Opinie o saxJOB Personalservice GmbH w Chemnitz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie saxJOB Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w saxJOB Personalservice GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o saxJOB Personalservice GmbH w Chemnitz

Aktualność
Szkolenia wewnętrzne - learning by doing!
Zostań monterem włókna szklanego w Saksonii

Oglądnij film i przekonaj się sam!!! Nie czekaj i aplikuj juz dziś

Ewa z Saxjob

Dzień dobry, w odpowiedzi na pytanie odnośnie wynagrodzenia na stanowisku Planista, pod uwagę jego wysokości są brane następujace czynniki - wykształcenie - doświadczenie na tym stanowisku - znajomość j. niemieckiego oraz j. angielskiego Na podstawie weryfikacji tych ww. danych i rozmowie z kandydatem będzie można ustalić wysokość wynagrodzenia dla poszczególnego kandydata, aplikujące na owe stanowisko. W razie dalszych pytań, prosze o kontakt, chętnie postaram sie wyjaśnić dodatkowe kwestie. Zapraszam do kontaktu, jestem dostępna pod nr. tel. +49 0371 2837750, nr. wew. 1. Pozdrawiam serdecznie Ewa z Saxjob

Roman
@Ewa z Saxjob

Roczne doświadczenie wystarczy, aby ubiegać się o pracę w tym miejscu czy trzeba mieć większe doświadczenie?

@Roman

Sz. P. Roman, na stanowisku Planista wymagane jest minimum roczne doświadczenie. Najlepiej będzie jak podeśle Pan swoje CV na adres: ewa.maslowska@saxjob.de Pozdrawiam serdecznie Ewa Masłowska

Pełen profesjonalizm, na początku miałem rozmowę przez Zoom, później po omówieniu wszystkich szczegółów i warunków pracy, przyjechałem na podpisanie umowy, obie Panie z HR bardzo sympatyczne, miały dla mnie czas, wyjaśniły wszystko w umowie i rozpocząłem prace, póki co jestem zadowolony. Polecam

@Michał

Dziękujemy za pozytywną opinie. Ewa Maslowska Recruiting / Polish Recruitment & Talent Acquisition

Chciałabym się podzielić opinią na temat tej agencji. Od poczatku bardzo fachowe i rzetelne podejście. Prowadzona byłam w bardzo profesjonalny sposób co zaowocowało podjęciem pracy na proponowanym stanowisku. Szczególnie Pani Ewa z którą miałam szczęście od początku rozmawiać, jest bardzo miłą, uprzejmą, sympatyczną i konkretną osoba, a co najważniejsze bardzo pomocną. Jest to osoba, ktora zawsze pomoże i stara sie rozwiązać każdy problem. Poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo dziękuję !!! Z czystym sumieniem mogę polecić tą agencja.

@Anna

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i pozostawiony komentarz. Ewa Maslowska Recruiting / Polish Recruitment & Talent Acquisition

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pomocnik elektryka w firmie saxJOB Personalservice GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun osob starszych
Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Hydraulik praca od zaraz z dobrym niemieckim
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy OPERATOR CNC (m / k) z zakwaterowaniem (001)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o saxJOB Personalservice GmbH - Chemnitz

• Jak się pracuje w saxJOB Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy saxJOB Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w saxJOB Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

saxJOB Personalservice GmbH