Rubin24 Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rubin24 Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Rubin24 Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

17.08.2023 10:08

Czym zajmuje się Państwa firma?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasza firma zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym, oraz handlem samochodami. Aktualnie działamy na terenie Polski i w krajach sąsiadujących. Rubin24 jest firmą, która stale się rozwija, poszerza swoje zasięgi i zwiększa liczbę kontrahentów.

Jak wyglądały początki firmy?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Firmę Rubin24 stworzyła grupa przyjaciół, którzy lubią wyzwania i cenią sobie ciągły rozwój, a takie właśnie możliwości oferuje branża transportowa.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku transportowym. Posiadamy flotę nowych aut, które zapewniają bezawaryjną dostawę towarów. Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi dostawcami i dokładamy wszelkich starań, aby każda realizowana dostawa przebiegała bez niepotrzebnych utrudnień.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma posiada swój oddział w Łodzi, gdzie działa zespół kompetentnych i odpowiednio wyszkolonych pracowników. Osoby te dbają o najwyższą jakość naszych usług, oraz o całe zaplecze związane z transportem, logistyką i spedycją. Główna siedziba firmy znajduje się natomiast w Pruszkowie, skąd koordynowana jest praca całego zespołu Rubin24.

Kto odpowiada za rekrutację w Państwa firmie?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Za rekrutację odpowiada dział HR.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Proces jest dostosowywany do danego stanowiska oraz potrzeb osoby zatrudnionej. Ponieważ wdrożenie nowego pracownika jest prowadzone indywidualnie, proces ten może przebiegać inaczej w każdym przypadku.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Staramy się, aby każda zatrudniona u nas osoba miała szansę rozwoju. W związku z tym, że firma stale się rozrasta, oferujemy możliwości awansów, poszerzania dotychczasowych umiejętności oraz zdobywania nowych – między innymi poprzez kursy i szkolenia.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Planujemy zwiększyć naszą flotę o dodatkowe 40 aut, rozszerzając działalność FTL, dlatego nieustannie prowadzimy rekrutacje na stanowiska kierowców, na terenie całego kraju.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Rubin24 Sp. z o.o.ikona wywiad

Planujemy do końca 2025 roku otworzyć filie naszej firmy w każdym większym mieście w Polsce. Chcemy także, aby nasza flota obejmowała conajmniej 150 busów i 50 samochodów ciężarowych.

Za ile miesięcy nie wypłacono pracownikom wypłat? Za co pracownicy dostali noty obciążeniowe? I w jakiej wysokości? O co tutaj chodzi, interesowałam się firmą pod kątem pracy

XXX Nowy wpis

Noty dostali za to że pracowali , zamiast wypłaty np.20 tysięcy lub więcej, to zależy od nastroju pana Przemka

Znalazłem ofertę (chociaż już jest nieaktualna), w której firma szukała kierowcy krajowego (kat. B). W ogłoszeniu jest mowa tylko o B2B, tzn. nie oferują umowy o pracę? No chyba, że po czasie. W benefitach jest wpisany parking dla pracowników, to na serio benefit? :D

Mam trochę zamęt, bo firma deklaruje się jako przedsiębiorstwo transportowo-handlowe w zakresie handlu samochodami, a w wielu portalach jako główna jej działalność figuruje sprzedaż wysyłkowa. Dlatego w ogóle się tu znalazłam, żeby dopytać, bo szukam pracy w e-commerce :)

Mila Nowy wpis

W tamtym roku szukali asystentki. Pracowałam już w firmie transportowej, dlatego chętnie aplikowałabym na to stanowisko. Zastanawia mnie tylko, czy w najbliższym czasie można liczyć na jakąś rekrutację?:) Firma często szuka pracowników biurowych? Nie ma przypadkiem braków w zespole?Widełki wynosiły 3 100–4 000 zł brutto. Zakładam, ze trochę się zmieniło?;) Zaktualizuje ktos kwotę wynagrodzenia? Poza tym firma obiecuje atrakcyjne premie. To prawda?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rubin24 Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Lilichka_pro

Dzień dobry, pracuje calyj czas, i w calem tak nie jest, jak mowiem wyżej. Wyplata jsst na czas. Szefostwo bardzo w porządku. Zawsze możesz liczyć na ich pomoc w codziennych zadaniach w pracy. Jak coś potrzeba np. dzień wolny też nie ma problemu. Bardzo dobra atmosfera w pracy co moim zdaniem jest dużą zaletą. Ja jako pracownik szczerze polecam. Mało jest takich firm na rynku.

Pracownik123

Pracuje w tej firmie już prawie rok, wynagrodzenie otrzymuje na czas, prosta komunikacja - wiem co jest ode mnie wymagane i wiem czego ja wymagam. Ja robię swoje i dostaje to czego oczekuje od pracodawcy.

Lilichka_pro

Witam wszystkich. Pracuję w tej firmie cały czas i wcale tak nie jest jak opisujecie wyżej. Wypłata jest na czas, a kilka dni poślizgu nie jest wielka tragedią. Jak dobrze wiecie wszystko jest uwarunkowane terminowymi wypłatami od kontrahentów dla których pracujemy. Jeśli oni nie będą się spóźniać z płatnościami za zlecenia to napewno wszystko będzie w terminie. Szefostwo bardzo w porządku. Zawsze możesz liczyć na ich pomoc w codziennych zadaniach w pracy. Jak coś potrzeba np. dzień wolny też nie ma problemu. Bardzo dobra atmosfera w pracy co moim zdaniem jest dużą zaletą. Ja jako pracownik szczerze polecam. Mało jest takich firm na rynku. Proszę się za mnie nie podszywać i nie pisać nieprawdziwych informacji...

Kapi

Po pracy w tej firmie mam pozytywne wrażenia. Firma przede wszystkim wypłacalna i rzetelna. Jednym z większych plusów według mnie jest nowa flota aut które są na bieżąco serwisowane. A dla tych ambitniejszych mogę dodać że jak chcesz i lubisz jezdzic to z tą firmą zarobisz

@Kapi

Ale o jakich kwotach mowa mniej więcej? Zarobię, ale ile? Jestes w stanie podać chociaż jakieś poglądowe widełki? No i jak to się ma do czasu za kółkiem?

Aneczka

Bardzo dobra atmosfera w pracy. Wypłata na czas. Warunki zatrudnienia bardzo ok. Dodatkowo karta Multisport. Jestem zadowolona.

Darek
@Aneczka

Z benefitów tylko multisport? Sa inne dodataki np. bony na święta albo karta lunchowa?

Bartek

Firma niedawno szukała kierowców krajowych (kat. B), wiem, że ogłoszenie jest już nieaktualne, ale w razie gdyby je wznowili, to mam parę pytań. W ogłoszeniu jest, że oferują kontrakt B2B, a w jednym z komentarzy poniżej firma odpisała, że oferują wyłącznie umowę o współpracę, a to chyba nie jest to samo, jak to w końcu z tym jest, wyjaśni ktoś? Faktycznie trzeba korzystać z własnego busa do użytku firmowego?

@Bartek

Witam serdecznie. B2B i umowa o współpracy to prawie to samo. Co do busa i karty paliwowej wszystko jest po naszej stronie. Pan świadczy tylko usługę w zakresie prowadzenia pojazdu dostawczego do 3,5T.

@Rubin24 Sp. z o.o.

Prawie, ale nie jednak to samo, czym te formy zatrudnienia się różnią? A w razie ewentualnych usterek zjeżdża się na serwis czy jak to wygląda?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Rubin24 Sp. z o.o.?

Witam. Umowa o współpracy tylko i wyłącznie.

Kierowca

Pracowałem w firmie rubin 24 jako kierowca współpraca przebiegała dobrze nie miałem żadnych problemów jeśli chodzi o współpracę i jeśli chodzi o wynagrodzenia tak że nie mam żadnych zarzutów do tej firmy

Wiola
@Kierowca

Ile przepracowałeś w firmie? :) Zastanawia mnie jedno, skoro byłeś zadowolony, to czemu zmieniłeś pracę? Był jakiś konkretny powód, czy lepsza oferta się jednak trafiła? Co do tego wynagrodzenia, napiszesz widełki, ile tam może zarobić kierowca? Często szukają pracowników? Mój narzeczony chce się tam przyjąć i badam teren :P

Witam serdecznie. Bardzo bym prosił aby Pan wszystkim na forum opowiedział dlaczego został Pan obciążony taką kwotą. Proszę też opisać swoją historię dlaczego Pan postanowił sobie nie wstawić się do pracy., gdzie dzień wcześniej zapewniał Pan kierowcę, że na pewno będzie. Pozostawił Pan kierowcę bez pomocy nie informując nikogo i wiedząc, że fizycznie to zlecenie jest niemożliwe wykonać w w pojedynkę.

Loko2410
@Rubin24 Sp. z o.o.

No nie wstawiłem się do pracy ale to nie znaczy że trzeba odrazu wystawiać note obciążeniową na 1000zł,a pozatym nie miałem żadnej umowy więc z jakiej racji jest wystawiona nota obciążeniowa,zarobiłem 1600 zł a z tego poszło niby na Wasza śmieszna note obciążeniowa a gdzie jest reszta pieniędzy dla mnie.

Sebastian

Mocnych słów użyłeś. Dlaczego tak oceniasz współpracę z tą firmą? Podaj jakieś przykłady, co tam takiego Cię spotkało a może i mnie uchronisz przed popełnieniem błędu? Akurat szukam pracy i wiesz każda wskazówka cenna. Widziałem tu wpisy, że niby coś nie płacą w ostatnim czasie. Też tego doświadczyłeś?

Czesław

To brzmi naprawdę nieciekawie ... To dlaczego w takim razie dalej tutaj pracujesz? Codziennie musicie pracować 14 h czy zdarza się to raczej sporadycznie? To jak w takim razie wygląda czas pracy - 14 h i następny dzień wolny czy jak? Wspomniałeś jeszcze o tych stawkach, że to nędza, rozumiem, że mowa o najniższej?

Bronisław

Długo trwa takie odkręcania zamieszania przez firmę? Przecież wiadomo że to gra na zwłokę jak się powtarza co miesiąc. Ile najdłużej czekałeś na przelew?

Krzysiek

Polecam, spokojna przyjazna atmosfera. Wypłata na czas.

Halina

odniesie się ktoś do tego wątku o walce o wypłatę? proszę o to bo jest ogłoszenie na asystentkę i chcę mieć pewność, że normalnie płacą. widziałam w opisie, że jest premia za wyniki. ;) jaka średnio jakby co wam wychodziła? gra warta świeczki?

Adrian Jakiel
@Halina

Omijaj firme szerokim łukiem, zrobią cie w wała i zostaniesz bez grosza

Xxx
@Halina

Jestem osobą zatrudniona w tej firmie i nigdy jak to w poprzednich komentarzach ujęto nie zaistniała sytuacja gdzie trzeba bylo walczyc o pieniadze. Firma jest wyplacalna, ma szacunek do człowieka i potrafii docenić pracownika premią oczywiście jak to w każdej pracy premia jest za wyniki i wykonana pracę. Śmiało mogę polecić współpracę z firmą Rubin24

Yyy
@Xxx

Dobrze by było jakby się osobą podpisała chociaż z imienia i określiła czym się zajmuje.

Jacek
@Halina

Nic tam nie jest warte aby dać coś od siebie

Zuzanna
@Jacek

A napiszesz o tych wynagrodzeniach? Też nie warto sobie głowy zawracać rekrutacja? A te premie? Są?

Witajcie, Mam problem tyczący się miejsca zatrudnienia w Rubin24 Sp. z o.o.. Czy jest możliwość podjąć pracę na niepełen etat? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się z domu? Czy dobrą decyzją jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Dzięki za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Rubin24 Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Rubin24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rubin24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rubin24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rubin24 Sp. z o.o.