Sansolar Sp. z o.o.

Opinie o Sansolar Sp. z o.o.

Małgorzata

Polecam firmę SanSolar, rzetelnie i terminowo wykonuja swoja prace od projektu po realizacje. Jestem bardzo zadowolona z uslugi :) Dzieki solidnej wiedzy Pana Kamila udalo sie merytorycznie przebrnac przez wszelkie dylematy zwiazane z tematem fotowoltaiki, ktora dla mnie - kobiety - byla zupelnie nowym polem doswiadczen.

Kuba

Współpracuję z sansolar około 3 miesięcy i jestem zadowolony. Klarowne warunki współpracy, dobre prowizje i montaże całkiem szybko. Polecam

Krzysztof F

Umowa podpisana tydzień temu. Chyba jakiś (usunięte przez administratora) próbuje zniszczyć markę firmy tak to wyglada…

Bo Nowy wpis

Naleznosci w terminie, dobra organizacja

Mariusz Nowy wpis

Wszystko w porzadku polecam wspolprace

Krzysztof Nowy wpis

Jako podwykonawca moge zdecydowanie polecic, oby wiecej wspolnych tematow.

Iwonka Nowy wpis

Jestem zadowolona ze wspolpracy

Rozmowę kwalifikacyjną w Sansolar Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ANKIETER TERENOWY?
I

Ludzie z wizją, szef zawsze wysłucha i pomoże. Atmosfera w pracy jest sbardzo pozytywna

Dorka

Wsparcie merytoryczne i pomoc na każdym etapie współpracy, bardzo polecam tego pracodawcę

Krzysztof

platnosc w terminie, firma bardzo idzie na reke

Pab

solidny pracodawca, polecam

Marcela

wszystko zgodnie z umowa i ustaleniami, mozna liczyc na ciagle wsparcie ze strony biura. Polecam

Bejba

super atmosfera fajni ludzie polecam

Aaa

Wszystko zgodnie z ustaleniami, dobra atmosfera, super praca :)

Magda

wszystko zgodnie z ustaleniami, bardzo mila atmosfera w biurze

Magda

Bardzo mili i wyrozumiali ludzie w biurze, bylam bardzo dobrze traktowana

Mo

Duzo pracy, jest caly czas do roboty, praca pod presja czasu. Pieniadze raczej normalne przy kieleckim standardzdzie, praca nie dla kazdego

Czy istnieje możliwość rozwoju w Sansolar Sp. z o.o.?

Małgorzata

Stefan

Polecam firmę jako klient, montaż w tydzień od uruchomienia kredytu, monterzy solidni.

Damian

Dzień dobry, dziękuję za opinię, jednak niestety zawiera masę nieprawdziwych informacji. Łatwo zweryfikować przetargi w jakich bierzemy udział i jakie wygraliśmy, mając na uwadze, że są to informacje publiczne, do czego wręcz zachęcam. Dla zainteresowanych - można zapytanie wysłać na biuro@sansolar.pl . Nie zdarzyło nam się NIGDY, aby kiedykolwiek jakikolwiek montaż opóźnił się do chociaż zbliżonego poziomu o którym Pan napisał, co nie jest trudnym do weryfikacji. Zdarzyło nam się faktycznie spóźnić z wypłatą i bijemy się tutaj w pierś, robimy wszystko by wypłaty wychodziły zawsze na czas, bo wynagrodzenie naszych współpracowników jest dla nas święte!! Odnośnie zarzutów, co by handlowcy i monterzy odeszli przez niewypłacone wypłaty, ewidentnie widać że Pan albo u nas nigdy nie pracował albo po prostu szerzy nieprawdziwe informacje dla własnej satysfakcji. Co do zarzutu odnośnie zmniejszenia poziomu wypłat, nikomu nie zdarzyło nam się NIGDY obniżyć wypłaty, były jedynie podwyżki, stąd też ten zarzut jest dla mnie całkowicie niezrozumiały. "Blokady na materiał u wszystkich dystrybutorów" - a jednak pomimo Pana zarzutu obecnie realizujemy ok. 6 montaży tygodniowo. :) Do każdego z współpracowników zawsze odnosimy się z należytym szacunkiem, każda osoba na pokładzie Sansolar zawsze mogła na nas liczyć i często szliśmy na ustępstwa co by naszym współpracownikom pracowało się jak najlepiej. Życzę wszystkiego dobrego i mniej nienawiści na przyszłość.

Asek
@Damian

ladnie

Kuba

Krzysztof F.

A ja dzisiaj byłem a biurze Sansolar - nawet w dwóch dla handlowców i u Prezesów. O co chodzi z tymi opiniami? W tym samym biurze dostałem pieniądze na montaż?

Krzysztof F

Piotr39

Solidny pracodawca. Zlecenie wykonane- od razu pieniążki. Tak można pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Sansolar Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Sansolar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sansolar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sansolar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sansolar Sp. z o.o.