SunRoof Technology Sp. z o.o.

Opinie o SunRoof Technology Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy na profilu SunRoof!

Dziękujemy, że jesteście z nami i chcecie nas bliżej poznać.
Cenimy otwartą komunikację i tak też komunikujemy się wewnątrz organizacji.
Dlatego jeśli coś Was nurtuje, pytajcie śmiało - wyjaśnimy, rozwiejemy wątpliwości.

Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z każdym merytorycznym komentarzem pojawiającym się na tym portalu. Dzięki Wam możemy się ciągle rozwijać i stawać się coraz lepszym pracodawcą.

Jeżeli chcecie rozpocząć swoją zawodową przygodę z nami, zapraszamy na https://sunroof.se/pl/career lub piszcie na adres sunroofcareer@sunroof.se.

Cieszymy się, że również nasi Klienci odwiedzają nas tutaj. Dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie, które wpływają na poprawę jakości naszych rozwiązań i usług. Z uwagi na to, że ten portal dedykowany jest przede wszystkim potencjalnym Pracownikom, po więcej informacji dotyczących oferty firmy zapraszamy na sunroof.pl. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem +48 22 123 0111 lub wysłania zapytania mailem na adres infolinia@sunroof.se.

Pozdrawiamy,
Zespół SunRoof

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SunRoof Technology Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Witaj, dziękujemy za pytanie. Zatrudniamy naszych Pracowników na umowę o pracę. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: sunroofcareer@sunroof.se. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół SunRoof

Mam pytanie odnośnie rekrutacji. Chciałabym się zgłosić do działu logistyki w Gdańsku, akurat w tej ofercie wymagają biegłego niemieckiego i angielskiego. Widzę po komentarzach, że są rozmówki w j. obcym, a czy oprócz tego dostaje się do wypełnienia test językowy? W wymaganiach można przeczytać, że konieczne jest prawo jazdy. Czy firma zatem przydziela samochód służbowy?

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Stanowisko Logistyka na rynek D/A/CH wymaga wysokiej biegłości w posługiwaniu się językiem niemieckim, co weryfikowane jest w rozmowie z naszymi zagranicznymi kolegami. Prawo jazdy natomiast może być sporadycznie potrzebne w czasie podróży służbowych, nie jest to natomiast wymaganie krytycznie niezbędne. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: sunroofcareer@sunroof.se. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy, Zespół SunRoof

Donald Nowy wpis
@SunRoof Technology Sp. z o.o.

Jeżeli jest podróż służbowa to firma zapewnia zakwaterowanie i ewentualnie diety za te dni? Chodzi o wyjazdy za granice czy po kraju?

Nowy wpis

@Donald

Witaj, dziękujemy za pytanie. Oczywiście, w takich przypadkach stosujemy się do odpowiednich rozporządzeń państwowych dotyczących rozliczeń kosztów wyjazdów krajowych i zagranicznych. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: sunroofcareer@sunroof.se. Pozdrawiamy, Zespół SunRoof

Aktualność
Jeśli nie mogliście być z nami na żywo na webinarze DOING GOOD - praca z sensem, zachęcamy do obejrzenia nagrania ze spotkania z ekipą SunRoof!

- Justyna Golitz, Social Media Expertka, ujawnia wyzwania związane z zarządzaniem komunikacją marki i jak praca w agencjach kreatywnych wpłynęła na jej rolę w SunRoof.

- Bartosz Kaczmarek, Regional Partner Manager, opowiada o swoim zaangażowaniu w budownictwo ekologiczne oraz o tym, jakie korzyści przynosi współpraca SunRoof z architektami i partnerami.

Czego się dowiecie?
- Jakie realia pracy kryją się za nazwami stanowisk?
- Jakie wyzwania napotykają pracownicy SunRoof na co dzień?
- Jakie są doświadczenia i lekcje z ich drogi zawodowej?

Obejrzyjcie nagranie, aby dowiedzieć się więcej o innowacjach w budownictwie ekologicznym!

Rekrutacja

Czy są tu osoby, które mogłyby podzielić się opinią na temat oddziału w Gdańsku? Jaki to zespół, jaka atmosfera?

Grzesiek
@Rekrutacja

Cześć, Pracujemy w nowocześnie odrestaurowanym budynku Dyrekcji Stoczni przy Placu Porozumienia Gdańskiego, biuro jest w formie open space (na ten moment 12 stanowisk). Dział logistyki i zakupów pracuje na stałe z biura, natomiast pozostałe miejsca są zajmowane przez pracowników innych działów w opcji hybrydowej. Wszyscy chętnie zjawiają się w biurze więc wydaję się że atmosfera jest taka jak powinna być:)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie SunRoof Technology Sp. z o.o. na stanowisko Sales Manager B2B (branża budowlana i fotowoltaiczna)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Na jakie benefity można liczyć w SunRoof Technology Sp. z o.o.?

Dziękujemy za pytanie. Praca w SunRoof to nie tylko ciekawe wyzwania i rozwijające zadania, ale także szereg benefitów, np. w postaci opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, jak również możliwość pracy hybrydowej lub całkowicie zdalnej. Dbamy też o budowanie dobrych relacji w zespołach i pomiędzy nimi, organizując m.in. wyjazdy integracyjne czy imprezy firmowe. Ponadto cały czas pracujemy nad nowymi propozycjami benefitów, aby nasza oferta była atrakcyjna i odpowiadała na bieżące potrzeby zespołu. Aktualnie wdrażamy program ocen pracowniczych połączony z planem rozwoju merytorycznego Pracowników. Chcesz wiedzieć, jak wygląda praca z nami? Zajrzyj na stronę https://sunroof.se/pl/career lub pisz na adres: sunroofcareer@sunroof.se. Pozdrawiamy, Zespół SunRoof

Niko
@SunRoof Technology Sp. z o.o.

Przy pracy hybrydowej dostaje się potrzebny sprzęt do domu i firma pokrywa część kosztów internetu? Jak jest to rozwiązane?

@Niko

Witaj, przy pracy hybrydowej powierzony laptop zabierany jest przez Pracownika do domu na czas pracy zdalnej. Koszty związane z pracą zdalną regulowane są ryczałtem zgodnie z wymogami prawnymi. Pozdrawiamy, Zespół SunRoof

Aktualność
Chcecie poznać prawdziwe historie ludzi, którzy tworzą SunRoof?
Już 14 września (czwartek), o godz. 15:00 będzie ku temu okazja!

Dołączcie na wyjątkowe spotkanie z Justyną, Social Media Expertką oraz z Bartoszem, Regional Partner Managerem. Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby zrozumieć, co naprawdę oznacza praca w innowacyjnym startupie w branży budowlanej.

Rejestracja: doinggood.clickmeeting.com/jak-pracuje.../register

Podczas spotkania dowiecie się:
- Na czym polega codzienna praca Justyny i Bartosza w SunRoof
- Jakie doświadczenia zawodowe przynieśli z poprzednich miejsc pracy
- Co jest fajne w pracy w SunRoof, a co może stanowić wyzwanie?
- Jakie są różnice w kulturze pracy między startupem a tradycyjną firmą
- Co warto wiedzieć, szukając pierwszej pracy i jak znaleźć firmę dopasowaną do siebie
- Co doradziliby osobie, która szuka swojej pierwszej pracy?

Spotkanie zakończy się sesją Q&A, podczas której będziecie mieli okazję zadać pytania Justynie i Bartoszowi.

Czekamy na Was!

XAQ

Nie polecam zarządzania…Pracowałem dłuższy czas i błędy jakie dostrzegłem… 1 brak możliwości rozwoju i awansu cały czas te same zadania a nawet większe na początku mówią o ścieżce rozwoju która wcale nie istnieje 2 brak podwyżek jedyny czas kiedy można zmienić stawkę to nowy rok a zadań w ciągu roku przybywa 3 spychologia dostajesz obowiązki które nie są w twoje Fajny pomysł na biznes… reklama i przedstawianie firmy jako rozwojowej. Firma ma potencjał ale trzeba zainwestować w ludzi, w tym roku odeszli w dużej ilości. Pozdrawiam wszystkich i życze sukcesow

@XAQ

Dziękujemy za podzielenie się obserwacjami na temat pracy w naszej firmie. Bardzo nam przykro, że nie spełniła ona Twoich oczekiwań. Rozwój Pracowników jest dla nas bardzo istotny, a ścieżka kariery w naszej organizacji oparta jest na indywidualnych umiejętnościach, zaangażowaniu i osiągnięciach. Zawsze zachęcamy do wyrażania swoich aspiracji zawodowych w rozmowie z bezpośrednimi przełożonymi i ustalenia konkretnych działań mających na celu rozwój kariery. Zdajemy sobie sprawę, że wynagrodzenie jest ważnym czynnikiem motywującym dla Pracowników, dlatego regularnie przeglądamy naszą politykę wynagrodzeń i staramy się zapewnić uczciwe i konkurencyjne warunki płacowe. Przykro nam, jeśli miałeś doświadczenia z przydzielaniem obowiązków, które nie odpowiadały Twoim umiejętnościom. Wierzymy, że komunikacja między pracownikami a przełożonymi pozwala zrozumieć mocne strony, zainteresowania i cele zawodowe członków zespołu, a w rezultacie efektywnie zarządzać obowiązkami. Zależy nam, by tworzyć przyjazne i satysfakcjonujące miejsce pracy. Twój wpis jest dla nas cennym źródłem informacji i potraktujemy go jako okazję do poprawy funkcjonowania. Życzymy powodzenia w dalszej karierze! Pozdrawiamy, Zespół SunRoof

Jakie wartości są cenione w SunRoof Technology Sp. z o.o.?

Tej opinii zapewne by nie było, gdyby nie niesmak, który pozostał mi po rozmowie z Panem rekruterem. Przyznam, to nie był mój dzień, rozmowa poszła mi tragicznie, jednak przy części po angielsku, w której też poszło mi równie źle, Pan rekruter ironicznie spytał "angielski to tylko podczas wycieczek?". Myślę, że wystarczyło podziękować za rozmowę od razu i odpuścić swoje trzy grosze, bo pozostawia to bardzo złe wrażenie o firmie już przy pierwszej styczności z nią i świadczy jedynie o braku profesjonalizmu ze strony Pana rekrutera. Pozdrawiam

@Gość

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Opisana sytuacja nie powinna się zdarzyć. Zawsze staramy się dotrzymywać najwyższych standardów rekrutacji i oczywiście wyjaśnimy temat wewnętrznie oraz wyciągniemy wnioski, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Przepraszamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy. Pozdrawiamy, Zespół SunRoof

Jacek
@Gość

Chyba był trochę złośliwy. Po angielski była tylko rozmowa? Musiałeś posługiwać się branżowym słownictwem czy raczej komunikatywna znajomość była wystarczająca? Jak oceniasz poziom?

mjmt

Witam serdecznie, Przeglądając znalezione tutaj opinie mam wrażenie, że niektórzy z Państwa zdecydowanie nie mają gdzie wyładować swoich emocji. Być może jest to praca twórcza konkurencji? Jako obecny pracownik spróbuję wyrazić swoją opinię w sposób bardziej merytoryczny. W SunRoof jestem od ponad 1,5 roku na pół etatu, na pełny etat pracuję w ogromnej kilkutysięcznej zagranicznej koroporacji, tak więc mam porównanie odnośnie tego co i jak działa. SunRoof jak na niewielki oddział na rynku polskim radzi sobie bardzo dobrze i z dnia na dzień rozwija się. Wiadomo, że w każdej firmie zdarzają się potknięcia zarówno jeśli chodzi o stosowaną technologię, projekt oraz relacje dwustronne pracownik-przełożony, czy też klient-sprzedawca. Jednak uczymy się na swoich doświadczeniach i wyciągamy wnioski, aby unikać błędów w przyszłości. Na plus mogę wzkazać między innymi poniższe aspekty: - praca zdalna - wyjazdy integracyjne - wzajemny szacunek i kultura w zespole - opieka działu HR - wynagrodzenie wypłacane na czas Podsumowując, mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że ufam swojemu pracodawcy i polecam osobom zastanawiającym się nad złożeniem CV.

@mjmt

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że jesteś z nami i wspierasz nasz rozwój :) A wszystkich, którzy szukają nowych możliwości zawodowych, zapraszamy na stronę z ofertami pracy w SunRoof: https://sunroof.se/pl/career lub piszcie na adres sunroofcareer@sunroof.se. Pozdrawiamy!

Paulina
@mjmt

A na jakim dokładnie stanowisku jesteś? Pracując jedynie zdalnie na część etatu można nie mieć całościowego oglądu na firmę. Zresztą zapewne każdy dział rządzi się swoimi prawami. Napisz proszę więcej o szczegółach swojej pracy. Czy jako osoba zatrudniona na pół etatu masz jakieś benefity?

Tom

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak wysoką kulturą w organizacji. W SunRoof przy wykonywaniu codziennych obowiązków można się też dobrze bawić. Nasze pomysły są zawsze doceniane i często wprowadzone w życie firmy. Mamy realny wpływ na rozwój jednej z najszybciej rozwijających się spółek w Europie. Z przyjemnością obserwuję progres w rozwoju koleżanek i kolegów z pracy oraz swój, co ma dla mnie ogromną wartość.

@Tom

Dziękujemy! Zależy nam, aby każdy Pracownik czuł się w SunRoof jak najlepiej :)

SR
@Tom

Mam podobne doświadczenia. Oferta pracy była konkurencyjna, więc zdecydowałem się i to była dobra decyzja :) Trafiłem na fajny zespół, gdzie ludzie z większym doświadczeniem chętnie dzielą się wiedzą, bo technologia jest jeszcze nowa, ale bardzo przyszłościowa.

@SR

Cieszymy się, że dołączyłeś do naszego teamu :) Wszystkich, którzy chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu zawodowym, zapraszamy na stronę z ofertami pracy w SunRoof: https://sunroof.se/pl/career lub piszcie na adres sunroofcareer@sunroof.se.

Daniel

W SR juz ponad 2 lata. Z biegiem czasu ani trochę nie zmalały u mnie wysoki poziom satysfakcji z tego co robię i motywacji do dalszego działania. Po prostu ekstra jest robić coś nietuzinkowego z super ludźmi (współpracownikami). 100% polecam pracę w SR.

@Daniel

Jest nam bardzo miło czytać takie pozytywne komentarze :) Dziękujemy, że jesteś z nami na pokładzie!

Łukasz

Praca w sprzedaży bardzo na plus. Każdy kto jest pracowity i ambitny ma szanse na świetne wyniki. Bardzo dobry produkt, przyjazna atmosfera i co najważniejsze praca zdalna pozwala samodzielnie planować dzień i pracować według własnego schematu.

@Łukasz

Dziękujemy za Twój komentarz! Niezwykle miło czytać opinie osób zadowolonych z pracy w SunRoof :)

Patryk

Pracuję w SunRoof jako Sales Manager, firma wyróżnia się na tle branży PV rewelacyjną jakością i to w każdym aspekcie bo tak samo jak innowacyjne i cieszące oko są gotowe dachy solarne tak samo dobrze czuję się traktowany tu jako pracownik. Po 2 latach mogę powiedzieć, że to idealne miejsce gdy chce się połączyć spełnianie marzeń ludzi z własną satysfakcją zawodową. Dbałość o bezpieczeństwo naszych klientów poprzez dobór najlepszych i najbardziej renomowanych komponentów do tworzenia dachów solarnych to coś co w branży PV jest rzadkością. Jeśli budujecie dom SunRoof z przyjemnością go zadaszy a wy przestaniecie się przejmować kosztami jakie generuje tradycyjny dom - to wszystko w nowoczesnym i eleganckim stylu. Jeśli szukasz pracy SunRoof to świetne miejsce by rozwinąć skrzydła i poczuć się częścią globalnego projektu z rodzinną atmosferą.

@Patryk

Bardzo dziękujemy za Twoją rekomendację i za to, że tworzysz SunRoof z nami! :)

Sunrooferka
@Patryk

Pracuję od ponad 2 lat i podpisuję się pod tą opinią :) To zdecydowanie miejsce dla ludzi ambitnych, zaangażowanych i chętnych do działania. Praca w międzynarodowym zespole, projekt cały czas się rozwija i dostajesz sporo przestrzeni do realizacji własnych pomysłów. Na duży plus wspierający zespół i możliwość pracy zdalnej :)

Maja

Jest nabór do Gdańska dla Logistics Specialist z min. 3-letnim doświadczeniem. Poznam widełki zarobkowe? W czasie kryzysu jednak mniej niż rozwijanie skrzydeł, interesują mnie konkrety i splata rat kredytu :3

@Maja

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: sunroofcareer@sunroof.se. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy!

igordob

Przyjazna atmosfera i dobre warunki pracy. Międzynarodowe towarzystwo pomogło mi w rozwoju kariery i w wyjezdzie za granicę. Elastyczne godziny pracy oraz pomoc od innych w razie potrzeby sprawiły, że każdego dnia chętnie przychodziłem do biura. Polecam;)

Paulina
@igordob

Super, że podoba Ci się praca w firmie, możesz powiedzieć, czym dokładnie się tam zajmujesz i jak Twoja kariera się rozwijała? Jest tam jakaś konkretna ścieżka awansu? Co do tego zagranicznego wyjazdu, firma zapewnia pakiet relokacyjny, pomaga w znalezieniu zakwaterowania?

igordob
@Paulina

Cześć jak napisałem jestem byłym pracownikiem. W kraju, w którym jestem obecnie, nie ma oddziału SunRoof (jeszcze:)). Współpracowałem przy rozwoju produktu RnD. Praca w międzynarodowym środowisku bezcenna. Pozdrawiam!

@igordob

Cieszymy się, że miło wspominasz czas spędzony z nami. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

Patryk00

Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo szybko wysłana oferta oraz bardzo sprawny proces przygotowania projektu. Pomimo zimowych warunków pogodowych udało nam się dostosować godziny pracy na budowie. Już wkrotce będę się cieszyć swoim nowym dachem solarnym.

@Patryk00

Bardzo dziękujemy! Niezmiernie miło nam czytać taką opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z SunRoof. Pozdrawiamy :)

Aktualność
W 2022 roku nasza rodzina unicornów urosła o 64 SunRoofersów. Dziękujemy, że dołączyliście do świata SunRoof!
Sprawdźcie, kogo aktualnie szukamy do zespołu: https://sunroof.se/career
Mateusz

Pracuje w SunRoof niespełna dwa lata i z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako przyszłego Pracodawcę. Twoje zdanie, opinia, wkład w pracę są uznawane przez bezpośrednich Przełożonych. Pracownicy tworzący organizację są pomocni, wyrozumiali i zdecydowanie koleżeńscy, dzięki czemu praca staje się przyjemniejsza. Wspólnie tworzymy genialną atmosferę w Naszym codziennym środowisku zawodowym. Na zdecydowany plus - praca hybrydowa (w większości zdalna - zależna od zajmowanego stanowiska). Jeżeli tylko ktoś ma jakiekolwiek pytania, to z miłą chęcią zapraszam do dyskusji :)

@Mateusz

Serdecznie dziękujemy za Twój wpis! Pozdrawiamy :)

Aneta
@Mateusz

oooo hybrydowa praca. Super. A jakie narzędzia firma udostępnia do tej pracy na home office? I czy jak ktoś jest właśnie na zdalnej pracy to są godziny pracy jakoś bardziej elastyczne?

ludowa

Dzień dobry Inwestycję pod nazwą zadaszenie tarasu przed restauracją zacząłem od zapoznania się z rozwiązaniem, które wydawało się bardzo innowacyjne i w sierpniu 2021 roku skontaktowałem się z przedstawicielem handlowym. Ustaliliśmy że firma wykona konstrukcję drewnianą, na której umieści panele fotowoltaiczne, czyli inwestycja kompleksowa. Po mojej stronie było wykonanie projektu zgodnego z wytycznymi firmy sunroof i uzyskania pozwolenia na budowę. Po dwóch tygodniach przyjechali pracownicy firmy na pomiary miejsca gdzie konstrukcja miała stanąć. Już w tym momencie mój entuzjazm przygasł, widząc z jaką dokładnością i rzetelnością pracownik tychże pomiarów dokonywał. Zadatek wpłaciłem 29.09.2021 i załatwiłem środki na dalsze finansowanie inwestycji, W miesiącu październiku finansowanie miałem dopięte, w miesiącu listopadzie firma sunroof otrzymała komplet wymaganych dokumentów do realizacji konstrukcji. z powodu złych warunków atmosferycznych, dopiero na początku lutego przyjechał wykonawca z materiałem i tu zaczęły się schody. Moje obawy związane z pomiarami potwierdziły się. Konstrukcja była za długa i słupy podporowe wychodziły poza istniejącą konstrukcją tarasu. Poza tym słupy podporowe były umiejscowione w miejscach gdzie wchodziły w komunikację istniejących schodów i podjazdu dla inwalidów.( mimo wcześniejszych ustaleń i moich sugestii) Konstrukcja rzekomo była cięta według projektu metodą CNC, ale niestety po zmontowaniu okazało się że nie pasowało to do rozmiarów paneli. Konstrukcja była rozebrana i wymieniono część elementów na nowe. Niestety w projekcie nie uwzględniono podcięć na elementy panela który wymusił wycinanie ręczne i kaleczenie konstrukcji. Montaż trwał do ostatnich dni marca 2022. Około 25 marca zadałem kontrolne pytanie czy instalację zgłoszono do zakładu energetycznego i tu kolejne zaskoczenie, przez ten cały czas (listopad 2022) nikt nie dopełnił obowiązku takowego zgłoszenia, w związku z powyższym nie załapałem się na prosumencki system rozliczeń. Zabawa ze zgłoszeniem trwała do września 2022. Konstrukcja w związku z licznymi przeróbkami jest pokaleczona, i to jeszcze jest do przyjęcia, ale to że podczas większego deszczu zadaszenie przypomina durszlak to już raczej komfortowym nie jest. Na chwilę obecną jestem bardzo zawiedziony tym rozwiązaniem, a może wykonaniem, bo nie o to w tym wszystkim chodziło. Rozczarowanie tym doświadczeniem zaowocowało wycofaniem się z planów pokrycia połaci dachowej na moim budynku mieszkalnym. Na tę chwilę po tych doświadczeniach na pewno nie polecę nikomu tego rozwiązania. Moim skromnym zdaniem w firmie jest przerost zatrudnienia i uprawiana jest typowa spychologia. Z poważaniem Nie zadowolony klient

@ludowa

Szanowna/y Pani/Panie, dziękujemy za komentarz. W imieniu zespołu SunRoof bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 123 0111 lub przesłanie Pani/Pana danych kontaktowych mailem na adres serwis@sunroof.se. W trybie natychmiastowym skontaktujemy się z Panią/Panem i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby efekt finalny projektu był satysfakcjonujący. Pozdrawiamy, SunRoof

Kordian
@ludowa

Też uważam że należy na początku zasugerować się opiniami zadowolonych klientów. Mam dach o konstrukcji niskospadowej oraz nachyleniu 8 %. Powierzchnia około 400 m2. Duży budynek około 300 m2. Jednak jak to czytam wszystko to widzę że profesjonalizmu to brak w tej firmie. Nie skorzystam zapewne gdyż cenie sobie pełen profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o SunRoof Technology Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w SunRoof Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SunRoof Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SunRoof Technology Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SunRoof Technology Sp. z o.o.