Opinie o H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg w Ottersberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg w Ottersberg

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg? Chętnie zatrudniają?

Aga Nowy wpis

To ktoś jeszcze pracuje w tej pseudo firmie. Do dzisiaj co niektórzy nie otrzymali zaległego wynagrodzenia.

Piotr Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) uwaga zmieniła nazwę na Abrele GmbH. Nigdzie nie znajdziecie o nich opinii. Ogłoszenia dają na o.l.x.

Wojtek Nowy wpis

Hej (usunięte przez administratora)kiedy wypłacisz nam należą kwotę za pracę ponad 3 tyś Euro .Ludzi traktujesz jak (usunięte przez administratora) zero szacunku

Damian

Super.

Zen
@Damian

Co jest super jak oszukujesz ludzi? Czy super jest zarabiać na czyjejś krzywdzie?

Hej
@Damian

Złodzieju oddaj kasę. I ty masz się za pracodawcę zero szacunku do ludzi biznesmen ludzkich krzywd zobaczysz zostaniesz z gołą (usunięte przez administratora) kiedyś (usunięte przez administratora)

Firma H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Piotrek

To nie jest firma to kołhoz a ludzi traktuje jak śmieci. Nie płaci pieniędzy. Umowy na papierze na najniższą stawkę, reszta pod stołem którą i tak nie zobaczycie. Niech wielki boss Damian sam sobie pracuje. Szkoda nerwów i czasu, omijajcie firmę szerokim łukiem.

Hej
@Piotrek

Pracowałeś tam bo od gnoja oszusta nie można odzyskać kasy trzeba go podać do sądu i dać mu nauczkę szukam ludzi którzy tam pracowali pozew zbiorowy zobaczymy czy będzie mordę darł tak jak na ludzi

Były Pracownik

To nie firma a tylko banda wyzyskiwaczy (usunięte przez administratora) Nie polecamy nikomu tej firmy i radzę trzymać się od nich wszystkich zdaleka.

Jacek

Taką firme sąd powinien zamknąć w trybie natychmiastowym.Pracowałem u Damiana w Dorum to wiem jak było.Powiem jedno nawet nie czytać tego ogłoszenia i nie jechać to tej firmy szkoda zdrowia i nerwów.Damian niech bieże młotek w łapę i sam zapie.....

Otoja

Jeszcze jedna firma krzak w Niemieckim sądzie złożyła dokumenty o niewypłacalność.

Otoja

Witam, to firma krzak. Brak szacunku dla pracownika. Przez telefon wszystko jest cacy firma Niemiecka, super kwatery a w rzeczywistości ta firma jest prowadzona przez polaczków którzy na oszukiwaniu ludzi zarabiają pieniądze. Pieniądze nie są wypłacane terminowo jak ma dobry chumor to wypłaci. Po zwolnieniu się nie liczcie na wypłatę. Na umowie jest najniższa stawka resztę pod niby stołem. Naprawdę ostrzegam przed tą firmą.

Dodam jeszcze, że oszukanych zostało już dziesiąt pracowników i kilku założyło firmie krzak, sprawy sądowe. Takie opinie są potrzebne, aby tępić takich (usunięte przez administratora) i ostrzegać ludzi, przed praca dla nich. Oby karma im wróciła i odpłaciła za to konkretnie!

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) i malwersarze. Nie wypłacają pieniędzy, traktują ludzi jak bydło. Mydlą oczy i wyzyskują na każdym kroku. Cwaniacy i kłamcy. Fikcyjna firma.

Zbyszek

Uwaga na ta firme,oszust Damian wraz z Tomkiem obiecuje zlote gory do przyjazdu, po przyjezdzie traktuja ludzi jak niewolnikow, ciągłe zmiany miejsca pracy,dojazdy wlasnym autem bez zwrotu kosztów paliwa,brak płatności za urlop (soka bau) przelewy ok max.900 euro ,brak szacunku do pracownika istny kolchoz,po wypiwiedzeniu zapomnij o wypłacie, umowa fikcyjna a nie warunki niemieckie,kary finansowe norma np za brak porzadku w mieszkaniu itp.. uwazajcie !!!

MARCEL
@Zbyszek

Zbychu a dlaczego nie pisalesz ze TOMEK na pociontek mowiu ze ten Damian placi na konto do 160 godzini.Placi tyle 800 euro ze nie duzo podatek do skarbowki niemiecki placic no to jest jasne.JA TEZ nie mi zaplacil caly miesianc i zalatwilem mu sprawie.jak chcesz dolancic do mnie jako swiadek. pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg - Ottersberg

• Jak się pracuje w H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg?

Zobacz opinie na temat firmy H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg

H&V GmbH, Handel und Vermietung mit Bauunternehmung, Ottersberg