Opinie o Inte-gro, M&G Concept, M&G Intercon w Chemnitz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inte-gro, M&G Concept, M&G Intercon. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inte-gro, M&G Concept, M&G Intercon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inte-gro, M&G Concept, M&G Intercon w Chemnitz

Edyta Nowy wpis

@darek a to dlaczego w upadłości ?

mam Nowy wpis

Nie no to było 5 lat temu @marcin pewnie od tego czasu wiele się zmieniło, przecież to firma, która zatrudnia około 200 osób więc wątpię, żeby była zgoda na takie warunki jak opisujesz. Najlepiej jakby dodali jakieś ogłoszenie to wtedy można byłoby zobaczyć co oferują

darek Nowy wpis

firma jest w upadłości - także radzę się zastanowić

olol Nowy wpis

oni tam szukają raczej specjalistów w danej dziedzinie i nie biorą kogoś z ulicy, ale tez nie wiem jak to naprawdę wygląda, czy można stwierdzić, ze oni na przykład robią konkretne zlecenia osobiscie czy nie? bo ja chciałbym dołaczyć do zespołu, ale przynam się, ze czytając te komentarze obawiam się już torche.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inte-gro, M&G Concept, M&G Intercon się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy OPERATOR CNC(m / k)
Chemnitz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk- montaz szaf sterowniczych
Chemnitz
Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH
no name

Są ludzie i ludzie,wiadomo że to ciężka praca i przy akordzie 100% zarobisz 6,5 euro/h ale każdy z teamu musi dawać z siebie wszystko.Byli różni ludzie np. ze Zgorzelca i jeden się nadawał drugi nie.Jeśli ktoś wcześniej nie pracował ciężko fizycznie nie ma tu czego szukać a byli już tacy "twardziele" którzy wymiękali w pierwsze dni.Jak ktoś chce to się da-ale trzeba zapie*dalać!

SZKAT

ps.2 warunki mieszkalne sa na poziomie i o ile lokatorzy dbaja o czystość i higiene można sobie tam spokojnie prowadzić jakiś byt! ;) ja trafiłem na zajebiści*e sympatycznych lokatorów i (ładne)lokatorki. the end

SZKAT

-w pewnym momencie tego całego huraganu przypadkowo słysze rozmowe dwóch maister idiotów z rozmowy wynika że wiekszy szef ich zrugał i pyta dlaczego i co sie dzieje że taka słabizna b.daleko od normy klaine szef troje/trojga świerzaków-zwolnił pokazał tym na górze powód niskich norm a tym przy taśmie pokazał że muss arbait odda fuc*k i nastepnego dnia polacy ogień do przerwy mieli tyle co przez cały popszedni dzień... ja zostałem zwolniony,potraktowany przez szfabskie świnie i ich pomioty(Paweł) przedmiotowo,plus pare zł czy euro w plecy i czas zmarnowany tyle mego! -ale słowiańska krew to co moje to moje i to odbiore! nikomu żle nie życze rodaki i reszta świata,powodzenia i z bogiem. ps. dla zainteresowanych praca jak ktoś chce umowe przestudiować to mam orginalna tylko w niemieckiej wersji jezykowej ;) aby uzyskać piszcie na adres livestorm@10g.pl =true story=

SZKAT

przez sekunde pomyślałem warum mnie zwalniacie jestem kulawy nienadaje sie do takiej pracy? pomine fakt że niebyło żadnej persona która by zorientowała świerzaka co tu sie z czym je w sensie zdezorientowany ale norma musi być zresztą ogólny chaos bo brygadzista co chwile inną funkcje ludziom przydzielał.Rotacja a wniej ja i jak tu jakiejkolwiek wprawy załapać ale norma musi być...

SZKAT

byłem 2weekendy wczoraj wróciłem 04-06-14 moim skromnym zdaniem ta praca to nabijanie ludzi w butelke... (usunięte przez administratora).zostałem zwolniony bez podania przyczyn a wraz ze mna jeszcze 2osoby wszyscy z najnizszym stażem (to akurat było mi na reke bo sam od paru dni myślałem o ewakuacyjnej z tej (usunięte przez administratora) firma MiC)

Joanna

Widze, ze opinie wypisuja tylko ludzie, ktorzy zrezygnowali po jednym dniu i maja zle wrazenie. Nikt nie obiecywal, ze to bedzie lekka praca. Pani, ktora mnie zatrudniala ostrzegla, ze praca jest ciezka. Jak komus zalezy na pracy, to da sobie rade. A jak wczesniej ktos pracowal w sklepie itp, nie jest przyzwyczajony do ciezkiej pracy fizycznie, nie poradzi sobie

Joanna

Ludzie co z Wami? Odnosze wrazenie, ze przyjezdzacie na jeden dzien, nie poznacie prawdy, wyjezdzacie a pozniej wypisujecie bzdury! jestem zatrudniona w M&G od 3 miesiecy, mam teraz druga zmiane. To jest bardzo ciezka praca, prawda. Ciezko bylo mi wyrabiac norme na poczatku. Po pierwszym dniu bylam przerazona i tez chcialam rezygnowac. Zatrzymal mnie maz i powiedzial, zebysmy dali sobie 2 tyg czasu. I to fakt, trzeba pzepracowac kilka dni i wbic sie w rytm. Teraz robie codziennie conajmniej 90 %, moj ostatni zarobek to 658,39€. A teraz wyrabiam juz lepsza norme, wiec powinno byc wiecej przy nastepnej wyplacie.

manek

Ta firma jeszcze na czas nie wypłaciła wypłaty, pracowałem dla nich pół roku zawsze poślizgi i jeszcze zdziwieni jak dzwonię że się coś nie zgadza. Jak zachorujesz od razu zwalniają.(usunięte przez administratora)Ogólnie kombinatorzy i mają stawki głodowe. Odradzam pracę w tej firmie.

gogo

Byłem, widziałem i pracowałem. Nie polecam ani troszkę! Pani dzwoniąc do mnie mówi o nowym mieszkaniu i zarobkach w okolicach 600-700 euro na początek oczywiście po wyrobieniu normy. Przyjeżdżając na miejsce zamieszkania okazuje się, że jest totalny chlew, brud a do łazienki lepiej nie wchodzić. (usunięte przez administratora)No, ale chociaż mieszkanie jest jakie jest jedziemy do pracy pierwszy dzień na drugą zmianę (w końcu przyjechalismy tu pracować i zarabiać pieniądze). Na miejscu wita nas szef i podaje normy jakie mamy wyrobić, po 8,5h pracy okazuje się, że wyrobiliśmy 50% normy czyli na godzine ok.3,25 euro brutto (na rękę nie całe 2 euro/h)! W pracy bylismy od 15 do 23.30 z czego mieszkanie jest oddalone o 20 km od miejsca pracy (oczywiście za dojazd jakikolwiek do pracy nikt Ci nie zwraca a łatwo licząc przez 5 dni roboczych robisz 200 km swoim autem :) ). Na mieszkaniu jesteśmy ok pólnocy, zanim 7 osób mieszkających się wykąpie i przyrządzi coś do jedzenia (w kuchni 1,20 x 2,5 mtr) jest 3.30 w nocy! Jedziemy kolejne dni do pracy i okazuje się, ze dalej robimy 50% normy chociaż sami licząc palety wychodzi nam wiecej ale klamia nas w zywe oczy! Nie da rady wyrobić 100% normy ponieważ na miejscach ludzi musiałby być roboty i to nie wiem czy dałyby radę :) ODRADZAM WSZYSTKIM I ŻAŁUJĘ, ŻE JAK SAM CZYTAŁEM OPINIE O TEJ FIRMIE POMYSLALEM A DAM RADE PEWNIE DUZO LUDZI JEST MARUDNYCH JEDNAK NIE MIAŁEM RACJI I TERAZ JESTEM DUZO W PLECY A TAKZE ILE SIL I NERWOW STRACONYCH NA DARMO! POZDRO

?

ja u nich też pracowałem - co wam da umowa na stałe? jak chcą to i tak wywalą - zawsze znajdą powód. Zrezygnowałem z pracy u nich - teraz w polsce mam 3 tysiaki i mam ich gdzieś. a pracy u nich nie polecam i nie zachwalajcie bo nie ma cie czego chwalić

n...

na początek dostałam umowę na pół roku a teraz mam już na czas nieokreślony:)

Domin38

to racja, trzeba sie samemu przekonac. nie sluchac co gadaja inni. Ile ludzi, tyle opini. zawsze tak jest. Ja jestem zadowolony. codziennie jestem w domu z rodzina i zarabiam lepsza kase niz w polsce. nie mozna narzekac.

Domin38

Ja zarabiam zawsze ponad 750 euro na miesiac. Widocznie miales gorszy akord... Widzailem kilka osob robi sobie ciagle przerwe, wiec maja gorszy akord od innych. papierosek za papieroskiem itd. Jak ktos chce pracowac, to moze zarobic. 700 euro to spoko kaska

xxx

tak i 600 euro na miesiąc o ile nic nie odejmą - super kasa - polecam - chyba naganiacze się tu rozpisują

xxx

pierdzielisz głupoty - tylko tyle ci powiem

Mati Zgorz

o czym ty piszesz? chyba w ogole Ci sie nie chcialo pracowac... Ciezka robota, to prawda. Ale 600 € mozna spokojnie zarobic. Ja dostawalem zawsze regularnie kase. Moi znajomi z roboty tez... Ty musiales zrezygnowac z pracy z dnia na dzien i dlatego masz problemy z przelewem itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Inte-gro, M&G Concept, M&G Intercon - Chemnitz

Inte-gro, M&G Concept, M&G Intercon