Opinie o Wind-Tech Services Rechlin GmbH w Rechlin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wind-Tech Services Rechlin GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wind-Tech Services Rechlin GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wind-Tech Services Rechlin GmbH w Rechlin

Ten karakan ukrywając się pod przybranym nazwiskiem to (usunięte przez administratora) i manipulant, ludzie w biurze wytrzymują z nim max 3 miesiące, do sądu z nim i odbierać swoje wypłaty, niech szparagi przyjedzie do Polski zbierać.

Strong Nowy wpis
@Paweł

Jak tam kanakan? Narobił już Ci ktoś oprócz mnie na tą tempą cymbaline, śmierdzący zgaszony pecie w kałuży.

Tomasz

Aktualnie pracuje w firmie od prawie roku. Zajmujemy się serwisem Turbin Senvion. Praca jest oky. Koledzy z Polski oraz z Niemiec są w porządku. Team leaderzy są z Niemiec i pracują w firmie już przez wiele lat. Zajmowałem się przed tym Instalacją a service to dla mnie mila odmiana. Pieniądze zawsze otrzymuje na czas. Ogólnie firma działa od 2008 roku i jest jednym z najlepszych partnerów pod katem serwisu farm wiatrowych Nordex oraz Siemens w UE .

Beata
@Tomasz

Czy wypłata jest adekwatna do tego prestiżu o którym piszesz? Można dobrze zarobić?

Tomasz
@Beata

Mysle ze placa oky. Znam firmy ktore mniej placa. Dzis wiele osob mysli ze w Niemczech plynie miod i mleko a kazdy zarabia duzo. Niemeicki serwisant turbin otrczymuje na umowe o prace od 16 - 20 Euro plus diety. Taka jest rzeczewistosc.

@Beata

@Beata.Slabo mało godzin a na początek pracy na turbinach Słaby rozwój i brak szkoleń

Aug Nowy wpis

@Pracodawca Nie polecam tej firmy mam doświadczenie w brązy Turbin od Instalacji po Service offshore. Pracowałem bardzo krótki okres z dwoma Niemcami (usunięte przez administratora) nie kopali się i traktują Polaków jak tanio siłę roboczą. Komunikacja między Pracownikiem a szefem i biurem dramat travell do domu Dramat. PPE nie dają tylko szelki Kaśki używane. Godziny obcina i nie ma żadnej dyskusji samowolką szefa Ronniego. A ci co piszą pozytywne opnie „Polacy” za pozycję wchodzą dla Niemców w (usunięte przez administratora). Dalekim Lukiem omijacie bo nie ma szmalu ani rozwoju!!!

Aug Nowy wpis

@Raf Prawda mordzia w 100 % co napisałem czasy takich pracodawców się kończą ucinane godz i brak szacunku dla pracownika. A tobie mordzia życzę pomyślnych wiatrów i bezpiecznej pracy pozdro

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Wind-Tech Services Rechlin GmbH na stanowisko brak? Podziel się swoją opinią.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wind-Tech Services Rechlin GmbH na stanowisko Technik Serwisu Turbin Wiatrowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Nie dość że nie płaci wynagrodzenia to nie opłaca mieszkań jakie wynajmuje dla pracowników na wielu stronach są już zablokowani i nie mogą nic wynająć tą firmą dzięki szefowi (Ronny Sobczynski) nie jest mile widziana w wielu państwach

@Michał

(usunięte przez administratora) prawda co piszesz i niech nikt nawet nie myśli o pracy w tej (usunięte przez administratora)firmie, wszędzie (usunięte przez administratora) i smród papierosów, samochody i akomodacje z wszami, firma się nadaje do zbierania szparagów, nawet nie umieją obsługiwać narzędzi, nie serwisują turbin, namawiam do pozwów sądowych i egzekwowania swoich należności przed sądem, Big Small Boss dostaje wyroki i potem komornik zajmuje się ściąganiem należności.

Stefano

Firma rozwiązując umowę nie wypłaca wynagrodzenia za ostatni miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Wind-Tech Services Rechlin GmbH - Rechlin

• Jak się pracuje w Wind-Tech Services Rechlin GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Wind-Tech Services Rechlin GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wind-Tech Services Rechlin GmbH?

Wind-Tech Services Rechlin GmbH

Wind-Tech Services Rechlin GmbH