Yrke Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Yrke Sp. z o.o.

Patrycja

Właśnie otrzymałam biurko i każdemu kto się zastanawia powiem jedno - KUP JE! To nie biurko z Ikea tylko kawał porządnego blatu.

Myślałem że kupienie mebla o grubszej niż reszta płycie, będzie świadczyło o dobrym materiale. Po kupieniu komody z linii loft z YRKE, nigdy więcej nie wejdę po kupno mebli do zwykłej sieciówki. Jakość i materiały są rewelacyjne, i będę polecał ten sklep każdemu kto będzie potrzebował nowych mebli.

Katarzyna P.

U mnie wysyłka była błyskawiczna. Jakość mebli za tą cenę jest na prawdę bardzo dobra. Bardzo polecam meble metalowe, biurko i regał są bardzo fajne.

Ewelina Nowy wpis

Można podjąć prace na magazynie? Mam uprawnienia na wózki widłowe. Są wymagane? Dajcie proszę znać ile osób jest zatrudnianych do firmy i czy wypłaty są na czas :)

Już kilka osób dopytywało o pracę w tym miejscu... Orientujecie się, czy na stanowisko dostawcy kogoś poszukują? Już w taki sposób pracowałem w jednej firmie z meblami, więc mam doświadczenie... W jakich godzinach bym musiał pracować? I za jakie wynagrodzenie? Dostawa po całej Polsce?

Edyta

Jestem fanką jakości i zawsze przeszkadzało mi że większość mebli jakie oglądałam były ewidentnie robione "po kosztach". Jednak zaufałam koleżance z pracy i w ciemno kupiłam meble przez Internet z tej firmy. Po doniesieniu mebla przez kuriera do samego mieszkania ( a mieszkam na trzecim piętrze bez windy) rozpakowałam paczkę i od razu rzuciła mi się w oczy twarda konstrukcja, same płyty są grubsze od innych mebli kupionych w znanych markach. Od tego zakupu każdy nowy mebel będzie z tej strony!

@Edyta

Dzień dobry, dziękujemy za merytoryczną opinię. Jesteśmy szczęśliwi, że zakup w naszym sklepie okazał się zakupem trafionym. Zapraszamy ponownie :)

Czy w Yrke Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

patrycja Nowy wpis

wszystko ok

Z tego co ustaliłem w sieci to firma jest nie tylko sprzedawcą ale też producentem mebli. Można się dostać na stanowisko stolarza. Mam doświadczenie w branży meblarskiej i tapicerskiej. Jakie warunki dają jak już jest rekrutacja? Można dostać normalną umowę i w miarę dobrze zarobić?

Łukasz J.

Do przysłanego biurka brakowało jednego z akcesoriów, ale od razu po e-mailu wysłanym do firmy otrzymałem list przewozowy i na drugi dzień paczka była u mnie.

Jak wygląda kwestia awansu w Yrke Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Grafik?

PPG

Towar zamiast do 5 dni roboczych dotarł po ponad 3 tygodniach. Nie odpowiadają na maile, zawiodłem się. Cena do jakości też wygórowana.

@PPG

Dzień dobry, zgodnie z warunkami zakupów, które zaakceptowali Państwo podczas dokonywania transakcji, czas produkcji mebla wynosi od 3 do 10 dni roboczych w zależności od rodzaju, ilości, oraz natężenia produkcji mebli w danym momencie. Po tym czasie meble są kompletowane i wysyłane do klientów. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować Państwa po samym loginie, dlatego też nie potrafimy ustosunkować się do postawionego nam zarzutu. Jesteśmy bezpośrednim producentem oferowanych przez nas mebli, nie są to towary importowane, które wystarczy zdjąć z regału magazynowego i okleić etykietą kurierską. Produkcja w naszej fabryce realizowana jest od podstaw: dostawy materiałów, cięcie płyt, cięcie stali, oklejanie płaszczyzn, obróbka na maszynach CNC, spawanie, malowanie proszkowe, tapicerowanie, dobór komponentów, zabezpieczanie mebli do wysyłki, oraz sama ich wysyłka. Proces produkcji każdego z oferowanych przez nas mebli rusza pierwszego dnia roboczego następującego po dniu złożenia zamówienia. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia co do jakości produktu, zapraszamy do kontaktu pod adresem reklamacje@yrke.pl Każdemu z naszych klientów udostępniamy następujące sposoby kontaktu z nami: infolinia, e-mail, formularz kontaktowy, chat. Nasi konsultanci odpowiadają na wiadomości od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 Czas oczekiwania na odpowiedź uzależniony jest od natężenia zapytań wysyłanych do sklepu.

Ada

Nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy w firmie, nawet tych archiwalnych :( Ktoś wie, czy są aktualnie wolne etaty, lub planowane przyjęcia? Czy raczej rotacji brak i ekipa jest stała? :) Chodzi mi o stanowisko przy e-commerce(sklep internetowy) czy ogólnie w obsłudze klienta. Mało tu opinii od pracowników, wychwyciłam jeden, który chwalił pracę w firmie. Jak tam pracuje wam się w tej chwili? Zmieniło się coś, czy nadal zadowoleni z pracy?

Patrycja

Mam biurko Jan od kilku tygodni i jestem zadowolony z jego wyglądu i funkcjonalności. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to wyjątkowo estetyczny design i staranne wykonanie, oraz wysoko jakościowe materiały (ewidentnie nie jest to jakość sieciówek) - biurko prezentuje się naprawdę stylowo i pasuje do wielu różnych wnętrz. Burko jest też bardzo praktyczne. Ma półkę po lewej stronie i trzy szuflady po prawej, co pozwala na przechowywanie wielu rzeczy w jednym miejscu. Dzięki temu mam wszystko pod ręką i nie muszę ciągle szukać po całym pokoju. Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu i szczerze polecam.

Katarzyna P.

Ramzes

Bardzo dobra atmosfera w pracy i możliwości awansu jeżeli tylko się sobą reprezentuje odpowiedni poziom.

@Ramzes

dziękujemy za podzielenie się miłą opinią :)

Łucja

To ludzie tu na zleceniu robią, że z dnia na dzień tak mogą wywalić kogoś?

@Łucja

dziękujemy za opinię. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani na umowie o pracę. Absolutnie nie praktykujemy zwalniania z dnia na dzień, każdego pracownika obowiązuje okres wypowiedzenia w zależności od ustaleń między nami.

Helena

A opiszesz konkretniej jak to wgląda, że nie macie warunków socjalnych? Czego brakuje? :P

Zatrudniony
@Helena

Nie brakuje niczego, każdy kto wypisuje tu takie bzdury to nieudacznik zawodowy i nie zagrzał w firmie miejsca. Pracowałem w wielu firmach i nigdzie nie było takiej dbałości o pracownika, o ile ten faktycznie pracuje. Jasne zasady gry, pracujesz - będziesz pracował, chcesz ściemniać - nie porobisz długo. Jest stała ekipa osób, które szanują prace i pracują cały czas, na pewno są zadowoleni z warunków płacowych. Szatnia damska, męska, pomieszczenie socjalne, przerwy ponad to co przewiduje kodeks pracy, odzież robocza, odzież ochronna, ochronniki oczu, słuchu, etc. - jest wszystko, kończy się - zgłaszasz i niebawem znów jest na stanie. Na pewno nie jest to zakład pracy dla ściemniaczy, zresztą my stali pracownicy też ich tu nie potrzebujemy żeby psuli atmosferę, bo jaśnie Pan nie będzie się pocił, a i tacy się już zdarzali. To firma produkcyjna, nie zakład pracy chronionej.

Zatrudniony
@Zatrudniony

Nawet w toaletach jest czysto i zawsze jest pełen zestaw papieru, mydła, ręczników, ogólnie czystość prima sort ponieważ przemiła Pani dba o ich czystość, jak i całej hali produkcyjnej przez CAŁY DZIEŃ. Ciekaw jestem w jakiej innej firmie produkcyjnej tak macie ???????????? szary papier do (usunięte przez administratora) pety na podłodze i jazda na akord za mniej niż najniższa krajowa.

Łucja
@Zatrudniony

No warunki klasa, czyli rotacji w sumie to nie ma jednak? I zarobki jak się prezentują, bo ten akord co piszesz to do jakiejś innej przytoczyłeś?

Justi

Byłam zatrudniona w firmie w latach 2021/2022. Ceniłam tą pracę za godziwe warunki płacowe, pensje zawsze wypłacaną na czas i jak na Sądeckie warunki w pełni oskładkowaną, bez żadnych kopert.

Zostaw merytoryczną opinię o Yrke Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Yrke Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yrke Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yrke Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yrke Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Yrke Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yrke Sp. z o.o.