DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kazimierz i Stefania Wawron

Jesteśmy pacjentami tej przychodni od ponad pół roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Żona choruje od kilku lat bardzo ciężko, leczy się u wielu lekarzy. Do tej pory wydawaliśmy bardzo dużo pieniędzy na prywatne wizyty i badania, co przy niskich emeryturach zabijało nas, a leczenie na fundusz wszyscy wiemy jak wygląda. Odkąd wykupiliśmy pakiety medyczne w tej przychodni w końcu odżyliśmy finansowo, a żona ma stały dostęp do wszystkich lekarzy w ciągu kilku dni od zlecenia na infolinii. Do tego pracownicy przychodni i obsługa są na najwyższym poziomie. Jesteśmy wdzięczni i bardzo dziękujemy.

@Kazimierz i Stefania Wawron

ten zapis to farsa. czytając ją (usunięte przez administratora) przez firmę DomiMed ludzie mogą dostać piany na ustach. Przecież to już prawie dwa miesiące odkąd prezes zmarł lub zaginął. ludzie zapłacili za trzyletnią usługę, gdzie stroną jest firma a nie prezes. i to są pieniądze wyrzucone w błoto. A zapisu o cudownym funkcjonowaniu firmy nikt, żaden moderator nie zdejmie, natomiast wpisy prawdziwie aktualne można usuwać. Nikt nie widzi że ktoś tym steruje i moderuje i jakoś nie trafia do ludzi jak i do Policji i innych organów ścigania że faktycznie poszkodowani są bez wsparcia.

@poszkodowana Nowy wpis

Zgłosiłam sprawę do prokuratury odpowiedzieli mi źe nie widzą znamion przestępstwa straciłam 8tyś a emerytury mam 700zł

Asia Nowy wpis

Chciałam rozglądać się za pracą recepcjonistki, a tu komentarze o długach firmy. Wiecie jak oni teraz funkcjonują, czy nadal prowadzona jest praktyka? Interesuje mnie też czy pracownicy mają płacone wszystko jak należy, bo patrząc po komentarzach to klienci/pacjenci różne doświadczenia z tym mają.

@poszkodowana

Nawet jeśli zmarł prezes to są spadkobiercy którzy przejmują odpowiwdzialność po przejęciu spadku jaką to trzeba być kanalią źeby (usunięte przez administratora)setki ludzi przewaźnie starych chorych i bezbronnychJak widać jest to kraj dla (usunięte przez administratora)iprzestępców a prokuratura no cóź mówi sama za siebie Jaķ moźna tak postępować wobec własnych poszkodowanych obywateli do kogo się mamy zwrócić gdzie szukać pomocy a moźe sami mamy zakładać takie oszukańcze firmy zarobimy miliony na takim biznesiku i nikt nam nic nie zrobi Brawo (usunięte przez administratora)brawo tak rządz dalej Jestem wścieķła

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy w DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są szkolenia zewnętrzne?

Annablanka

DomiMed jednoosobowa spółka z o.o działała od października 2021 do stycznia 2023. Po badaniu układu krążenia api, zachecajacej prezentacji w ładnie urządzonej "przychodni " , w atmosferze pospiechu i promocyjnej ceny zawierala umowy z Seniorami, zapewne było ich kilkaset, każda na 7,5 tyś zł, na trzyletnie świadczenie usług medycznych. Byli pośrednikami w usługach medycznych zakontraktowanych w Multimed, Synevo, Nova Medical. Przez pierwszy okres senior rzeczywiscie korzystal z wizyt u lekarzy, badań, rehabilitacji. Jak za duzo zaczal korzystać napotykal trudnosci w umawianiu wizyt, infolinia stawiała ograniczenia, przyciągała terminy. Jak miał dość, wypowiadał umowę. I o to chodziło. I tu też przeciagano terminy ma odpowiedź, rozwiązanie umowy. Potem zanizano wysokość zwrotu niewykorzystanych środków, proponowano raty. Senior nie zgadzał się, i tu wykazano swietna znajomosc psychologii. Wymiana pism trwała, nikomu nic nie zwrócono. I o to chodziło. Na koniec obwieszczono śmierć właściciela. Rzeczywiście tak jest zarejestrowane. Zgłoszenie na Policji o podejrzeniu popełnienia przestępstwa daje efekt: Prokurator odmawia wszczęcia dochodzenia wobec braku znamion czynu zabronionego. Zgłaszanie do UOKIK , do Rzecznika Praw Pacjenta nic nie daje. Pieniędzy na koncie zapewne nie ma. Sprawa w Sądzie: do kogo pozew jeśli jedyny wspólnik sp z oo nie żyje? Proceder perfekcyjnie opracowany, oparty na znajomości prawa i luk w nim i na doświadczeniu m.in w Senior Multicare, pogratulować twórcom i realizatorom. Biorąc pod uwagę, że akt zgonu jest wystawiany na podstawie papierowego przyniesionego do USC zaświadczenia o zgonie, wystawionego przez lekarza, czy jest ono inną drogą sprawdzane, czy można być pewnym, że nie ma luk pozwalających takim perfekcjonistom na zafalszowanie? Odpowiedzmy sobie wszyscy my poszkodowani na to sami.

@Annablanka

Odpowiadam Pani ŁUCJI. Jednoosobowa sp z o o może zatrudniać pracowników, zawierać umowy z wkonawcami, klientami itp. DomiMed zawarl umowy z poważnymi skądinąd firmami jak MultiMed i świadczyl w ten sposób usługi medyczne. Uwaga: zniknął wpis Pani Barbary o tym , że w rejestrze pochówków w Polsce nie ma osoby Dominik Brzostek. Czy ktoś z DomiMed nadal działa?

Natalia
@Annablanka

Takie praktyki są stosowane od ponad 10 lat i teraz dopiero jest Pani zdziwiona? Prezentacje medyczne, garnki i inne głupoty to było zawsze jest i będzie. Niech usprawnia fundusz zdrowia to seniorzy nie bedą szukali pomocy gdzie indziej a dzieci i wnuki niech pomogą swoim dziadkom. A prezes faktycznie zmarł niech Pani sobie odpuścić dochodzenie.

@Natalia

Kogo Pani Natalia reprezentuje? Skąd pewność co do odejścia z tego świata prezesa DomiMed? Sposób działania tej firmy, opisany tu dokładnie, bez zdziwienia, świadczy o dobrze zaplanowanym i przeprowadzonym procederze , śmierć prezesa to jego finał. Obojętność wszystkich urzędów to sprzyjająca temu postępowaniu okoliczność.

Barbara

Poszkodowanych lub (usunięte przez administratora) przybywa a nadziei na odzyskanie wpłaconych zadatków żadnych. Zastanawiające jest dlaczego cały czas działa strona internetowa DomiMed - żebyśmy mogli wpisywać swoje żale??? Jest wpis Oferta, Przychodnia geriatryczna i Kontakt - dlaczego nikt nie informuje o przekręcie tej firmy i że jej po prostu nie ma. Zostali tylko pokrzywdzeni pacjenci. Strona działa jak by nic się nie wydarzyło i tylko jakieś osoby z żalami i złościami wyrażają swoje zdania i opinie na gowork... Czy oprócz nas samych jeszcze ktoś nas czyta? Może ktoś to wytłumaczyć? Czy można liczyć na uczciwość?

Artur

Ja też dałem się nabić w styczniu na 8000,- zdążyłem zrobić badania krwi ..

Barbara

To znów ja i jeśli nie zostanę skasowana to będzie sukces bo już kilka razy byłam wykasowana. Prawdopodobnie najbardziej jestem stratna na tej bezsensownej umowie, bo zapłaciłam 8 tys. Podpisana została w listopadzie 2022 i skończyła się w styczniu 2023. Ktoś sprytnie kalkuluje i liczy swoje zyski. Takie działanie to na krótko, dopóty (usunięte przez administratora) wodę nosi dopóki ucho mu się nie urwie.

EJW
@Barbara

Żadne to pocieszenie dla Pani ani licytacja z mojej strony... bo nie oto chodzi ... ale w ramach mojej umowy z dnia 11.01,2023. na 8.500 pln zdążyłam tylko zrobić 14.01.2023. badanie krwi i moczu w Senevo ... prawdopodobnie najdroższe badanie w świecie.

Łucja

Hej, widzę tutaj w większości opinie pacjentów. Możecie mi powiedzieć, czy skoro firma jest jednoosobową spółką to zatrudnia pracowników, mam na myśli lekarzy, bo nie widzę żadnych ofert pracy nigdzie. A trochę czuje się skołowana, bo niby jest napisane, że spółka jednoosobowa, ale ktoś niżej z pacjentów napisał, że leczy się u nich u różnych lekarzy...

TADEUSZ

Jak do tej pory ,to wskazuje ,że to firma (usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora), która wykorzystała ludzi w podeszłym wieku .Myślę , że państwo weżmie w opiekę starszych ludzi i pomoże im odzyskać utracone pieniądze. Przecież TO LEGALNIE ZAŁOŻONA FIRMA WPISANA DO KRS-u.

Doris

Dzisiaj w Wyborczej jest artykuł o firmie o innej nazwie ale działającej identycznie jak Domi -Med. Czyli identycznie nabierającą tysiące ludzi na wykupienie pakietu na usługi medyczne, który potem nie może realizować. Sąd oddalił pozew wielu poszkodowanych , bo uznał ,że w chwili podpisywania umowy właściciel ne można udowodnić właścicielowi ,że miał złe intencje!!!????. Nic tylko (usunięte przez administratora)innych w tym kraju! Raj dla (usunięte przez administratora)!

@Doris

święte słowa. Firma DomiMed działała na zasadzie piramidy finansowej, nowi pozyskani klienci opłacali tych wcześniejszych po czym o nich zapominano lub ignorowano. twierdzę że pracownicy którzy w jednej chwili się ulotnili działali w zmowie z szefem jako naganiacze i pseudomedycy. Gdzie oni się teraz biedacy podzieli, jak będą dalej żyć bez tej firmy. Podczas wizyty w dniu 1.12.2022 u mojej żony wykryli poważne stadium choroby naczyniowej, ale konsultacja z lekarzem specjalistą wcale tego nie potwierdziła. Czy to nie jest dowód na działanie przestępcze.. Tak jak wielu innych moja żona została wrobiona w konieczność objęcia opieką dla seniorów, bo przecież zdrowie klientów jest dla tej firmy najważniejsze - tak było na pogadance poprzedzającej pseudobadania kardiologiczne. Nie przez przypadek przestępstwo to nazywane jest przez Policję jako (usunięte przez administratora) na pakiet medyczny".. Mam nadzieję że znajdą się paragrafy i sposób na ukrócenie działalności tego typu firm i hien żerujących na zdrowiu starszych ludzi.

Kazimierz i Stefania Wawron

Zofia

zdecydowanie zgadzam się - Zofia

ESK
@Zofia

Bo jestem w grupie poszkodowanych. Ciekawa jestem czy obecnej sytuacji tez jest Pani taka zadowolona

Barbara P.

Jako (usunięte przez administratora) przez Domi-Med wykorzystuję przysługujące mi prawo pisząc skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, na komendę, wezwanie do zapłaty. Nie mam żadnej odpowiedzi. Prawnik stwierdził, że jeżeli jedyny właściciel firmy nie pozostawia spadkobierców, to majątkiem rozporządza Gmina. Czy więc te pieniądze jeszcze gdzieś są? Co robić?

J

Pracownicy również zostali bez swoich wypłat, zostając bez środków do życia.

NIna K.
@J

Jakoś mi ich nie szkoda. Większość uczestniczyła w procederze właściciela. Kiedy próbowałam odzyskać wpłacone pieniądze (zrezygnowałam oficjalnie 24 08 2022) nie mogłam do nikogo się dodzwonić, ani z nikim spotkać osobiście, bo wszyscy okazało się, ze są online, ale nie odbierają telefonu. Więc chyba wiedzieli, że Domi-Med po prostu zabrał pieniądze i ma mnie w nosie!

Magdalena
@J

A macie zamiar coś z tym zrobić? czy już zostały podjęte jakieś kroki prawne? Chodzi o wypłatę za jeden miesiąc, czy niewypłacalność trwała dłużej?

Moi teściowie padli ofiarą firmy Domimed. Wyłudzono od nich kilkanaście tysięcy złotych na poczet abonamentu usług medycznych. Po tygodniu infolinia firmy nie była już osiągalna, a jakikolwiek kontakt niemożliwy. Sprawa została skierowana do UOKiG, gdzie firma Domimed jest już znana, a cały proceder stosowany przez tę firmę (wyłudzenia od osób starszych, cykliczna zmiana nazwy firmy, brak kontaktu, a co gorsze - wyłudzanie również danych z przychodni zdrowia) jest powszechnie znany i grupa poszkodowanych liczna. Siedziba firmy przy ul. Hanki Czaki w Warszawie już nie istnieje. Drzwi firmy pokryte są skargami, żądaniami zwrotu pieniędzy i zawiadomieniami z poczty. Pozytywne komentarze w internecie, informujące o zadowoleniu "babci", "dziadka" itd. są przykre i nieuczciwe - należy bardzo uważać na tego typu firmy.

Emilia

Moja mama korzystała z badań kardiologicznych, dostała pełne informacje co powinna zrobić z wynikami badań i poświęcono jej odpowiednią ilość czasu. Z oferty pakietu nie skorzystała z racji problemów z poruszaniem się, natomiast sam zakres jest bardzo duży - nawet wizyty domowe i rehabilitacja w cenie. Obsługa na miejscu bardzo miła

Danuta 11.03.2023
@Emilia

Należę do grona osób, poszkodowanych. Muszę jednak stwierdzić, że przez ubiegły rok byłam zadowolona z usług medycznych, świadczonych przez tę firmę. Udało mi się na początku tego roku jeszcze zaliczyć wizytę u kardiologa i badanie echo serca. Chcąc zapisać się na kolejną wizytę usłyszałam komunikat na infolinii o śmierci właściciela firmy, a za następnym razem nie ma takiego numeru. Wczoraj, tj . we czwartek 09 marca udałam się na ul. Hanki Czaki do siedziby DomiMed i zobaczyłam ogłoszenie - lokal do wynajęcia. Skontaktowałam się telefonicznie z właścicielem lokalu i otrzymałam odpowiedz, że firma DomiMed nie zapłaciła Mu za styczeń. Sytuacja nasza jest nieciekawa, ponieważ sprawy spadkowe i dalsza kontynuacja działalności nie rysują się w najbliższej przyszłości. Będę śledzić dalsze kroki poszkodowanych.

@joanna
@Danuta 11.03.2023

I co teraz z osobami, które mają wykupione pakiety i opłacone z góry na kilka lat? nigdzie nie ma żadnej informacji, firma zniknęła

J

Pracownicy również nie otrzymali swoich wypłat,zostając bez środków do życia.

Teresa

Dowiedziałam się że takie praktyki są stosowane od ponad 10 lat przez różne firmy w całej Polsce!! A my ludzie głupi wciąż wierzymy, że będziemy mieć godną opiekę kupując pakiety medyczne. Mam nadzieję że czytają to jacyś młodzi ludzie i zapewnia swoim rodzicom i dziadkom dostęp do lekarzy i badań to nie będą musieli szukać gdzie indziej!!! Bo ludzie głupi są jak nie garnki to pakiety medyczne zawsze coś pojda kupić. Wstyd!

Ach

Proszę Państwa nie ma sensu wymieniać się zlosciwosciami, sprawdzone w bazie pesel Pan Dominik Brzostek umarł 19 stycznia, teraz należy zastanowić się jak odzyskać od jego spadkobierców nasze pieniądze. .Myślę że nie poradzimy sobie bez obsługi prawnej, należałoby się dowiedzieć ile będzie nas to kosztować ilu z nas byłoby chętnych w partycypacji w kosztach takiej obslugi

Teresa

Żaden pozew zbiorowy nie pomoże. Próbowaliśmy kiedyś z mężem odzyskać pieniądze poprzez właśnie coś takiego a to było 2 lata temu i nadal cisza nikt nic z tym nie zrobił. Ogłaszał się prawnik co mówił że pomoże wziął pieniądze i oszukano nas drugi raz!!! Pożegnajcie się ze swoimi pieniędzmi!

Zostaw merytoryczną opinię o DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

DOMI-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ