Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Bega Logistik Polska sp. z o.o. Sp. K.

Jesteśmy wdzięczni, że zdecydowaliście się zapoznać z opiniami o naszej firmie. Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.

Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się swoją opinią jesteśmy tutaj po to aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych pracowników i Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji. Zachęcamy Was do dzielenia się autentycznymi opiniami i konstruktywnymi uwagami. Wasze spostrzeżenia są dla nas niezwykle cenne i stanowią klucz do naszego ciągłego rozwoju. Naszym celem jest, aby nasz profil na GoWork był miejscem, gdzie każdy może czuć się wysłuchany i szanowany.

Pragniemy jednak podkreślić, że nasz profil jest miejscem szanującym zasady kulturalnej dyskusji. Nieakceptowalne są wpisy zawierające nieprawdziwe informacje, obraźliwe treści lub naruszające godność innych osób. Wszelkie takie komentarze będą zgłaszane do administratora z prośbą o weryfikację adresu IP, co może prowadzić do odpowiedzialności karnej.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dzisiaj!

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy sugestii, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: wludarczak@bega-logistik.com.

Z pozdrowieniami

Zespół Bega Logistik Polska

Czy firma Bega Logistik Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nowy wpis

Tak, firma Bega Logistik w całości finansuje szkolenia tj. kursy językowe, szkolenia na wózki widłowe, unoszące, szkolenia rozwijające kompetencje i wiele innych.

były pracownik Nowy wpis
@Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k.

Nieprawdą jest że firma Bega Logistik finansuje w całości szkolenia dla pracowników. Zarówno uprawnienia na wózki widłowe, jak i podnośniki pokrywane były przez pracodawcę - pracownika po 50 %.

@były pracownik

Tak jak wyżej zostało już napisane. Szkolenia na wózki widłowe, unoszące czy podesty ruchome są w 100 % finansowane przez pracodawcę.

Aktualność

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dzisiaj!

Z pozdrowieniami

Zespół Bega Logistik Polska
Bax

Firma chce wprowadzić (usunięte przez administratora)czwartki, to jest chyba jedyny argument, dlaczego jeszcze tu pracuje

Ja ack

Dyrektorem firmy jest Janusz i to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam firmy. Wszystko co mówi o rozmowę o pracę to jedno wielkie (usunięte przez administratora).

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bega Logistik Polska Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Bond

Wszystkie długie weekendy pracujące. Masz wypisany urlop? Spoko, dyrektor ci go anuluje. Miałeś obiecaną premię? Obiecanki cacanki. Na magazynie poniżej 14stopni. Wymagane od pracowników coraz więcej, zaznaczając już na starcie, że podwyżki w tym roku żadnej nie będzie.  Wiecie, jak nazywa się taki zakład pracy? (usunięte przez administratora) Nie polecam, cieszę się, że już tam nie pracuję.

Osobą która tam pracowała i widziała co się tam dzieje jak nie rozumiesz tak podstawowych zdań napisanych prostym językiem to jesteś(usunięte przez administratora). Zresztą wystarczy poczytać inne komentarze żeby stwierdzić że coś tam nie gra. Ostrzegam ludzi przed takimi miejscami żeby mieli pogląd co ich tam spotka zrozumiałeś co napisałem? Czy mam ci to napisać drukowanymi ?

Czym w Bega Logistik Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Mariusz sz.

Polecam współpracę z ta firma współprace wszystko jest na czas wszystko można telefonicznie uzgodnić pracownicy bardzo mili i przyjaźni współpracujemy z tą firmą już długo i nie było żadnych problemów z zaladunksmi jak z komunikacją polecamy tą firmę pozdrawiam.mariusz

Grubas

Wszystko co tu piszą to prawda. Panowie!!,omijajcie ta firmę szerokim łukiem . Mam nadzieje ze za nie długo Padnie na ryj!!!

Amatorzy zarządzania, brak wyobraźni u nich o traktowaniu podwladnych. Dramat

Kapitan Jack

Hej , wszystko co ludzie piszą o tej firmie to niestety szczera prawda... pranie mózgu na każdym stanowisku pracy , praca pod presja czasu, większość ludzi już tutaj niewytrzymuje...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Bega Logistik Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Witam serdecznie, chciałbym powiedzieć coś o firmie Bega logistik oddział Dąbrówka byłem pracownikiem i szczerze odradzam to miejsce , kierownictwo... to ludzie co niepowinni być na tym miejscu brak jakiej kolwiek moralności ( jak nie lubi albo nieprzypadniesz do gustu to nie popracujesz długo ) , Ukraińcy na wózkach a Polak przerzuca mega ciężkie meble we własnym kraju niejest szanowany a obcokrajowcom wchodzi się w (usunięte przez administratora) tragedia zaniżają stawki umowy nie są takie jak powinny być każdy ma inaczej premiowanie pracownika to totalna bzdura obiecują a (usunięte przez administratora) a dostajesz . Odradzam jedna wielka ściema .

Witam Miałem również możliwość pracownia w tej firmie co prawda było to kilka dni ale i tak zrezygnowałem z dalszej współpracy z tą firmą. Na rozmowie została mi przedstawiona oferta pracy jako operator wózka widłowego wysokiego składowania ale cóż wózek widziałem tylko na oczy obsługujących tam Ukraińców w tej firmie . Pracę jaką wykonywałem to dźwiganie ciężkich kartonów z meblami. Jeśli będę chciał przerzucać kartony z meblami to zatrudnię się w ,,Agata meble" bądź innym znanym sklepie a nie firmie BEGA która zatrudnia wprowadzając ludzi w błąd co do wykonywanych czynności na tym czy innym stanowisku. Umowa no właśnie umowę otrzymałem jak powiedziałem , że rezygnuje ponieważ za darmo pracować nie będę! Z tego co pytałem na początku chłopaków otrzymałem informację , że początki takie są ludzie czekają tydz , dwa za umowa aż farmazon Janusz podpisze łaskawie. I to prawda P. Janusz to farmazon kłamie ile się da i jak się da. Ja nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem tą firmę. Panie z komornik bardzo sympatyczne , normalne i potrafią na wiele pytań odpowiedzieć ale cóż dwie Panie z biura nie zbawią magazynu tak aby było to przyjazne miejsce pracy . Co do kierowników i brygadzistów co jeden to cwaniak uważać co się mówi i do kogo się mówi. Nie polecam i odradzam współpracę z tą firmą . Jeden wielki wyzysk nic więcej

Jacol329

Witajcie Z racji, iż nie ma nigdzie możliwości skomentowania firmy Bega Logistik w Dąbrówce, a biura w Komornikach są połączone z magazynem w Dąbrówce, stwierdziłem że podzielę się z wami swoją opinią tutaj. Praca magazyniera w Bega Logistik Dąbrówka. Pracuję tutaj ponad pół roku i mógłbym tą firmę skomentować jednym słowem - dramat. Prowadzi ją dyrektor o imieniu Janusz. Można powiedzieć że bez powodu nie ma tak na imię, bo jest to naprawdę Janusz biznesu. Podczas każdej rozmowy o pracę potrafi obiecać tacie rzeczy, jak wczasy pod gruszą, premię świąteczną, coroczne podwyżki względem inflacji. Prawda natomiast jest przerażająca. Ten człowiek jest zwykłym (usunięte przez administratora) i kłamcą, cwaniakiem który potrafi obiecać złote góry i się z tego nie wywiązać. W momencie gdy ktoś mu się postawi to potrafi go zwolnić lub powiedzieć "nie podoba się to tam są drzwi". Traktuje on pracowników jak zło konieczne, jak białych (usunięte przez administratora) Te wszystkie obietnice o podwyżkach, premiach świątecznych czy wczasach pod gruszą to zwykła bajka. Nawet potrafi ludziom zabierać premię uznaniową, nie dając konkretnego powodu. Jeśli ma okazję kogoś wykorzystać i oszukać to co robi. Przykładem są szkolenia na wózki widłowe, za których czas miało być normalnie płacone, a świeżo przed wypłatą dyrektor się rozmyślił i postanowił tym osobom nie zapłacić za czas spędzony na szkoleniu. Na hali potrafi być nawet 9-10 stopni celsjusza, gdzie czujniki od ogrzewania są na samej górze i pokazują 14stopni. Każda kumata osoba wie, że ciepło zawsze ucieka do góry i na dolnej części hali będzie chłodniej. Oszczędności są na pracownikach, ogrzewaniu i tak naprawdę wszystkim co się da. Nawet na sprzęcie do pracy. Nie polecam tej firmy, nie polecam współpracy z tym (usunięte przez administratora) i mam nadzieję że niedługo zamkną tą budę.

Zostaw merytoryczną opinię o Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k. - Komorniki

• Jak się pracuje w Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k.