Opinie o Irt Trojanowski Usługi Ślusarsko-Kowalskie Robert Trojanowski w Kowal

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Irt Trojanowski Usługi Ślusarsko-Kowalskie Robert Trojanowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Irt Trojanowski Usługi Ślusarsko-Kowalskie Robert Trojanowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irt Trojanowski Usługi Ślusarsko-Kowalskie Robert Trojanowski w Kowal

anonim69

Pieniądze za założenie drabiny zostały wzięte przed wykończeniem, fachowcy mieli przyjechać i dokończyć robotę po czym nikt nie raczył przyjechać i dokończyć wykonanej pracy mimo zapłaty. Na ścianie budynku zostały teraz po tym smugi, niezaprawione dziury po drabinie i wygląda to jak sraczka. Radzę uważać na tę firmę oraz nie polecam

Itr Nowy wpis
@anonim69

Po pierwsze, pani która zamawiała drabinę po miesiącu od montażu wymyśliła sobie że zapłaciła o 1000zł więcej. Ja miałem tylko zamontować drabinę, a pani która jest pół święta najlepiej chciałaby żeby przyjeżdżać i 2 razy do roku czyścić komin. Mam na to świadków, i nie jest to pierwsza drabina na tej ulicy, i jakoś sąsiedzi tej pani nie mieli żadnych problemów ani uwag do moich usług. Po zasięgnięciu opinii tych klientów, dowiedziałem się że nie jestem pierwszy od których chcieli odzyskać rzekome pieniądze za wykonanie usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Irt Trojanowski Usługi Ślusarsko-Kowalskie Robert Trojanowski - Kowal

Irt Trojanowski Usługi Ślusarsko-Kowalskie Robert Trojanowski