Opinie o Instalpro Artur Mierzwiński w Tarnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Instalpro Artur Mierzwiński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Instalpro Artur Mierzwiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalpro Artur Mierzwiński w Tarnowiec

Karol Nowy wpis

Instalacja wykonana przez firmę Instalpro w naszym domu została wykonana zgodnie z projektem, a ponadto właściciel firmy wskazał błędy w projekcie które zostały poprawione w porozumieniu z projektantem i kierownikiem budowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni właściciel na każdym etapie rozmawiał i doradzał jak rozwiązać różne problemy. Wykonana u nas instalacja "inteligentnego domu" działa bezproblemowo, posiadamy automatyczne oświetlenie, bramy, rolety, itp. lZ czystym sumieniem polecamy.

Instalpro Nowy wpis

Opinia napisana przez p. Marcina zawarta w niej treść jest nieprawdziwa i zajęli się tą sprawą moi Adwokaci.

Marcin Nowy wpis
@Instalpro

Minęło parę miesięcy i z instalacją mamy coraz większe problemy. Dwa obwody już nie działają, wybija jedyna różnicówka. Jak na roczną instalacje trzy poważne awarię to o trzy za dużo. Na wezwanie do naprawy firma przerzuciła odpowiedzialność na wszystkich tylko nie dla siebie. Prawnicy o których piszą bronią firmy przed naszym uzasadnionym pozwem o doprowadzenie instalacji do zgodności z projektem. Żaden elektryk nie chce się podjąć naprawy instalacji i doprowadzenie jej do prawidłowego stanu ze względu na niechlujny i nieprawidłowy sposób w jaki została przez InstalPro wykonana. Bardzo żałujemy że wogóle z tą firmą mieliśmy coś wspólnego.

Marcin Nowy wpis

Niestety pomimo polecenia firma InstalPro nie wykonała instalacji elektrycznej w naszym domu należycie. Firma ta pomimo przedstawienia wyceny i oferty bazującej na projekcie elektrycznym wykonała instalacje niezgodnie z projektem bez konsultowania zmian z nami. W rozdzielni głównej zamontowano jedno zabezpieczenie różnicowe pomimo że projektant przewidział 7. Obwody są pomieszane, gniazda zewnętrzne są podpięte do obwodów wewnętrznych. W gniazdach przewody zostawiono nie 'zwagowane'. Uziemienie zostało wykonane niepoprawnie czego efektem było napięcie na bolcach w gniazdach pomimo że firma przedstawiła pomiary potwierdzające że wszystko jest OK. Pomiary główne elektryczne też pokazują że wszystko jest w porządku pomimo że nie jest. Zapłaciliśmy prawie dwa razy więcej za instalacje która nie została wykonana zgodnie z umową i która nie nadaje się do użytkowania. Teraz musimy robić poprawki na własny koszt i dochodzić zwrotu w sądzie.

Jak wygląda praca u nich w firmie Instalpro Artur Mierzwiński w mieście Tarnowiec? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

logo firmy Operator palnika gazowego- za granicą
Tarnowiec
ATN Service ApS