Schack Personal Service GmbH

Opinie o Schack Personal Service GmbH

Buli

Pracowałem tam,ale z przyczyn rodzinnych musiałem zjechać ja jakiś czas jak będę mógł wrócić wrócę do nich pozdrawiam i polecam

Leszek

Pracue od 5 miesiecy nie ma co narzekac kasa sie zgadza nawet czasami 10 sa wyplaty juz ja polecam jako Hydraulik

@Leszek

Leszek a gdzie jesteś przez P.Bartka jako hydraulik? My jesteśmy w 6 przez nich w Stuttgarcie i co do kasy to Fakt zawsze szybko mają w porównaniu z innymi agencjami max do 13 jest już wypłata

Marek Busko Nowy wpis

Polecam agencje bez zastrzeżeń kontakt też jest ok

Andrzej Nawrocki Nowy wpis

Ja pracuję u nich od pół roku i złego słowa powiedzieć nie mogę kwatera ok praca może nie jest idealna ale jest też nie najgorsza może być polecam firme

Kirniszon Nowy wpis

polecam!! Pracuję jako ślusarz i wszystko jest od A do Z gitara ????????.!!! Wszystko załatwiałem na tel. Obsługa biura 10/10

Xxx Nowy wpis
@Kirniszon

Jak na telefon, nawet nie trzeba było osobiście do biura przyjechać? Chcę aplikować na spawacza do niemiec i tam oczekują znajomości języka, sprawdzają wtedy wszystko telefonicznie? Fajnie byłoby wiedziec czego się spodziewać ogólnie, więc będę wdzięczny za podpowiedzi.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Ile jest zmian w Schack Personal Service GmbH?

Rozmawiałem z którymś rekruterem i nie bardzo rozumiem do czego jest wymagamy jezyk niemiecki, naprawdę będę w Niemczech pracował językiem, czy o co chodzi.

Dlaczego osoby z dużym doświadczeniem ale bez języka zostają odrzucone, przecież można znaleźć miejsce pracay dla każdego.

Przyznaje że jak dotąd, nie jeździłem za granicę, ale patrzę na tego elektryka budowlanego w Halle i jednego nie rozumiem. Co to jest ten bank godzin, którego nie ma? Wytłumaczcie tutaj, bez pisania typu: zadzwoń, bo może się to przydać innym niewiedzacym jak ja.

bank godzin to jest takie cos co zbiera sie godziny i z tego sie wybiera np urlop albo jak firma nie ma pracy takie zabezpieczenie firmy,jezeli uciekniesz to maja zabezpieczenie twoje godziny co sie zbiera i nie beda one wyplacone pozdrawiam.

W jednym z komentarzy przeczytałem, że jeśli chce się zakończyć współpracę, to naliczana jest kara, mógłbym dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie? O jaką karę chodzi i w jakiej wysokości? Jest taki zapis w umowie? Jaka to właściwie forma umowy?

Lakiernik

Ta agencja pracy, ma ogłoszenie, poszukają lakiernika?? Ktoś coś? Warto zaufać tej firmie??

@Lakiernik

Witam tak zatrudniamy również lakierników w razie pytań proszę dzwonić pozdrawiam

@Schack Personal Service GmbH

witam złożyłem cv na stanowisko lakiernik . proszę napisać (usunięte przez administratora)jak przebiega z nimi wspolpraca zebym sie na mine nie naciął . bardzo dzikekuje Ci dobry człowieku

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Schack Personal Service GmbH w przypadku pracy jako Operator Cnc?

Kamil

Bardzo Polecam tą Agencję pracuje z nimi od roku, jeśli trzeba coś pomóc zawsze można na nich liczyć :) wypłaty się zgadzają zawsze są na czas. Takich Agencji to ze świecą szukać ????

Witam. Przepracowałem 18 miesięcy u jednego pracodawcy za posrednictwem Schack, pieniądze zgodne z umową i zawsze na czas. Obecnie przeszedłem bezpośrednio, ale po nowym roku planuje znów się odezwać, bo bezpośrednio pieniążki już nie są tak satysfakcjonujące.

@Marcin

To rozumiem, że przez agencje miałeś lepsze warunki? Jaka w ogóle była różnica w kasie? Agencja sama znajdowała dla Ciebie jakiś nocleg?

Zdzisław R

Witam,na firmę Schack nie powiem złego slowa pracuje tam od sierpnia 2021 roku ,i cały czas jedna firma wypłata na czas kontakt dobry z kordynatorem polecam.

Sipi

Pracuje w firmie około roku jest to moja pierwsza i trafiona agencja wynagrodzenie zawsze na czas i zgodnie z umową kwatery pracownicze starają się znaleźć w miarę możliwości tanie polecam współpracę z firmą Schack Personal Service GmbH.

@Sipi

A ile odejmują z pensji na kwaterę jeśli możesz powiedzieć? Dużo firma daje zleceń czy raczej pracuje się w jednym punkcie?

Pracowałem w tej firmie. Warunki kwater tragiczne. Często w budynkach w czasie remontu. Jedyny plus bo niedrogo. Mieszkasz z 5 osobami, w kuchni pełno garów w zlewie i kibel raczej nigdy nie był sprzatany ale da się przeżyć jak zapłacisz tylko 400 euro za miesiąc. Pokoje niestety małe ale i tak większe niż kuszetka więc nie ma co narzekać.

Fabek
@Marcin

Poza kwaterami wszystko oceniasz dobrze?? Pytam, bo sam się zastanawiam, czy jest to firma, gdzie warto za ich pośrednictwem wyjechać. Skoro 400 euro miesięcznie to chyba nie tak tragicznie jeszcze. Ogólnie na jakie stanowisko Ci się udało dostać? Bo może co stanowisko to inne warunki płacowe, jeżeli chodzi o mieszkanie.

Franek

Firma przedstawia super warunki umowy, a później jak człowiek wydaje pieniądze na paliwo itd. Okazuje się, że warunki są zupełnie inne. Nagle okazuje się że za pokój trzeba zapłacić znacznie więcej albo nagle każą jechać gdzieś indziej. Kiedy z tego powodu chcesz zakończyć współpracę naliczają karę. Więc nie polecam tej firmy.

Bez powodu kary na pewno nie było pewnie było porzucenie pracy więc dla tego była kara

Zwolniłeś się z zachowanym okresem wypowiedzenia czy odszedleś z dnia na dzień? Jaką karę dostałeś? Potrącili ci z ostatniej wypłaty? W umowie miałeś coś o karach?

Uważajcie na tą agencje nie wysyłają świadectw pracy po zakończeniu zatrudnienia

Witam wysyłamy świadectwa pracy na życzenie pracownika pozdrawiam

Też , byłem ich pracownikiem mi również nie wysłali świadectwa pracy .

Grażyna

Próbowałeś się z nimi skontaktować? Bardzo dziwne :/ Jak ci się w ogóle pracowało w firmie? Zwolniłeś się z jakiegoś konkretnego powodu? Mąż chce szukać pracy razem z ta agencją, i tak się zastanawiamy, czy warto? Zarobki w sumie nas najbardziej ciekawią. Wynagrodzenie było rynkowe?

Roman

Tutaj jak powiesz to wysla a sa agencje ze nawet jak sie upomnisz to i tak nie otrzymasz . A ostatnia nawet mnie sadem straszy bo sie upomnialem ;)

Roman Wurster

Co moge napisac - moze to ze firma nieusuwa komentarzy negatywnych , w ubieglym roku pracowalem tydzien i wystawilem komentarz , moze nie tyle negatywny ale malo przychylny , on jest caly czas np.firma Maximus usuwa na biezaco ;) Od 3 tygodni pracuje ponownie i jak na razie jest OK .

Czesław
@Roman Wurster

Hmm to jak było tak źle za pierwszym razem to, czemu zdecydowałeś się na kolejną próbę? W sumie to nasuwa się pytanie, co takiego się poprawiło dokładnie od Twojego ostatniego zatrudnienia za ich pośrednictwem? Napisz dokładniej to będę Ci wdzięczny mega za pomoc.

Roman
@Czesław

Pierwszym razem byla nietrafiona oferta pracy na papierze ok ale w rzeczywistosci co innego niz sie umowilismy , Pan B.nie mial tak na szybko takiej oferty jaka mi odpowiada tzn zgodnie z moim wyksztalceniem i doswiadczeniem a czekac JAKIS czas nie kazdy chce , a wrocilem bo juz mialem okazje ja i sporo moich znajomych pare lat wczesniej pracowac dla w/w w innej agencji i zle nie bylo , finansowo i warunki mieszkaniowe zgodnie z ustaleniami czyli mieszkanie jednopokojowe 2 km od pracy..

Arek

Polecam firmę nie narzekam na nich kwatera ok kasa też kontakt jest ok

@Arek

A czym się zajmujesz? Mąż będzie aplikować na spawacza Mig-aluminim ,ale to jego pierwsza praca wyjazdowa. Warunki rzeczywiście są takie jak pisza? Bardzo dużo zarobic można widząc widełki . Jeszcze dają zakwaterowanie i wyżywienie, brzmi rewelacyjnie tylko czy rzeczywiście tak jest? Są jakieś dodatkowe koszta na które musimy się szykować?

Arek
@Karolina

Pracuje jako spawacz agencja jest ok jak narazie bez problemów,pracuje w firmie co jest od nich 10 osób i wszyscy zadowoleni,chłopacy z innych agencji do nich przechodzą bo Jeżeli chodzi o wypłaty to się zgadzają i wypłacają wszystko wypłaty są przed terminem w umowie ogólnie około 12 zawsze są zaliczki też, kontakt jest też z nimi dobry stawki mają przeciętne nie najlepsze i nie najgorsze ale czasami lepiej kilka euro mniej zarobić i mieć pewne że pieniążki będą na czas i zaliczki też są bez problemów co tydzień ja złego słowa nie powiem.

Tomasz
@Arek

Można brać zaliczki co tydzień? Z tego co widziałem w ogłoszeniach to dają też premie frekwencyjne. U ciebie w pracy też tak jest? Pytam bo też zastanawiam się nad pracą i wyjazdem.

sj
@Tomasz

Można brać zaliczki co tydzień, premie też są

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Piotr Pająk

07.06.2023 07:06

Piotr Pająkikona wywiad

Chcę opisać moje doświadczenia z firmą Schack Personal Service GmbH - konkretnie to, co spotkało mnie po złożeniu przeze mnie wypowiedzenia. Firma organizuje pracownikom mieszkania pracownicze, więc ja również takie otrzymałem. Takie mieszkanie wiąże się z potrącaniem kosztów wynajmu z wypłaty. Za 4 dni pobytu w mieszkaniu, potrącenie z mojej wypłaty wyniosło kilkaset euro, co jest zdecydowanie zbyt wysoką kwotą. Oczywiście zgłosiłem zastrzeżenia, firma utrzymuje, że sprawa jest badana, lecz do dzisiaj nie powrócono do mnie z żadnym rozwiązaniem tego problemu.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Piotr Pająkikona wywiad

Stanowisko CNC Dreher, typowe zadania dla tokarza CNC - obrabianie materiałów specjalnymi maszynami CNC.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Piotr Pająkikona wywiad

Oceniam ja negatywnie z powodu wysokich potrąceń kosztów kwaterunku i niechęci wystawienia rachunku za kwaterunek.

Piotr Pająkikona wywiad

Firma bez problemu udziela tygodniowych zaliczek i niewątpliwie jest to atut, jednak to jedyny plus współpracy z Schack. Mieszkania pracownicze są na bardzo niskim poziomie, nie są weryfikowane, kwestie sanitarne pozostawiają wiele do życzenia - wolę nie dzielić się szczegółami, ponieważ są odrażające. Teoretycznie można zgłosić firmie, że warunki uniemożliwiają mieszkanie w takim miejscu, jednak jest to błędne koło - firma przekazuje namiary na kolejne mieszkanie, które nie różni się od poprzedniego. Pracownik dostaje tylko numer telefonu i musi samodzielnie kontaktować się i załatwiać sobie to mieszkanie.

Piotr Pająkikona wywiad

Sugeruję, żeby firma wywiązywała się z umowy, a konkretnie z kosztów kwaterunku, które są też określone w dokumentach - otrzymujemy je podczas rekrutacji wraz z podanym adresem kwaterunku. Przyda się też zatrudnić osoby, które będą zajmowały się organizacją nowego zakwaterowania, ponieważ nie powinno być tak, że pracownik zgłaszający złe warunki mieszkaniowe, musi na własną rękę szukać nowego lokum, a od firmy otrzymuje tylko numer telefonu. Wydaje mi się, że gdyby pracownik od początku zatrudnienia poszukiwał kwaterunku zupełnie na własną rękę, bez potrącenia tych kosztów z wypłaty, kosztowałoby go to taniej niż taki kwaterunek załatwiany przez firmę. Poza tym warunki tego mieszkania też z pewnością byłyby lepsze.

Kamila

Ofert pracy jest dość, elektrycy, operatorzy, lakiernicy itd. A czy agencja nie szuka czasem nowego koordynatora? Ze znajomością niemieckiego, oczywiście. I z doświadczeniem w rekrutacji.

@Kamila

Witam nie aktualnie juz nie poszukujemy rekrutera z doswiedczeniem juz mamy nowego chlopaka u nas pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Schack Personal Service GmbH - Erfurt

• Jak się pracuje w Schack Personal Service GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Schack Personal Service GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schack Personal Service GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 49 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schack Personal Service GmbH?

Kandydaci do pracy w Schack Personal Service GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schack Personal Service GmbH