Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak

stary mechanik Nowy wpis

W firmie MCAR pracowałem 3 lata przed wyjazdem do Niemiec, nigdy nie było problemów z wypłatą wynagrodzenia, zawsze otrzymywałem na czas

Kierowca Nowy wpis

Witam ja pracowałem w firmie 2 lata. Wypłata zawsze była na czas. Po ustaniu zatrudnienia również wszystko rozliczone co do złotówki więc nie wiem skąd te wszystkie opinie.

Elchapo Nowy wpis

Nie polecam nie wypłacone za ostatni wyjazd pieniądze szef oczywiście nie odbiera telefonu mimo że dzien przed próbował się niby dogadać jeśli jesteś w tej samej sytuacji zapraszam na messenger(usunięte przez administratora)

Kierowca

Cześć, też miałem nieprzyjemność pracowania Mcar Pani K , Otóż od samego początku wydawało mi się to dziwne ponieważ całe zatrudnienie odbywało się telefonicznie z jednym z pracowników firmy, jedynymi informacjami jakie otrzymałem to gdzie stoi auto O której załadunek jaki kierunek. Zero zainteresowania ze strony szefostwa pracownikiem i tak przejeździłem półtora tygodnia bez umowy tak jak resztę chłopaków. Wczorajszym dniu postanowiłem upomnieć się o umowę widząc wcześniejszym i komentarz na temat firmy po rozmowie z pracownikiem pytając o umowę odpowiedział będzie szefowa to zapyta i da mi znać było to około godziny 10:00 po godzinie 12:00 oznajmiłem iż albo chcę umowę albo wynagrodzenie za przepracowane dni albo nie wyjeżdżam dzisiaj w trasę oczywiście w telefonie Echo tak samo jak o pytanie na temat kontaktu do szefostwa. Auto zostawiłem na parkingu pod firmą w miejscu w którym go zabrałem kluczyki zabrałem ze sobą. Po godzinie 18:00 rezygnując z pracy i oznajmiając że będę po 22:00 ponieważ jadę na piłkę. Wracając z piłki po 22:00 i wysiadając pod domem z auta kolegi mijamy auto kątem oka dojrzałem niż w środku szef i szefowa do dzisiaj Zachodzę w głowę jak oni to zrobili?? Czy to zwykły zbieg okoliczności. Postanowiłem oczywiście oddać kluczyki bez żadnej szarpaniny pytając się co z wynagrodzeniem odpowiedział iż wszystko będzie dobrze mam wysłać numer konta i nazwisko panieńskie matki ,nazwisko panieńskie matki do zrobienia przelewu? Po co? W międzyczasie postanowiłem zadzwonić do pracownika z którym miałem kontakt i przeprosić go za moje zachowanie iż nie była to jego wina i szefostwo nie chciało dać umowę Trwało to niemal 3 minuty Odkąd widziałem się z niedosłymi szefami przepraszając za swoje zachowanie pracownika usłyszałem w słuchawce ZDZIWIŁEŚ SIĘ ,A BĘDZIE GORZEJ !!!po czym Zaczęło mnie to wszystko zastanawiać skąd pojawiło się szefostwo za moimi plecami i czy to nie jest jakaś próba zastraszenia ale oczywiście nie mam zamiaru zostawić tak na tej sprawy ponieważ takie chwasty powinno się wyrywać , sprawa zostawia dla mnie wielki? Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji chciałby o tym pogadać Zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)

Lukasz
@Kierowca

Siemka chętnie pogadalbym o tej firmie bo właśnie wczoraj zostawiłem kluczyki ,kasę mi wiszą i podaje ich do pip odezwij się

Gniewomir
@Lukasz

Gorąco zachęcam do zgłaszania w PIP. Udało mi się odzyskać pieniądze za przepracowane dni, a Pan Inspektor, wbrew krążącym opiniom o instytucji, był w pełni zaangażowany w sprawę i służył pomocą. Najważniejsze to przy zgłaszaniu podpisać się z imienia i nazwiska oraz nie być anonimowym. Zresztą w siedzibie PIP jest radca prawny, który również podpowie to i owo. A firmy nie polecam.

Krzysztof Nowy wpis
@Kierowca

Hej. Mogę się dowiedzieć, czy rozliczyli się z tobą?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Zatrudnię kierowcę kat.B na trasę Polska - Niemcy. Jaki był jej rezultat?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak?

Szukam pracy na Mechanik. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak? Czy oferują tam zarobki w okolicach 7900 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Maciej

Bo też pracowałem tam mija pięć miesięcy jak oddałem kluczyki od niesprawnego samochodu dostawczego i nadal nie rozliczyli się ze mną.

Daniel

Cześć. Nie polecam. Półtora miesiąca zbierają(bo inaczej tego nie można nazwać) 2000zl żeby mi je wypłacić ???????????? cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak - Poznań

• Jak się pracuje w Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak?

Zobacz opinie na temat firmy Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Mcar Auto Serwis Katarzyna Czerniak