Opinie o Faraday Daniel Porzucek w Miedzianka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Faraday Daniel Porzucek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Faraday Daniel Porzucek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faraday Daniel Porzucek w Miedzianka

Chłop Nowy wpis

Hej, Zastępca szefa czy nie wiem kto mówi na rozmowie ze na pewno da odpowiedź z odpowiedzą czy jest pozytywna czy negatywna, minął miesiąc bez odpowiedzi, w dodatku pytania jak ja mgr geografi

NN Nowy wpis

Szczerze jeśli ktoś szuka normalnej stabilnej pracy to nie polecam. Dla młodej osoby, szukającej doświadczeń jest to dobre miejsce. Dobre miejsce do nauki umiejętności sprzedażowych, które nie sądziłem ze kiedyś to powiem bardzo przydały mi się w życiu. Pan Daniel P. ma ogromna wiedzę handlowa, która chętnie dzieli się z pracownikami. Nie podobała mi się struktura organizacyjna, gdzie sam nie wiedziałem kogo dokładnie mam o co pytać i finalnie i tak przy cięższym pytaniu zostawałem odsyłany do szefa. Jeśli szukasz stabilnej i spokojnej pracy na etacie, to na pewno nie jest to miejsce dla Ciebie.

Handlowiec Nowy wpis

Zacznijmy od początku. Byłem na rekrutacji w biurze w Kielcach. Rozmowa rekrutacyjna dwu etapowa, najpierw z jednym gościem, który ogólnikowo zadaje nam pytania. I ,,sprawdza’’ Czy nadajemy się do 2 etapu. Drugi etap odbył się 2 dnia, już z (tak mi się wydaje) bezpośrednim przyszłościowym przełożonym. Bardzo dużo pytań z życia codziennego, jak bym miał się zachować. Co mnie zaskoczyło nikt nie wymagał ode mnie doświadczenia i wiedzy na temat produktów, które sprzedają. Po 2 etapie, Pan kierownik powiedział ze skontaktuje się z wybranymi kandydatami. I czekam, może się uda :)

Pracownik Nowy wpis

Dobra firma wypłacalna byłem Handlowcem.kasa na czas auto firmowe czasem po 12 ale da się zarobić. Placil.zawsze.na czas

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Faraday Daniel Porzucek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
lola

Witam. Proszę o opinie o Tej firmie.

Maks
@lola

Polecam, fajna atmosfera, solidne zarobki, służbowy telefon i samochód. Praca nie dla każdego, nie każdy się nadaje ale jak już się nadajesz jako handlowiec to idzie zarobić. Szef naprawdę spoko. Chlopaki maja doświadczenie.

Adam M

Pracuje tutaj jako Ankieter terenowy. Praca ogolnie okej, kasa zawsze na czas. Kierownik Daniel K. zawsze wyrozumialy i idzie sie z nim domagac. Z minusow, brakowalo mi benefitow (multisport, bilety do kina itp.), ale wyplata to wynagradza. Jesli szukacie pracy bez zbednego pierdolenia, gdzie wiesz ile i za co zarobisz i najwazniejsze nie masz w tym ograniczen tylko wszystko zalezy od Ciebie to polecam :)

Kk

Pracowalem jako Handlowiec pol roku. Da sie zarobic, ale wymagamia maja ogromne. Nie polecam, jak chce Ci sie tyrac po 12 godzin dziennie w terenie to okej, ale to nie jest lekka praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Faraday Daniel Porzucek - Miedzianka

• Jak się pracuje w Faraday Daniel Porzucek?

Zobacz opinie na temat firmy Faraday Daniel Porzucek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faraday Daniel Porzucek?

Faraday Daniel Porzucek