Riva Finance Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Riva Finance Sp. z o.o.

Klient

A ta firma jeszcze działa?? Prezes zaprasza ludzi na pogaduchy??? Czy wynieśli się ze Złotej 44 lok 96 Skąd ma pieniądze na ten lokal jak zalega kontrahentom???????????

Klient Nowy wpis
@Klient

To prawda, bałaganiarz, manipulant. Spóźnił się na spotkanie ze mą godzinę. Radzę sprawdzić krd za nim ktoś nawiąże współpracę oraz artykuły w prasie o prezesie i jego pracownikach. Same się nie napisały

Rozbawiony Nowy wpis
@Klient

Bałaganiarz i manipulant bo spóźnił się na spotkanie godzinę ?!????? a może miał jakiś powód ?

Kler Nowy wpis
@Klient

Ojej. Spóźnił się. To takie nieludzkie traktowanie wiecznie pokrzywdzonego człowieczka. Łącze się w bólu. :(

Kler Nowy wpis
@Klient

To jest partnerka dlatego siedzi cicho, nie podskoczy. Laska lubi kasę więc udaje że nic nie wie i siedzi cicho. Jak podskoczy to źródełko wyschnie. Jej brat też siedzi cicho, bo jest w tej samej sytuacji. Kochanka ma większe przywileje

Ninja

Serio, to wszystko prawda.

FX

Po prostu(usunięte przez administratora) nie firma. Odradzam wszystkim kontakty i biznesy z panem Dariuszem. Prosta droga do straty kasy.

Alfa
@FX

Parodia korpo Prezes bałaganiarz, bez grama szacunku do swojego słowa. Podstawa manipulacji (nie tylko w polityce) - mówić wszystkim to co chcą usłyszeć, obiecać to o czym marzą, a jak marzeń nie mają to zrobić wszystko aby mieli. Na marzeniach można długo polecieć ale są granice ich ulotności. Adios amigo maria

sto

Cały wylew żółci na prezesa jest co najmniej śmieszny. Większość tej mądrzącej się ekipy nie powie, ile kto naobiecywał prezesowi ze swoich biznesów. Wyciąganie pieniążków od Prezesa i wykorzystywanie braku jakiegokolwiek Nadzoru z jego strony. Przembimbane kilka miesięcy za hajs Prezesa, a nic w zamian. Nikt się nie zastanowi że prezes też człowiek, który przez tyle miesięcy potrafił wieźć na sobie ludzi, którzy potrafią tylko mydlić oczy. On straconych pieniędzy nie odzyska. Ba, nikt nawet nie śmie żeby zaproponować częściowy zwrot. Zamiast tego są wezwania, straszenie urzędami itp. Może czas popatrzeć na swoje kompetencje i zastanowić się kto komu robił do tej pory przysługę. Bo najbardziej to prezes zbytnim zaufaniem w to ci ludzie mówią.

Edi
@sto

Pan/Pani sobie chyba nie zdaje sprawy ile osób biznesowo zostało (usunięte przez administratora) Jestem pracownikiem firmy która wykonywała usługę remontu hotelu w Niemczech. Do dziś szef nie dostał pieniędzy za wykonana usługę jako podwykonawca mimo ze zainwestował milion swoich środków, prace ludzi i sprzęty. Firma zarządzana przez (usunięte przez administratora) pana Prezesa Dariusza otrzymała pieniądze od Niemców za wykonana usługę prace zostały odebrane. Polska firma została z niczym musi zwalniać pracownikow i po wielu latach działalności ma pierwszy raz problem z płynnością. To Pan/Pani nazywa uczciwością w biznesie ? Widać skoro ludzie tak piszą to maja jakiś powód. Niepłacenie pracownikom to najgorsze draństwo i kredytowanie się kosztem ludzi, niedotrzymywanie umów to tez widać normalność dla ludzi powiązanych ze spółka. To trzeba nazwać po imieniu (usunięte przez administratora) w białych kołnierzykach.

Anonimowy

od kilku miesięcy widać wszyscy nie umieli robić haha. Kontrola PIP na pewno stwierdziła ze można nie płacić bo nie potrafią robić, a umowy nie obowiązuja bo tak :) Tylko jak można wymagać żeby robić bez pieniędzy ? Brawo, to pokazuje filozofie ludzi, którzy najpierw myślą jak cie przekręcić, a później dorobić do tego filozofie sprawiedliwości :) Tak długo nie zajedzie żadna organizacja. Co trzeba mieć w głowie żeby takie uzasadnienie napisać. Aha trzeba być pracownikiem i upodobnić się do innych małych ludzi.

Wkurzony
@sto

Podejrzewam, ze osoba która stara się wybielić postać prezesa jest na jego czarnej liście płac a z tego co ptaszki donoszą to kupił sobie za drobne klakiera, który skacze jak mu zagrają. WSTYD i ŻENADA. Pracownicy bez wynagrodzen, bez środków do życia a niejaki prezes chucpę sobie urządza. Lata na wakacje kosztem innych. PEWNIE ODPOWIEDNIE SŁUŻBY PANSTWA ZAJMĄ SIĘ I TAKIMI OSOBAMI. Poszkodowanym życzę powodzenia

Poszkodowany

Tak, prezes potrafi obiecać i będzie się zaklinać na wszystkie świętości że zapłaci, a nawet się obrazi jak mu nie wierzysz. Udawać uczciwego to on potrafi, trzeba mu to przyznać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Riva Finance Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Samurai

Prezes w dalszym ciągu nie rozliczył się z dawnymi i bieżącymi pracownikami. Nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile i wezwania. Jedyne co umie robić to chować głowę w piasek. Jak zwykle ucieka od odpowiedzialności

Czy w Riva Finance Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ninja

Jak lubisz sporty ekstremalne to polecam. Będziesz szczęśliwy pracując za darmo a Prezes będzie Cię doceniał dopóki nie upomnisz się o swoje pieniądze.

@Ninja

Ciekawe kiedy dostaniemy zaległe wynagrodzenia Już dobre kilka miesięcy nie pracuję dla Prezesa (usunięte przez administratora) a on jak widać wychodzi z założenia, że ludzie zmienią pracę i zapomną o zaległych pieniądzach. (usunięte przez administratora)

Nn

Widzę, że komuś się tutaj udzieliła ambicja oceniania pozytywnie wszystkich negatywnych komentarzy na temat firmy a negatywnie wszystkich komentarzy pozytywnych. Nawet komentarzy, które są od klientów. To bardzo przykre, że ktoś musi poświęcić tyle swoje czasu (nie mając nic ciekawszego do roboty), żeby robić czarny PR w dodatku na goworku.

K

Miałem okazję pracować z waszą firmą. Pomimo wielu wątpliwości, ciągłego przekładania spotkań, braku czasu prezesa przedsięwzięcie się udało. Bardzo duże doświadczenie negocjacyjne zespołu i wola walki o każdą złotówkę pomogła zarobić na projekcie kwoty, które z innymi ludźmi były by nie do osiągnięcia. Pozdrawiam,

T
@K

Typowo, pracownicy walczą żeby prezes wyszedł z twarzą bo sam nie ogarnia co się dzieje. Szkoda, że tak toksyczna osoba ma pod sobą naprawdę dobrych specjalistów.

@ano

Próba wybielania się tutaj przez Pana Prezesa jest co najmniej śmieszna. Fakty są takie, że nadal nie zapłacił pracownikom ich pensji. Sam w czasie kiedy nie przelał złamanego grosza pojechał sobie na wakacje za granicę. Ciągle przekłada termin rozliczenia się z pracownikami albo unika kontaktu z nimi. Prawda jest taka, że nie trzeba być specjalistą żeby zobaczyć, że Pan Prezes nie umie podejmować decyzji biznesowych, zarządzać pracownikami i prowadzić firmy. Wystarczy poczytać opinie innych żeby się o tym przekonać. Nie polecam ani pracy dla niego, ani nawiązywania współpracy biznesowej. Unikać jak ognia

Maciek

Prezes jest odpowiedzialny za poukładanie całej organizacji. Wybór prezesów słupów podległych spółek do jego odpowiedzialność. Skoro nie potrafia generować zysku to po co ich trzymać. Jeżeli pan prezes składa obietnice podpisuje umowy i nie jest w stanie dotrzymać ich postanowień, po co składa obietnice i podpisuje umowy. W jakim celu kłamie manipulując ludźmi ich pieniędzmi i czasem. Wiele osób straciło pieniądze i czas mogole podejmując próbę współpracy z ta nieudolna organizacja. Pan prezes jak nie ogarnia niech zostawi sobie 2 sekretarki i dwie panie od tabelek a nie (usunięte przez administratora) i krzywdzi ludzi oraz ich rodziny. (usunięte przez administratora) jak oszuka raz będzie robił to cały czas.

Xl

Idealny opis prezesa. On myśli że ludzie nie widzą co on robi. Uważa że wie i umie wszystko. Uważa się za znawcę wszystkich tematów, a tak naprawdę to cały czas jedzie na wiedzy innych ludzi.

Xl

Jak można pisać że firma ma potencjał, jak prezes nie płaci ludziom pensji i zalega powyżej 6 miesięcy.

sto

Bardzo dobra firma i organizacja. Duży potencjał w ludziach i kadrze zarządzającej.

Anonimowy

Od pół roku prezes Dariusz R. nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń, nie odbiera telefonów i unika kontaktu. Nie przejmuje się, że pracownicy nie mają za co żyć i sam jedzie w tym czasie na urlop. Nie polecam pracy w tej firmie nikomu.

@Anonimowy

Firma miała kontrolę pip i do tej pory nie są wypłacone pensje.

Wojtex
@Anonimowy

Jakich stanowisk to dotyczyło? Rozważałem pracę w tej firmie, mogę więcej info w tym temacie?

Były Pracownik

Pozostaje tylko współczuć, jestem w tej samej sytuacji. Pamiętam też aferę z 2000 roku z niedokończoną inwestycją i ponad 500 osobami, które wpłaciły na mieszkania i dostały je dopiero od syndyka po latach.

Jak długo czekaliście na odzew z Riva Finance Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Anonimowy

W sprawie wypłat nie oddzwaniają nigdy. Nikt nic nie wie, terminy są tylko przekładane z miesiąca na miesiąc. Wizyta pip nic nie zmieniła. Ludzie muszą zadłużyć się żeby przeżyć bo prezes nic sobie z tego nie robi.

NIEZADOWOLONY

Trzeba jasno powiedzieć, że praca w tej firmie to żenada. Dużo panienek do obsługi z mizerną wiedza. A co najciekawsze to ponoć od ponad pół roku oczekują pracy bez wynagrodzenia. Ludzie uciekają i chyba mają racje.

XYZ
@NIEZADOWOLONY

Ponoć pół roku bez wynagrodzenia? I nikt by o tym na forum nie pisał? Jak ten temat ewentualnie mógł zostać wobec tego rozwiązany? I jeśli już o tym wynagrodzeniu jest mowa to jakie są mimo wszystko tegoroczne stawki? Czy na wynagrodzenie oprócz samej podstawy składa się coś jeszcze?

Marzena

5 min na rozmowę kwalifikacyjną? To co na niej tak właściwie sprawdzają? Było ogłoszenie w ubiegłym roku na speca do marketingu online i zaciekawiło mnie głównie dlatego, że oferują na nim współpracę zdalną. A rozmowa jak w takim razie przebiega co sprawdzają? I co można o zarobkach powiedzieć, bo ich nie określili tak właściwie?

Kandydatka

Rozmowa o pracę trwała 5 minut, aż żal było mi przygotowań do niej... Brak informacji zwrotnej.... To, jak i sam przebieg rozmowy nie świadczy dobrze o profesjonalizmie firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Riva Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Riva Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Riva Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riva Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Riva Finance Sp. z o.o.