Opinie o Strefapracy.com Sp. z o.o. w Sulęcinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Strefapracy.com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Strefapracy.com Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefapracy.com Sp. z o.o. w Sulęcinek

Zbulwersowany pracownik

Nie polecam pracy przez rekruterkę p. Gosie. Ta kobieta nie powinna pracować na tym stanowisku. Ściemnia, koloryzuje cudowne warunki jak i stawkę. Po przyjeździe do nl okazuję się, że trafia się na hotel zamiast na domki. Stawka również inna. Rozmowa z nią trwała krótko "szybko wysłać formularz i od razu będzie akceptacja".

Yes I agree
@Zbulwersowany pracownik

Yes I agree with the statement given as the productivity of the company decreases with the inactivity of the staffs

Mada

Wszystko dobrze tylko zakwaterowanie do niczego najpierw mieszkałem w dobrym hotelu pracowniczym a później przenieśli nas do jakiejś Obskurnej nory gdzie panowały pluskwy pogryzły mnie i musiałem z tamtą uciec i niestety mnie zwolnili przykro mi że nie dbacie o dobrych pracowników i nie macie pojęcia co robicie i po co tam jesteście

Wera
@Mada

Czy to zostało im podane wprost? Mam na myśli te warunki oraz przyczyna choroby? Dobrze rozumiem, że to ona spowodowała rezygnacje ze współpracy? ciekawi mnie po prostu czy dalej tak ludzi będą wysyłać na takie lokalizacje. nie wiecie czy wcześniej ja sprawdzali? Czy co jakiś czas wybierają ludziom całkiem nowe?

Elżbieta Nowy wpis

Hej, jest tu taka oferta dla elektryków, niby na Berlin ale piszą, że to po całych Niemczech się jeździ. czy warto by partner na te delegacje się zgłosił? Piszą o dodatkach do podroży i tak dalej. więc jak finalnie z kasą się wychodzi?

ciekawy

Czy to prawda ze wysylaja kobiety do pracy a one wracaja po tygodniu lub dwoch do Polski.

Marek Nowy wpis
@ciekawy

W ogłoszeniach jak zwykle stawki na godzinę najniższe praca w pampersie i jak zaczniesz to bardzo ciężko jest zrezygnować bo jeden miesiąc Napewno będziesz w plecy

@Marek

Praca w pampersie…? Chodzi o pakowanie i to że ciężko iść w skrócie do łazienki, bo nie ma kiedy, tak? przyda mi się wyjaśnienie tego miesiąca w plecy. Czy to na samej umowie jest jakoś prawnie opisane? I tak na marginesie na ile ją samą się podpisuje?

Ciekawi mnie wasze zdanie dotyczące (usunięte przez administratora) jako złota rączka. Jest teraz dostępna ta oferta na Bamberg i piszą w niej o widełkach od godziny pomiędzy 18 do 25 euro. Od czego to zależy ile w praktyce wpadnie?

Nie polecam tej agencji. Początek był miły i obiecujący. Rekruterka obiecała znaleźć dla mnie pracę, ale jeszcze przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy prosiła o podanie danych, takich jak adres zamieszkania, pesel, itp. Po odmowie podania tych danych kontakt został ograniczony, a propozycji pracy nie mam do teraz. Zero pomocy przy znaleziu pracy, ale do zebrania danych kandydata pierwsi.

@Kandydat

Hmmm może te dane były potrzebne właśnie do sporządzenia umowy? No bo chyba taka umowa zawiera dane? Rekruter wyjaśnił, po co te dane są czy tylko ich zażądał? I ta umowa to miała być już umowa o pracę, zlecenie czy jaka?

@Kandydat

Jakich danych czy ty mówisz poważnie to jak chcesz iść do pracy kiedy oni muszą cię najpierw poznać bez dowodu to nikogo nie mogą wpuścić Skąd maja wiedzieć z kim mają do czynienia

Miro
@Kandydat

Zgodnie z art. 221 Kodeksu pracy nie można pozyskiwać od kandydata do pracy numeru PESEL, a adres e-mail lub numer telefonu tylko, jeśli sam je wskaże (dane kontaktowe).

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektryk w firmie Strefapracy.com Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Z jednej strony jeśli kobiety miałyby tak szybko wracać tak jak ktoś zasugerował to ciekawe z których zazwyczaj prac. Mnie wyświetlają się głównie te dla elektryków ale jest teraz jakaś opcja na produkcje ciasta do pizzy, był ktoś tam u nich i opowie na czym konkretnie praca wygląda? zastanawiam się na ile ciężko tam maja

Cześć, ja przychodzę do was z trochę niestandardowym pytaniem ;) Znajdę tu kogoś zatrudnionego jako rekruter? Szukam pracy i myślałam o tej firmie. Ofert mają sporo, ale chyba niezwiązanych z bezpośrednimi stanowiskami w firmie? Możecie mi pomóc i podpowiedzieć, jak zdobyliście tu stanowisko? Muszę czekać na oferty, bo może się pojawiają, czy osobiście skontaktować się z firmą? Jakiego doświadczenia oczekują od kandydata? Jesteście zadowoleni z warunków, zarobków? Wynagrodzenie jest motywujące? Pracujecie hybrydowo, czy może w 100% z biura? Trochę pytań się nazbierało, sorki :)

The worst!!

They laying about everything!! Be careful,this is worst agency in 10 years working in Nederland..They promise everything just to get you to the travel.. But reality is discussing,just stealing 60% off your netto earnings for the dirty discussing caravans...

Jak dużo osób pracuje w Strefapracy.com Sp. z o.o.?

A możesz to uzasadnić? To stwierdzenie jest podparte jakimś konkretnym przykładem, tak? wolę się upewnić, ponieważ ostatnio ludzie o pracę się tutaj pytali, ciekawiło mnie to skąd brało się takie zainteresowanie. O jakie więc okoliczności może chodzić?

Żaklina

Jak oceniacie pracę na te zlecenia bez znajomości języka? Wiszą teraz dla blacharza czy tez lakiernika. Mój chłopak może by skorzystał ale czy dużo straci na braku tej znajomości? Lepiej żeby najpierw cos się poduczył? Chyba ze na miejscu miałby szanse?

Paulina

Dzień dobry szukam pracy od zaraz zakwaterowaniem macie fajne oraz dobre oferty pracy. Proszę o kontakt telefoniczny

sanna
@Paulina

Can you provide job? I need to join soon. Please let me know .

Rekruter faktycznie z 10 tys zarobi? tak by wynikało z jednej z ofert tutaj wrzuconych. Co ciekawe z tego co czytam wystarczy mówić po angielsku, niemiecku czy tez holendersku, chcieć robić zdalnie i mieć doświadczenie w rekrutowaniu. Reszty już na miejscu jakoś naucza? Jak te dyszke się zarabia?

Artur

Czy był już ktoś w Bambergu przy produkcji kamperów ? Jakieś doświadczenia ?

Hej, tak patrzę po tych widełkach placowych jakie są dostępne i zastanawiam się czy wykładanie towaru jest takie ciężkie? Był ktoś tam i się wypowie? po prostu zauważyłam ze w tym przypadku można zarobić do 20 euro a operator w innej ofercie ma maksa na poziomie 18 euro. Dlaczego tak? trudno będzie dać rade czy o co chodzi? był ktoś?

Zbulwersowany pracownik

Julia
@Zbulwersowany pracownik

Czyli nie ma jakichś wygórowanych warunków żeby przyjęli? A jak z językiem obcym? I trochę dziwi mnie to co piszesz o stawce, to przed wyjazdem nie dają umowy do podpisania czy jak?

Kam
@Julia

Umowe dostajesz wewnetrzna wiec jest (usunięte przez administratora)... warta. Dopiero w nl podpisujesz umowe wlasciwa. Co do jezyka to zalezy od oferty pracy. Rowniez bylem rekrutowany przez p. Malgorzate. Odradzam kontaktu z ta pania. Dopiero po rozmowie z inna rekruterka nakierowala mnie na wlasciwy tor i podjalem prace. Ogolnie agencja spoko takze polecam wyjazd

Zadowolony pracownik
@Zbulwersowany pracownik

Nie rozumiem opinie Jedna z lepszych rekruterek Wyjechałem z kolegą i jestem bardzo zadowolona Mogę panią Gosie polecać każdemu ,kto szuka pracy za granicą Wszystko wytłumaczy każdą ofertę Odbiera zawsze telefon, odpisuje na wiadomości Jest zawsze pomocna Polecem jeszcze raz

@Zadowolony pracownik

Ja tez wyjechalem z kolega. Mielismy pracowac na makro tak nam mowila. Po przyjedzie nam mowia ze nie znamy jezyka i tak nie bedziemy pracowac. Kobieta sciemnia uwazajcie na nia. Czy jej pracodawca nie widzi co ona robi z ludzmi. Za co jej tam placa chyba tylko by sciemniala i rekrutowala jak najwiecej osob do pracy by liczby sie zgadzaly. Nie polecam wyjezdzac przez rekruterke Malgorzate!

Judyta

A to tak właśnie jest naliczane jak piszesz? Chodzi mi o te liczby, wystarczy, że ktoś podjedzie na miejsce i już? A są jakieś prowizje od tego co już wypracujesz? Teraz to ciekawa jestem warunków zatrudnienia w biurze. ktoś pracował i by dał znać?

Yes I agree
@Zbulwersowany pracownik

Generalnie jak są podawane widełki placowe to od czego w praktyce zależą? Widzę teraz parę ofert i właśnie są podane różnice w gadzinówkach. Dla przykładu jest ta oferta na orderpick i podają od 14 do 17 euro, ja mogę jeszcze przez rozmowa wiedzieć ze 17 mi dadzą? Był ktoś? o Venray mi chodzi

Miśka

Hej czy ktoś był lub jest w domku/hotelu pracowniczym w okolicy zierikzee/bruinisse i może dać znać jakie warunki tam panują?

Xyz

Interesuje mnie Praca w Rostock przez wasza agencje , jak się można z wami skontaktować ?

Larysa
@Mada

Podasz bardziej szczegółowo te cale okoliczności? Z jakich przyczyn doszło najpierw do tego przeniesienia? byliście na starcie informowani, że do takiej sytuacji może w praktyce dojść? Dodatkowo czemu doszło do rezygnacji ze współpracy? podasz szczegóły żeby było wiadomo na co uważać?

@Larysa

Byłem strasznie chory ponieważ hotel do którego nas przeniesiono był starym ośrodkiem dla emerytów gdzie panował straszny brud i śmierdziało sikami tych starych ludzi nie mogę zapomnieć tego zapachu i w meilach bezczelnie pisali obok że panuje tam inwazja pluskiew gdzie ewakuowana nas w inne miejsce ale tam też nie było za przyjemnie więc wszystko kończy się na pierwszym lokum gdzie było całkiem nieźle a to wszystko przez kogoś.

Wera
@Mada

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Strefapracy.com Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Strefapracy.com Sp. z o.o. - Sulęcinek

• Jak się pracuje w Strefapracy.com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strefapracy.com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefapracy.com Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strefapracy.com Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strefapracy.com Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strefapracy.com Sp. z o.o.