Paweł J.

Audytor

Absolutny brak kontaktu z Panią Katarzyną, ignorowanie kontaktu i wielokrotne wymówki, po prawie 4 miesiącach od zrealizowania zadania wciąż moja praca nie została sprawdzona i nie otrzymałem wynagrodzenia, z pewnością nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz - Ząbkowice Śląskie

• Jak się pracuje w Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz?

Zobacz opinie na temat firmy Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Badania Rynku i Opinii Społecznej Karina Hołowacz
  • Batalionów Chłopskich 2 lok. 210