Opinie o Global Personnel Group w Warrington

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Global Personnel Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Global Personnel Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Personnel Group w Warrington

blablableble Nowy wpis

oferuja prace jako kurier na skuterze, w ofercie ładnie podają stawke od 150 do 170 dkk za godzine, a w rzeczywistości płatność za dostarczoną paczkę, stawki są rzędu 1,5 korony (czyli 86 groszy) za paczkę/gazetę. w rzeczywistości wychodzi od 12 000 do 18 000 dkkk netto, zamiast oferowanych 26 000 dkk netto

xxx Nowy wpis
@blablableble

Tez trafiłem tu z tego ogłoszenia.. a tak ładnie piszą ze 40 zł za godzinę można zarobić. A wiesz może jak to wychodzi z własnym samochodem, bo podobno wtedy więcej idzie dostać.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Global Personnel Group? Jakie są progi premiowe? Dodali 9 lutego na Lento.pl ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Ciężka ta praca dla kobiety przy pakowaniu i przepakowywaniu na produkcji, co szukają teraz do Holandii przez ogłoszenie? rozważam wyjazd, ale to by była moja pierwsza praca za granicą i trochę się boję. że nie dam rady, że będę musiała wrócić i wlepią mi jakąś karę, o ile jest coś takiego? Bo słyszałam, że koleżanka w innej firmie tak miała i wróciła z niczym.

George

Praca przez agencje nawet z definicji to wyzysk za najniższe stawki i spanie z totalnie losowymi ludźmi w pokojach ze wspólną łazienką. Jeśli lubicie być traktowani jak zwierzęta to opcja jest dobra.

@George

Czyli co, otrzymuje się najniższą krajową obowiązującą w danym kraju? Można jednak liczyć na jakąś premię, czy otrzymuje się tylko gołą pensję? Za zakwaterowanie też trzeba płacić? Czy opłaca je firma?

@George

To ilu osobowe są to pokoje? Można samemu załatwić sobie zakwaterowanie czy trzeba mieszkać w tym zapewnionym przez firmę? Cenię sobie prywatność jednak.

Są tu osoby, które jeździły konkretnie na produkcję kwiatów doniczkowych? Szukam informacji, jak się pracuje kobietom, jak trafiłyście z kwaterami, ile realnie zarobiłyście? Szkoda, że tu ludzie nie piszą jasno, jaką robotę mieli, bo trudno się zorientować o czym opinie są czasem.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Global Personnel Group? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
George

Witam, czy na stanowisku kuriera w Danii idzie wyrobić stawkę ponad 30 000 koron jak to jest w umowie? Pracował ktoś na tym stanowisku? Pozdrawiam

Blablable

Oferowane 21 380 koron netto za miesiac pracy jako kurier na skuterze to w rzeczywistosci od 12 do 15 tysiecy koron

Ayo
@Blablable

Kiedy wychodzi na różnica w wynagrodzeniu? Tyle piszą w ofercie, a przy podpisywaniu umowy dowiedziałeś się ze zarobki są inne jednak? Czy dopiero po przepracowanym miesiącu kasa się nie zgadzała? Jak to firma wytłumaczyła? Może za coś zabrali cześć wynagrodzenia?

Hej, istnieje szansa, że ruszą u nich rekrutacje? Tak przeglądam i ostatnie jakie udało mi się znaleźć są z 2022 roku...ktoś powie dlaczego nie rekrutują? Ja akurat chciałbym do Holandii polecieć, tylko zastanawiam się jak u nich z zakwaterowaniem i czy praca gwarantowana jest??

Maks

Nie wypłacili mi i żonie pensji za kilka dni z sierpnia tego roku. Pani Anna Słowaczka wcale nie odpisuje ani nie odbiera tel. Pan Tomasz Klakla też rozłączył się w połowie rozmowy. Pani z Polski całkiem olewa sprawę i tyle. Jak powiedziałem że zgłoszę do sondu to powiedziała żebym sobie szedł (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu. Stawka bez meldunku 5.5 E. Śmiech. 41 E za jeden dzien. Kpina.

Hania

Pracował ktoś na produkcji w Cardiff? Można pracować tylko na zmiany dzienne, nie odnajduje się na nockach? Jaką kasę dają za nadgodziny? Wtedy pracuje się dłużej czy jak to wygląda?

tragedia

unikajcie tej agencji

pytanie

Na jakiej podstawie do procesu rekrutacyjnego agencja wymaga skanów dowodu tożsamościowego przy obecnej ochronie danych osobowych czyli ustawie RODOO? Dlaczego na miejscu nie można go pokazać? Przecież według RODOO to nie niezgodnie z prawem. Osobiście dla mnie jest to dziwne i nie zdecyduje się na taką ofertę gdzie tego wymagają... uważajcie ludzie i nie wysyłajcie swoich dokumentów tożsamościowych!

@pytanie

Jesteś pewna że to nielegalne? Bo tak na zdrowy rozum, to firma na swój koszt miałaby wysłać człowieka za granicę, gdzie dopiero tam okazało by się, że wyciąga dowód i np. on jest nieważny, albo osoba poszukiwana, albo coś się nie zgadza. Chyba tak się nie robi...

Firma nie opłaca wyjazdu
@Ewa

Firma nie opłaca wyjazdu, jedziesz na swój koszt po czym okazji się, że na miejscu warunki zakwaterowania są tragiczne grzyb i (usunięte przez administratora) na ścianie a później nie ma godzin nie ma pracy. A zgodnie z ustawą rodoo nie można żądać dokumentów, można tylko okazać. Omijać tą firmę szerokim łukiem, chyba, że ktoś lubi przygody i mieszkanie na ulicy w Holandii.

Lidia
@Firma nie opłaca wyjazdu

Poważnie to całe zakwaterowanie jest w takim stanie jak opisujesz? Po ile osób się mieszka i czy wiadomo ile oni w ogóle za to płacą?

Global Personnel Group

Witam, Kazdy z naszych pracownikow wysyla pelna oferte pracy, ze wszystkimi informacjami po ktorych to Panstwa decyzja czy Panstwo akceptuja oferte czy tez nie. Wiemy bardzo dobrze o kogo z Panstwa chodzi i przykro Nam ze nie dodali Panstwo informacji ze prace rozpoczeli, otrzymywali wynagrodzenie na czas i wszytko bylo wporzadku. Dodam rowniez ze to Panie rozlaczaly sie w trakcie rozmowy nie dajac dojsc nam do slowa. Zostawly Panie zwolnione i po raz kolejny wyjezdzaja z Nami wiec chyba nie jestesmy tacy zli jak napisane wyzej. Pozdrawiamy Pracownicy

Zdecydowanie odradzam agencję Global Personnel Group (rekrutują pracowników m.in. do agencji Timming). Pan rekruter Kordian T. podał Nam całkowicie odmienne informacje niż te, które zastaliśmy na miejscu. (usunięte przez administratora)Nas w kwestii zakwaterowania. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że Nasze zakwaterowanie jest oddalone o ok 1,5h drogi od miejsca docelowego, które Nam podał Pan Kordian. Podczas rozmowy telefonicznej z w.w. Panem chcieliśmy wyjaśnić zaistniałą sytuację, lecz zostaliśmy potraktowani po chamsku. Pan Kordian rozłączył się, gdy zaczęliśmy zadawać pytania i przedstawiać swoje argumenty.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Personnel Group - Warrington

• Jak się pracuje w Global Personnel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Global Personnel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Personnel Group?

Global Personnel Group