Hammers & Pliers ApS

Opinie o Hammers & Pliers ApS

Abenteuer Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Witam. Nie dajcie się zwieść nazwie firmy to nowy GS seacon ze starą gwardia i starym systemem. Polska firma za granicą. Komentarze pozytywne piszą ludzie z biura. Zmiana nazwy firmy jest czymś spowodowana. Nie polecam.

@cieśla Nowy wpis

Ogólnie firma jest ok. Jak każde miejsce pracy ma swoje wady i zalety. Wypłaty na czas bez oszukiwania czy kombinowania na godzinach. Uczciwe podejście do stawek względem zaangażowania i posiadanych umiejętności. W ostatnim czasie bardzo poprawili warunki zakwaterowania, co do niedawna było największym minusem. Dbają o trzon pracowników, jeśli ktoś się wykaże może być pewny stałej pracy. Można liczyć na pomoc administracji i kierowników, dopasować rotacje itd. Minusem na pewno jest, ale pewnie jak w każdej firmie budowlanej, że czasem rotacje są zachwiane, ale to już bardziej z opóźnień kontraktów lub nagłej potrzeby przetrzymania większej ilości ludzi na budowie. Czasem dłuższe dojazdy na budowę z miejsca zakwaterowania 40 - 50 minut. Ogólnie jest ok. Jak ktoś coś potrafi i chce pracować to utrzyma się bez problemu. Ja akurat zmieniłem rynek pracy, ale po roku spędzonym u nich nie narzekam.

Inżynier Budowy-Majster Budowy z iloma osobami współpracuje w zespole i na ile zmian? Za dużo to nie napisali w tym ogłoszeniu, ale chciałbym wiedzieć, czy to jakaś duża firma czy bardziej 'rodzinnie', bo mam swoje preferencje w tej kwestii po prostu. Wolę pracować w mniejszych.

Ciekaw jestem, ile zarabia operator żurawia w Danii i jak ten system zjazdowy wygląda, co jaki czas w domu? Może ktoś jeździł z tego ogłoszenia sprzed roku i napisze, bo narazie tu hejty lecą ale bez rozpisania, co i czemu?

MX Nowy wpis

Hejty były są i będą. Pracowałem tam i jest coraz gorzej. Jest tam dobry operator żurawia, ale też nic sobie nie może zaplanować bo nie potrafią określić się co do rotacji. W umowie jest rotacja 4/2, a nieraz jest tak żebyś pracował jak najdłużej, a w domu był jak najkrócej i na odwrót.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Hammers & Pliers ApS? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Koordynator administracyjny
@rekrut

Witam wszystkich, wie ktoś może kiedy będą przyjęcia na stanowisko "cieśla szalunkowy"?

no siemanko. Ilu tam budowlańców pod sobą ma inżynier budowy? Ciekawy jestem tej oferty, ale nigdy nie kierowałem nie wiadomo jak dużym zespołem, nie chcialbym się skompromitować :D A z drugiej strony oferta bardzo kusząca dla mnie...

Kabe

Robota w takiej branży że wystaczy że na 20 ludzi, jeden będzie się znał. Głupa palą i pajaca robią z człowieka. Nie polecamy firmy.

Jarek

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej pseudo firmie. Nie boję się użyć tego określenia. Ale krótko. Jak najdalej od tych młotków w nazwie. Dla nich człowiek to sztuka. Od sztuki biorą pieniądze od Dunczykow. Długo można by rozpisywać konkretne przykłady ale nie ma sensu bo po kilku dniach i tak nie będzie po nich śladu. To by było na tyle. Jestem ciekawy po ilu dniach ten zniknie.

@Jarek

Co rozumiesz poprzez sztukę, tzn. chodzi Ci tutaj bardziej o traktowanie, bo tak to zrozumiałem czy może o pieniądze? Możesz napisać jaśniej o co chodzi, z tymi Duńczykami tak samo, jaki to ma wpływ na pracę?

Hammers&Pliers
@Jarek

„Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie komentarza. Jesteśmy duńską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Działamy głownie jako podwykonawca duńskich klientów, którzy rozliczają nas za wykonaną usługę oraz za jakość tej usługi. Staramy się traktować naszych pracowników jak najlepiej, ale w tak odpowiedzialnej branży jaką jest budownictwo musimy ich oceniać przez pryzmat posiadanych umiejętności (a tych niestety czasem pracownikom produkcji brakuje, wbrew temu co jest napisane w ich CV i obiecywane podczas rozmowy rekrutacyjnej), stosowania się do zasad bezpieczeństwa pracy, które jest rygorystycznie wymagane na duńskich budowach oraz nie dopuszczamy do pracy pracowników pod wpływem alkoholu. Nie każdy z pracowników, który w związku ze złamaniem powyższych zasad musi się z nami pożegnać, potrafi to przyjąć i wtedy właśnie na naszym profilu na GOWork pojawiają się takie nieprzychylne komentarze. Dodatkowo informuję, że komentarze obraźliwe i niezgodne z polityką GOWork są usuwane przez administratora portalu.”. Pozdrawiamy, Zespól Hammer&Pliers

@Jarek

Jednak widzę ze nie zniknęło i widzę ze szukają ludzi z doświadczeniem do pracy na budowie. Dziwi mnie Twoja opinia bo mało tu w sumie konkretów ? A skoro masz związek z ta firma to pewnie będziesz wiedział, o co chodzi im z praca pod presja czasu? Aż tak gonią terminy ? Jednak lepiej mi się pracuje jak jest trochę luz..

Czy rotacja pracowników w Hammers & Pliers ApS na Inżynier Budowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 28 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Jajo

Jakie zarobki operator zurawia

@Jajo

„Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie zapytania. Zarobki uzależnione są od kilku czynników: • Zakresu posiadanych uprawnień. • Stażu pracy na stanowisku operatora (doświadczenia w prowadzeniu różnego rodzaju dźwigów). • Zaangażowania w pracę przy danych projektach. Zakres zarobków odpowiada systemowi duńskiego rynku pracy.” Pozdrawiamy, Zespół Hammmers&Pliers

Aleksandra
@Hammers & Pliers ApS

Czy za większe zaangażowanie są przewidziane premie uznaniowe? Jakie to są wtedy kwoty na rękę?

@Aleksandra

„Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie zapytania. Wyjątkowe zaangażowanie w pracy jest zawsze przez nas zauważane, a następnie gratyfikowane. Premia uznaniowa może mieć charakter finansowy (np. premia pieniężna) lub pozafinansowy (np. nagrody materialne)." Pozdrawiamy Zespół Hammers&Pliers

Na jakie zarobki może liczyć doświadczony cieśla szalunkowy?

@Paweł

Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie zapytania. Wynagrodzenie doświadczonego cieśli szalunkowego zaczyna się od 140 DKK za godzinę pracy z tendencją wzrostową. Pozdrawiamy Zespół Hammers & Pliers

Katarzyna
@Hammers & Pliers ApS

A czy po jakimś czasie jest możliwość podwyżki? Np. ze względu na staż pracy czy inflację? Gdzie można rekrutować do państwa firmy? :) Wystarczy wysłać cv e-mailem, czy znajdę gdzieś państwa ogłoszenia?

@Katarzyna

Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie opinii, Inżynier na budowie decyduje o przyznaniu ewentualnej podwyżki dla pracownika. Pod uwagę brane jest głównie zaangażowanie oraz umiejętności pracownika. Ogłoszenia rekrutacyjne umieszczamy na portalach Go Work oraz Pracuj.pl, przez które można złożyć aplikację lub wysłać ją na adres mailowy: pj@handp.dk Pozdrawiamy Zespół Hammers & Pliers

Gutek

Regularnie udajesz się po podwyżkę? Sorki, że tak o zarobki od razu pytam ale obserwuję tę firmę, szukam dobrego momentu żeby aplikować. Chcę dowiedzieć się jeszcze przy okazji jednej rzeczy. Mianowicie czy o awans tutaj prosto jak ktoś jest zaangażowany i się wykazuje?

Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie opinii. Podwyżki są przyznawane regularnie i zależą od stopnia posiadanych umiejętności oraz efektywności. O awansie decyduje majster na danej budowie. Zatem jeśli pracownik jest zaangażowany, na pewno zostanie zauważony. Pozdrawiamy Zespół Hammers & Pliers

Liroy 1
@Katarzyna

Po 2,5 koronny na 3lata

@Liroy 1

Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie opinii. W Danii co 3 lata jest podpisywane porozumienie, w którym uzgodnione są minimalne stawki godzinowe. W Hammers & Pliers stawki są wyższe niż minimalna krajowa, a podwyżki są przyznawane częściej oraz w różnej wysokości, tak jak wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie – w zależności od zaangażowania oraz umiejętności pracownika. Pozdrawiamy Zespół Hammers & Pliers

Milan
@Hammers & Pliers ApS

Czyli można samu wystąpić o podwyżkę i będzie to rozpatrzone niekoniecznie odmowni?. W najbliższym czasie będą rekrutacje na cieślę szalunkowego? Mam doświadczenie w takiej pracy i chciałbym wiedzieć jakie mam szanse na prace jeszcze w tym roku.

@Milan

„Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie zapytania. Każdy z pracowników może ubiegać się o podwyżkę. Taki wniosek jest rozpatrywany na podstawie opinii majstra na budowie, który stwierdza czy zaangażowania pracownika w pracę i jakość jej wykonywania kwalifikuje się do przyznania podwyżki. Rekrutację mamy cały czas otwartą. Poszukujemy zarówno cieśli szalunkowych jak i zbrojarzy. Zapraszamy do złożenia swojego CV poprzez aplikację GO Work lub przesłanie bezpośrednio na adres mailowy job@handp.dk Pozdrawiamy, Zespół Hammers&Pliers”

Anetka

Czy na zjazdach do domu wykorzystuje się cały urlop? Tak się zastanawiam jak to jest rozliczane? A np. Zjazdy na święta są zawsze na każde święta czy nie zawsze można do domu pojechać?

@Anetka

Dzień Dobry, dziękujemy za przesłanie zapytania. Mamy świadomość jak rodzina jest ważna dla pracownika, dlatego dbamy o to, aby zarówno Wielkanoc jak i Boże Narodzenie były czasem wolnym od pracy. Każdorocznie okres między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem jest również czasem wolnym od pracy. Urlop natomiast jest dodatkowym czasem wolnym ponad standardowe zjazdy do domu. Pozdrawiamy Zespół Hammers&Pliers

Andzia
@Hammers & Pliers ApS

To dobrze, że firma bierze pod uwagę rodzinę pracownika i ich wspólnie spędzony czas w okresie świątecznym. :) Czy w takim razie można też liczyć na jakieś dodatki z racji Bożego Narodzenia bądź Wielkanocy? :)

@Andzia

Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie zapytania. Dni świąteczne jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc, które przypadają w dni robocze, a co za tym idzie nie pracujemy w te dni, czyli nie ma możliwości zarobkowania, to dni objęte refundacją (søgnehelligdage). Czyli w skrócie, za Święta wypłacane jest dodatkowe wsparcie finansowe, przekazywane do dyspozycji każdorazowo na koniec roku kalendarzowego. Dodatkiem od firmy są upominki dla wszystkich osób zatrudnionych w postaci paczek świątecznych dla rodzin. Pozdrawiamy Zespół Hammers&Pliers

Oleksii

Dzień dobry. Widzę że Państwo poszukujut części i zbrojaże. Jesteśmy możliwi zalatwit Państwa praciownikamy kwalifikowanymi.czy li jest możliwość zkontaktowat z państwom internetowo?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Hammers & Pliers ApS?

Dzień Dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Każdy z pracowników korzystających z obiektu mieszkaniowego na Bjaeverskov jest zobowiązany do dbania o porządek i czystość po sobie- w ramach codziennego użytkowania kuchni, toalet etc. Tylko i wyłącznie pracownicy zamieszkujący w/w obiekt korzystają z kuchni w ramach własnych potrzeb. Po zakończonym przygotowaniu posiłku, pracownik zobligowany jest do posprzątania kuchni tak aby inni pracownicy również mogli swobodnie z niej korzystać. Pozdrawiamy Zespół Hammers&Pliers

Agnieszka

Firma ma aktualną ofertę pracy na stanowisko Inżynier Budowy-Majster Budowy. Czytam w ogłoszeniu, że jest to praca w systemie zjazdowym. Ale jak ten system zjazdowy wygląda? Wiecie? Co ile zjeżdża się do Polski i na ile? Mąż szuka pracy, podpowiedzcie :)

@Agnieszka

Dziękujemy za przesłanie opinii. Harmonogram pracy i zjazdów do domu w ramach systemu zjazdowego, ustalany jest indywidualnie z każdym z pracowników względem realizowanych projektów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu odpowiedzi na pytania. Zespół Hammers & Pliers

Liroy 1

Jak jest potrzebny to siedzisz nawet 5 tyg ale jak nie to do domu

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Hammers & Pliers ApS?

Dziękujemy za przesłanie opinii. Narzędzia do pracy są udostępniane w zależności od posiadanego stanowiska. Pozdrawiamy Zespół Hammers & Pliers

Dzień Dobry, Dziękujemy za przesłanie opinii, Dotychczas żaden z pracowników nie zgłaszał uwag dotyczących organizacji pracy biur oraz warunków mieszkaniowych. Staramy się zapewnić naszym pracownikom należyty komfort pracy i mieszkania nie zapominając o strefach wypoczynku i rekreacji-obiekt posiada salę sportową z przyrządami do ćwiczeń oraz salę bilardową. Wszelkie usterki oraz niedogodności staramy się usuwać na bieżąco po zgłoszeniu ich w biurze. Warunki pracy oraz wynagrodzenia są ustalane z pracownikiem przed podjęciem przez niego pracy tym samym pracownik jest świadomy swojego wynagrodzenia. Podwyżki są przyznawane pracownikom w zależności od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania w pracy. Pozdrawiamy, Zespół Hammers&Pliers

Krzysiek

Nie polecam ,dzisiaj jesteś potrzebny a jutro już nie ,wgl dziwna polityka firmy ludzi z Polski ściągają ile się da a potem okazuje się że mało jest pracy i musisz zjechać do Polski.

@Krzysiek

W Hammers & Pliers spore zapotrzebowanie na nowych pracowników związane jest z prowadzeniem licznych budów na terenie Danii. W związku z brakiem możliwości sprawdzenia umiejętności kandydatów do pracy przed przyjazdem do Danii zazwyczaj dokonujemy zatrudnienia na podstawie przesłanego CV oraz rozmowy telefonicznej. Weryfikacja umiejętności następuje podczas wykonywanej pracy. Niestety czasami zdarza się ze wbrew zapewnieniom, pracownikowi brak kompetencji na danym stanowisku, bądź stawia się do pracy pod wpływem alkoholu. W takich przypadkach dochodzi do zakończenia współpracy. Pozdrawiamy Zespół Hammers & Pliers

Szymon

Poszukujecie pracowników na stanowisko operator ładowarki?

Zostaw merytoryczną opinię o Hammers & Pliers ApS - Ringsted

• Jak się pracuje w Hammers & Pliers ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Hammers & Pliers ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hammers & Pliers ApS?

Hammers & Pliers ApS