Vaco Pure Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vaco Pure Sp. z o.o.

Poruszony został temat tego, że przed podziękowaniem komuś za współpracę najpierw wystawia się ogłoszenia, żeby firma miała kogoś w zapasie. Zastanawiam się czy przy tym czy najpierw Pracodawca nie próbuje rozwiązać problemu związanego z samym powodem? Pracownicy dostają druga szanse?

Czy w firmie Vaco Pure Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

obecny pracownik Nowy wpis

W tej firmie najpierw się wystawia ogłoszenie o pracę, a potem się zwalnia dotychczasowych pracowników - po cichu.

Ile wy macie tych serwisów do koordynowania? Jestem tu z aktualna ofertą pracy do tej funkcji, a widzę teraz po komentarzach ze w październiku jedna Pani pytała o to samo stanowisko. teraz nie mam pewności czy to rotacja czy jakiś rozwój lub coś podobnego? w każdym razie możecie wprost napisać ile koordynator od tego roku zarabia? były podwyżki?

Rozmowę kwalifikacyjną w Vaco Pure Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży usługa porządkowa?
Dawid

Praca w tej firmie polega na tym że jeździsz z miotłą zamiatasz parkingi Zatrudniają samą (usunięte przez administratora)albo Ukrainki

Cześć. Aktualnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Koordynatora serwisu sprzątającego. W ogłoszeniu nie podano stawki, wspomniano za to o możliwych premiach. Wiecie ile aktualnie zarabia tutaj koordynator? W jakich wysokościach przyznawane są premie i czy co miesiąc można na nie liczyć?

Vaco Pure Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Manager. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Toto

Sama rozmowa ok ale jak doszło co do czego to się okazało że jestem na innym stanowisku niż była rekrutacja.

Magda

Firma na pewno wypłacalna, pracowałam trzy miesiące zawsze pieniądze na czas. Nie ma problemu z koordynatorem, zawsze pod telefonem. Zadań dużo, ale to chyba tak jest w każdej firmie sprzatajacej.

Urszula
@Magda

Jak dużo, to i pewnie zarobić się da :) A właśnie, jakie stawki za godzinę miałaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Vaco Pure Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Vaco Pure Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vaco Pure Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vaco Pure Sp. z o.o.?

Vaco Pure Sp. z o.o.