Twojemeble.pl

Opinie o Twojemeble.pl

Zadowolony pracownik

Po kilku latach pracy mogę powiedzieć, że jak masz pomysł na siebie i jesteś zaangażowany to nie ma lepszego miejsca żeby zdobyć doświadczenie, rozwijać swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy. Możliwości rozwoju jest sporo, doceniane są indywidualne podejście i nowe pomysły. Nie jest to korporacja ani nie ma takiego charakteru tylko firma rodzinna co wg. mnie jest ogromną zaletą.

@emka

dziękujemy za komentarz. Doceniamy ludzi, z którymi pracujemy, zawsze rozmawiamy i jesteśmy nastawieni na negocjacje, o czym musi świadczyć fakt kilkunastoletniej współpracy z nami.

Dzień dobry. Nie mogłam odszukać zakładki z karierą na stronie a chciałam się zorientować za pracą na infolinii. Jestem z Wrocławia ale zastanawiam się czy nie można podjąć się takiej pracy zdalnie?

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W przypadku aktywnej rekrutacji, nasze ogłoszenia można znaleźć w serwisach rekrutacyjnych. W tym momencie nie prowadzimy jednak rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Nie możemy zaproponować pracy na tym stanowisku w formie całkowicie zdalnej.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Twojemeble.pl? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

To wszystko od umowy. Wypłata jest realizowana co miesiąc.

@Anonim

Nawet gdyby ktoś poprosił o zaliczkę to byłby z tym problem czy to może wyjątkowy przypadek? Mnie także terminy interesują, bo zostało to tak napisane, że nie wiadomo jakie są terminy. UoP do 10tego? A inne formy umowy?

Nowy wpis

Zawsze staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych Pracowników i na pewno rozpatrzymy taką prośbę.

Czy Twojemeble.pl zapewnia kartę multisportu?

W tym momencie nie zapewniamy karty Multisport. Oferujemy jednak dodatkowe benefity :)

Jadźka
@Twojemeble.pl

Witam. Jakie? ciekawią mnie także przy okazji zasady odnośnie ich przyznawania. Czy są może zależne od stanowiska bądź stażu pracy? i czy na okresie próbnym także przysługują?

@Jadźka

Zapewniamy dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, duże zniżki na produkty firmy oraz, w zależności od stanowiska, szkolenia i wyjazdy na targi branżowe. Benefity przysługują również na okresie próbnym.

Czy w Twojemeble.pl możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dzień dobry, tak - taka forma współpracy również jest możliwa.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Twojemeble.pl na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży marketplace? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Project Manager w firmie Twojemeble.pl. Czy mogę liczyć na 8000 , jeśli chcę pracować na Project Manager?

Dzień dobry, w tym momencie rekrutujemy na stanowisko Category Manager. Widełki płacowe będą zgodne z tymi zawartymi w ogłoszeniu :)

Polecam za bardzo sympatyczną atmosferę w pracy! :) Ciekawe zadania, wyjazdy na targi meblowe i szkolenia o produktach - można poznać dokładnie branżę meblową i wiele się o niej nauczyć.

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Product Manager można liczyć na 10500 PLN. Czy to prawda?

Zgadza się, obowiązują widełki podane w naszych ogłoszeniach na konkretne stanowisko.

Czy firma TwojeMeble.pl w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Firma Twojemeble.pl oferuje szkolenia wewnętrzne jak i w całości finansowe szkolenia zewnętrzne.

Szymon
@Twojemeble.pl

Super, że szkolenia są w całości finansowane. Podpowiedzą Państwo jak często organizowane są takie szkolenia? Więcej jest wewnętrznych czy zewnętrznych?

@Szymon

Częstotliwość szkoleń zależy od zajmowanego stanowiska. Średnio to około 3 szkolenia w roku, przeważają szkolenia zewnętrzne.

Czy w TwojeMeble.pl możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Staramy się być elastyczni i wychodzić naprzeciw potrzebom naszych pracowników, więc dajemy taką możliwość.

Zadowolony pracownik

@Zadowolony pracownik

Oj pisał tę opinię kierownik? No cóż, pewnie szef mu kazał. Zaczynasz od malowania, składania lamp na umowę zlecenie kończysz po kilkunastu latach z umową za najniższą, bo prosiłeś o coś więcej....brak słów....

@Zadowolony pracownik

Bardzo dziękujemy za komentarz :) Wartością naszej organizacji są osoby z którymi współpracujemy, dlatego chętnie inwestujemy w rozwój pracowników i doceniamy wszystkich, którzy mają inicjatywę, kreatywność i własne pomysły. To właśnie dzięki takim osobom jesteśmy już od 18 lat na rynku!

@emka

Kamil

Praca w magazynie to jedna wielka farsa. Budynki magazynowe są otwarte, więc szczególnie w zimie praca za 13 zł/h bez umowy to kpina. Do pracy magazyniera należy m.in. obróbka desek i zbijanie palet. Piła + pistolet pneumatyczny na gwoździe to raczej urządzenia podniesionego ryzyka, a jak wygląda szkolenie tutaj? "Tu masz piłę, tu się włącza, tam są deski, tu jest pistolet. Tylko uważaj, bo boli jak wbijesz w rękę". Warunki pracy jak na budowie, a płaca jak za pracę w kiosku.

@Kamil

Potwierdzam.

Czy pracownicy w Omega Meble Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

emka

Zależy na kogo się trafi.

admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Omega Meble Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Twojemeble.pl - Wieliczka

• Jak się pracuje w Twojemeble.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Twojemeble.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twojemeble.pl?

Twojemeble.pl