Opinie o Randstad Gotha w Ghota

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Randstad Gotha. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Randstad Gotha o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Gotha w Ghota

Sylwia Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem.Polscy koordynatorzy bardzo pomocni.Mieszkania czyste i przytulne.

Marcin Nowy wpis

TRAGEDIA! (usunięte przez administratora) nic więcej zaczynając od Szczepana po cała agencje spędziliśmy weekend na melinie później przenieśliśmy się na mieszkanie za 300e na głowę nie dostaliśmy wynagrodzenia jednym słowem MASAKRA

Jaki dress code obowiązuje w Randstad Gotha?

Beata Nowy wpis

Spróbuj na golasa.. może przyjmą... jeśli ubiór do ciebie najważniejszy.

Julia Nowy wpis
@Beata

Czyli nie obowiązują żadne zasady odnośnie ubioru czy o co Ci chodzi?

Beata

Powiem tylko tyle... nie wiem jak to działa ale tego tak nie zostawię układy dziwne z spółdzielnia w Gotha...ciekawe kto ustala cenę za pokój pan Szczepan czy spółdzielnia..ja płaciłam 300 eur za pokój a osoba która przyjeżdża później 250...potem nagle podwyżka na 340...druga sprawa pytam grzecznie gdzie mam pieniądze za urlop... zabierają urlop bez pytanie żeby wyrównać godzinny kto im na to pozwala...pan Szczepan (usunięte przez administratora) i krętacz...robi z wypłatami co chce a jak tylko go zapytałam zostałam zwyzywana wulgarnymi słowami.. też to przekaże gdzie trzeba..Randstad był zawsze do mnie ok..ale przez pana Szczepana traci ludzi którzy chcą pracować i nie dają się przekupić przez pana Szczepana...

Iza
@Beata

Faktycznie jeśli chodzi o ceny to dość ciekawa sprawa. Czyli jak była ta podwyżka o 40 to Ciebie też obowiązywała? Trudno mi uwierzyć, że tak bezczelnie Cię zwyzywał, przecież z tego co piszesz to chyba nie miał ku temu żadnego powodu?

Beata
@Iza

Ja nie mówię że mnie podwyżka nie obowiązuje.. jeśli jest podwyżka to ma obowiązywać każdego. Ja płaciłam 300 a po podwyżce miałem płacić 340...Dlatego zapytałam... dlaczego inni płacą 250 a później mieli płacić 290 po podwyżce tak miało być... ale czy byłoby to nie wiem bo pan Szczepan robił różne dziwne ustawki z pracownikami którzy powiedzieli że odejdą z pracy to żeby ich zatrzymać musiał zabierać drugiemu pracownikowi...jak mówię Randstad polecam w firmie której pracowałam też polecam... omijać jedynie Randstad w Gotha a w szczególności Pana Szczepana.. no chyba że Randstad tak działa na zasadzie iż ustalasz cenę na początku taką czyli moja była 300 euro a potem żeby drugiemu dać to trzeba komuś zabrać...czyli żeby ktoś mógł płacić 250 ty musisz płacić 300..dlatego trochę mi to dziwne że to spółdzielnia ceny ustala..

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Randstad Gotha? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Angela

Nie polecam tej agencji. (usunięte przez administratora) i kłamcy szczególnie Pan Szczepan. Pani Natalia nic nie jest lepsza również kłamie. Wypłata na rękę po opłaceniu mieszkania wynosi 900 euro. Umowy na mieszkanie na trzy miesiące że spółdzielnia mieszkaniowa. Rekrutując mówią kłamstwa na temat warunków pracy. Na miejscu okazuje sie coś innego. Kłamia po to gdyż za każdego pracownika otrzymują 250 euro brutto za polecenie do pracy. Proszę omijac z daleka! Ich empfehle diese Agentur nicht. Betrüger und Lügner, insbesondere Herr Szczepan. Frau Natalia geht es nicht besser, sie lügt auch. Die Anzahlung nach Zahlung der Wohnung beträgt 900 Euro. Ein Wohnungsvertrag für drei Monate, den die Wohnungsbaugenossenschaft. Bei der Rekrutierung erzählen sie Lügen über die Arbeitsbedingungen. Es stellt sich heraus, dass da noch etwas anderes ist. Er lügt, weil sie für jeden Mitarbeiter 250 Euro brutto für einen Arbeitsauftrag bekommen. Bitte weit vermeiden!

Angela

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Gotha - Ghota

• Jak się pracuje w Randstad Gotha?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Gotha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Randstad Gotha