Opinie o Stopka Transport GmbH w Grolsheim

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stopka Transport GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stopka Transport GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stopka Transport GmbH w Grolsheim

zainteresowany

Aneta
@Michal

No ciekawa jestem co pozostali pracownicy by zrobili gdyby doszło do tego, że jednak takie osoby by zostały. Obowiązuje tu jakiś indywidualny regulamin? Zastanawiam się nad pozostałymi standardami w trakcie pracy. jak serwis aut wygląda i one same co jaki okres czasu są zmieniane?

Lili Nowy wpis

To mam nadzieje ze serio tak jak ktoś zapewnił te negatywy to tylko jakiś hejt i dobrze sie tu pracuje bo chłopak chciał do tej firmy iść. Może tu liczyć na serio dobre stawki czy raczej i tak płacą jak wszędzie?

Oleksi Nowy wpis
@Lili

Nie martw się, negatywne opinie to często tylko hejt. Pracuję tu i mogę powiedzieć, że jest naprawdę dobrze. Otrzymuję około 2500 EUR netto, a mieszkanie, które dostałem, jest darmowe. W innych firmach zawsze musiałem płacić za zakwaterowanie, więc jestem zadowolony z wynagrodzenia.

Polak Nowy wpis

Pracuję w tej firmie i znam osobiście tych byłych kierowców, którzy teraz piszą negatywne opinie. Pracowałem z nimi i wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że tych alkoholików i słabych kierowców, którzy nawet nie potrafili prawidłowo odczepić naczepy, już tu nie ma. To wstyd, że te (usunięte przez administratora) jeszcze mają czelność źle oceniać firmę. Powinni wrócić do Polski i tam szukać pracy. Nasza firma jest duża i obsługuje takich gigantów jak Aldi i Lidl, więc nie ma potrzeby przejmować się opiniami takich ludzi.

Ty jesteś pracownikiem? Była tutaj wzmianka o tym, że nie wypłacają uzgodnionej kwoty ale już kilka miesięcy temu. Tobie w ogóle nie zapłacili czy może częściowo? Jak się z tego tłumaczyli? Wiesz może czy więcej osób ma podobny problem?

Oliwka

Ahh. A nadal tutaj nie dają umowy? Bo w innych komentarzach przeczytalam, że praca bez umowy. Jeżeli jakąś dają to jaką, skoro mogą wyrzucić bez słowa?

Trr Nowy wpis
@Oliwka

Mają proces teraz nigdy nie dali umowy odrazu , zawsze po czasie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stopka Transport GmbH? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
zainteresowany

@zainteresowany

firma nie daje umowy, nie wypłaca uzgodnionej kasy, są 3 osoby zajmujące się podobno firmą i każda ma swoją wersje kłamstw, robi odliczenia z wypłat nieprzedstawiająca dokumentów obciążeniowych osobie obciążanej. nie polecam- odradzam. Mieszkanie w piwnicy w sobotę i niedzielę schodzą się kierowcy trasowi żeby porobić pranie, w tygodniu Niemiec który mieszka nad mieszkaniem od 6-22 puszcza na maxa haj hi haj ho itp. kompresor hałasuje nad głową całą dobę i poza tym Niemiec włącza udar na ziemi od rana do wieczora żebyś nie pospał.

Co w interpretacji firmy może oznaczać slaby kierowca? Ten alkohol to już odrębna sprawa ale jakiego doświadczenia wymagacie? W jednym z opisów na międzynarodówkę była wzmianka jedynie, że trzeba je mieć, ale ile? I ta premia z opisu ile wyniesie i za co jest przyznawana?

Michal

Firma szkoli nowych ludzi. W teorii nie można niczego zrobić źle, ale niektórzy ludzie piją tyle alkoholu, że następnego dnia nie mogą prowadzić pojazdu, bo są zbyt pijani! Na szczęście nasza firma Stopka zwalnia takich pracowników, co uważam za bardzo słuszną decyzję!

Aneta
@Michal

Czy w Stopka Transport GmbH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

OK

Praca jest standardowa i niczym szczególnym. Jestem zadowolony, pieniądze zawsze przychodzą na czas.

Antośka
@OK

Jakie kwoty wynagrodzenia mogą występować w tym roku? z rok temu było napisane, że ok 2,800 euro. I czy po dłuższej współpracy można liczyć na jakieś lepsze stawki lub inne pomniejsze przywileje? Brane jest to pod uwagę?

Emil

Roszady kierowców ciągle się zmieniają bo nie mają wypłacanych pieniędzy.To co obiecują to (usunięte przez administratora).Umowy na 1/2 etatu.Niedawno kierowcą z(usunięte przez administratora).Jak dzwonisz o pieniądze nie odbiera telefonu.Wiekszosc kierowców śpi cały czas w autach,tylko Ci z Lidla mają mieszkanie w piwnicy u Niemca gdzie łóżek jest jak w szpitalu kierowcą giną ubrania.Nie polecam.

Irena

Wyjaśnisz wobec tego definicję "zły" kierowca? Co w kontekście firmy miałoby to oznaczać tak w praktyce? I odnosząc się do treści wypowiedzi kolegi wyżej to ma ona mimo wszystko swoje uzasadnienie?

CE
@Emil

Cześć, jestem również pracownikiem w Stopka od prawie 2 lat i nigdy nie było tam Emila. Na pewno byłeś jednym z złych kierowców i piszesz anonimowo.

Emil

Chciałem jeszcze dodać że wielu bardzo dobrych kierowców odeszło,a to co pisze właścicielka że zostawiają najlepszych to nie prawda. Droga Pani tylko winni się tłumaczą.

Ukraina

Jestem Ukraińcem, Firma zrobiła mi papiery na pozwolenie na prace w Niemczech, mam umowę o pracę w niemieckiej firmi wszystko ok

Urszula
@Ukraina

A wypłacili wynagrodzenie? Pisali wcześniej że są problemy i sama nie wiem co myśleć o tym

@Urszula

Wynagrodzenie zawsze na czas

@Ukraina

Czyli Ukr normalnie wypłacają a Pl mogą mieć problem skoro tak pisali? A co z uzgodnioną stawką, jaką udało się ugadać? A o obciążeniach coś słyszałeś? Są co do tego jakieś podpunkty na umowie, żeby w razie czego wiedzieć? Tak coś pisali wcześniej

@Irena

Jeśli jesteś dobrym kierowcą, nigdy nie musisz się martwić, niezależnie od firmy. Firma Stopka współpracuje z LIDLEM, gdzie tylko udane firmy mogą pracować. Umowa o pracę jest taka sama jak każda inna, standardowa. W Niemczech istnieją przepisy prawne, które zabraniają wprowadzania zapisów szkodliwych dla pracowników.

@Ukraina

Dziękuję za informację. Co do tych prawnych zapisków są może jeszcze jakieś istotne, o których warto wiedzieć przed zatrudnieniem się?

W firmie Stopka Transport GmbH niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Kierowca. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 7500 .

Pyrka

firma nie daje umowy, nie wypłaca uzgodnionej kasy, są 3 osoby zajmujące się podobno firmą i każda ma swoją wersje kłamstw, robi odliczenia z wypłat nieprzedstawiająca dokumentów obciążeniowych osobie obciążanej. nie polecam- odradzam. chłopaki ostatnio za 4 tygodnie pracy dostali 1600 euro a było uzgodnione 2800

Wściekła żona

Nawet nie zastanawiaj się nie ma po co więcej wydasz a ile nerwów stracisz czekając na kasę i dostaniesz połowę bo okres próbny , a umowę to po powrocie kiedyś

Szofer

Daj sobie spokój z tą firmą jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie wypłacają kasy

@Pyrka

to czyja wina jest tego ze ktos pdejmuje sie pracy bez podpisanej umowy ? czy tutaj nie powinno zapalic sie czerwone swatelko w glowie ze cos moze byc nie tak ? czy ostatecznie wyrowano twoim kolega ta sume z 1600 na 2800 czy nie i juz nie pracowali drugi miesiac w firmie ?

Marian
@Szofer

Można wiedzieć szczegóły

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Stopka Transport GmbH na stanowisku Kierowca? 20 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Gratka.pl.

LIDL

Bez systemu u klienta LIDL Niemcy - 2600 - 2800 EUR netto dla kierowców

Ilona
@LIDL

Dzięki !!! A napiszesz jeszcze, co znaczy bez systemu? Chodzi o jakąś jazdę na zmianę z drugim kierowcą?

Kierowca

Tylko tych pieniędzy nigdy nie zobaczysz. Tak samo jak umowy. Niemiecki (usunięte przez administratora)....

@Kierowca

w sensie, że jak? raczej nikt by się nie podjął pracy bez umowy? Ty to zrobiłeś? Tak właściwie jak podpisanie jej miałoby ostatecznie wyglądać?

Super

Super, jestem nowy

pytanie

@pytanie

Tomasz

Jestem zatrudniony od jednego roku. Jest dobra płatnośći i zawsze punktualnie

@Tomasz

Zostaw merytoryczną opinię o Stopka Transport GmbH - Grolsheim

• Jak się pracuje w Stopka Transport GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Stopka Transport GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stopka Transport GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stopka Transport GmbH