Opinie o B&W Personal GmbH w Nürtingen

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie B&W Personal GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie B&W Personal GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&W Personal GmbH w Nürtingen

Szczurek Nowy wpis

Nie polecam. Warunki mieszkaniowe gorsze niż w stodole, nie pójdziesz do pracy to 100€ kary dostajesz, za przelew 15€ kasują z twoich pieniędzy, pójdziesz do dentysty bo masz silny bol zęba to cie zwolnia, totalna porażka ta agencja dziwię się ze to jeszcze funkcjonuje i nie zamknęli tego bajzlu całego

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie B&W Personal GmbH? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bartuś Nowy wpis

Bardzo słaba agencja, Niemiec szef Sebastian S. obiecuje złote góry i tak kłamie, że mu nawet brewka nie tyknie. Warunki mieszkaniowe słabe, wypłata nigdy nie zgadza się z godzinami, ludzie totalna łapanka. Nie polecam, chyba że nie ma innej opcji. Agencja dla desperatów

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w B&W Personal GmbH? Chętnie zatrudniają?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie B&W Personal GmbH? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pomocnik elektryka praca
Nürtingen
THOR Industriemontagen GmbH & Co. KG

Jest naprawdy dobrze. Oni maja pracy w caly niemczech. Zrobiam kurs na wozek wydlowym u niech .

Nowa3

Nie polecam tej firmy ponieważ ta firma jest niewypłacalna. Pracuję się miesiąc czasu a dostaje się wypłaty 900/1200€. Pani Vanessa z biura kompletnie nie interesuje się pomocą w załatwieniu formalności związanych z wypłatą lub brakiem wypłaty. Na dokumenty czeka się bardzo długo a niektórzy nawet nie dostają. Wszystko ładnie pięknie a na koniec zostaje się z niczym. Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Pracownica8
@Nowa3

My również nie dostaliśmy wypłaty już półtorej miesiąca. Zostaliśmy oszukane poprzez księgową na spore kwoty. Do Pani Vanessy się pisze a ona ma (usunięte przez administratora) na jakiekolwiek odpowiedzi. Szukamy instytucji do których możemy napisać o (usunięte przez administratora) w tej firmie.

Pracownica22

Praca w tej firmie to porażka, wypłaty nie są na czas, godziny się nie zgadzają. Na mieszkaniu też zbytnio nie ma nic, wszystko praktycznie swoje trzeba mieć. 350€ za miesiąc plus 100€ za drogę. A gdy się nie pracuje to i tak pobierają opłaty. Wypłaty są z opóźnieniem nawet 3 tygodnie.Dużo obiecują a gdy się upomina o swoje to albo nie odbierają albo szef, który dobrze mówi po polsku robi z ludzi głupich wciskając brednie. Ogólnie nie polecam tej pracy i firmy.

robert

pracuje w tym momencie kolo berlina, Mamy pokoj 2 osobowy. Warunki ok. Oni tez maja mieszkanie. Koszt od 300 - 350 za miesiac. Kontakt jest dobrze, nawet przejada do firmy. tez mowia popolsku

robert

Jest wszystko ok. juz pracuje ponad rok. wyplata sa punktualnie. oni organisowali mieszkanie, numer podatkowy i ubezpieczenie. zaliczki tez nie sa problem

Zuzanna
@robert

no jeśli dokumenty ogarnięte na 100% to spoko, praca to już swoją drogą a opowiesz coś o tym zakwaterowaniu i innych ludziach, których można tam spotkać? i jak z kontaktem, jeszcze problemów żadnych nie miałeś, że pomoc byłaby potrzebna?

Alwin123

Ja z siostrą pojechaliśmy na czekoladki również nie dostaliśmy wypłaty/ pierwsze wrażenie jest super lecz wynagrodzenia po miesiącu pracy brak nie polecam

S........

(usunięte przez administratora) Po miesiącu pracy ja +10 osób nie dostaliśmy wynagrodzenia. Praca przy czekoladkach i waflach.

EWA

Omijajcie z daleka, (usunięte przez administratora) Pierwsze wrażenie super, a jak już na was zarobią swoje,kontakt się urywa i tyle kasę zobaczycie.

Zostaw merytoryczną opinię o B&W Personal GmbH - Nürtingen

• Jak się pracuje w B&W Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy B&W Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B&W Personal GmbH?

B&W Personal GmbH