JP Medica Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JP Medica Sp. z o.o.

Antośka Nowy wpis

Hej, co się robi jeszcze podczas pracy jako specjalista ds. sprzedaży telefonicznej prócz rozmawiania przez telefon? Widzę w ofercie, że wymagają dobrej znajomości Power Pointa, Excela, Worda. Jakoś dużo się tych prezentacji robi? na rozmowę też coś wypadałoby teraz przygotować?

Edzia Nowy wpis

Czy o rozmowie rekrutacyjnej także moglibyście napisać parę słów? komentarze odnoszą się do konsultacji lecz w kontekście samej usługi. Ile trwa wiec sam proces przyjęcia się od podesłania dokumentów aplikacyjnych?

GG Nowy wpis
@Edzia

Około 2 tygodni. Przynajmniej w moim przypadku tak to wyglądało.

Marianna Nowy wpis

Bardzo merytoryczna i miła konsultacja.

Emilia

Witam serdeczne. Widzę tu aktywna ofertę pracy dla konsultantki. Ma być dostępna jeszcze do końca miesiąca, wiec liczę na opinie. Zauważyłam w dawniejszej opinii, że ktoś musiał chyba płacić „za błędy konsultantek”. Nie wiem co wtedy mogło zajść ale czy często dochodzi do właśnie tych wspomnianych błędów? Co z aktualnymi szkoleniami? Jakich będę mogła się spodziewać?

Aplikowałeś na stanowisko Koordynator placówek medycznych oferowane przez firmę JP Medica Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
lekarz

Jak wyglądają stawki dla personelu medycznego? Lekarz rezydent po 1 roku. Lepsze niż na NFZ?

Ela

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Koordynatora ds. placówek medycznych. Ktoś coś wie odnośnie wynagrodzenia?

Niezadowolona

Miało być na abonament, a zapłaciłam 500 zł za błędy pań konsultantek... Przy zamówieniu badań zostałam zapewniona, że mogę je zrobić w dowolnej placówce, miesiąc później telefon od bardzo niemiłej pani, która stwierdziła że badania zrobione źle, bo nie w tej placówce. Kiedy próbowałam wyjaśnić, pani przerwała mi mówiąc 'dzisiaj to opłacimy, ale jest to ostatnia taka sytuacja'. Wczoraj to samo- badanie umówione od was, wszystko przy rejestracji okej. Dostałam nawet przed smsa od jp medici z potwierdzeniem czy się zjawię. I wczoraj kolejny telefon z przychodni, 500 zł bo jp medica twierdzi, że oni żadnego badania nie umawiali. Próba rozmowy z konsultantem na lini? Śmiech na sali, oni żadnego zgłoszenia nie przyjęli. Na pytanie skąd w takim razie SMS? 'Wie pani, mogła pani dostać starego smsa ze starej wizyty'. No błagam...

Jola

Może ktoś zdradzić jak od środka wygląda praca jako Konsultantka ds. telefonicznej obsługi pacjenta? ;) Podobno jest jedna sobota pracująca w miesiącu, czy firma tego przestrzega? Jak jest rozliczana? Dużo was pracuje w biurze? Atmosfera jest bardziej korporacyjna, czy "rodzinna"? Bo nie pracuje się w trybie hybrydowym, prawda? To głównie praca na słuchawce, ale może w kompetencje na tym stanowisku wchodza jakieś jeszcze obowiazki?

Agnieszka

Mieszkam w Kaliszu. Mam abonament. Dziękuję Paniom z pilnej pomocy medycznej za empatię i szybkie działanie. Zgłosiłam się z dolegliwościami w sobotę, a we wtorek miałam wszystkie badanie i konsultacje wykonane. W szpitalu wojewódzkim termin konsultacji lekarskiej - za 13 miesięcy. Komentarz chyba zbędny.

Poszukuję pracy w Konin na stanowisku Product Manager. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Obecnie nie jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko. Zachęcamy na zapoznanie się z sekcją "Oferty pracy".

Szukam świeżych informacji o pracy jako konsultantka infolinii. Zatrudniają jeszcze? A jeśli tak, to czy można sobie pracować z domu przez telefon?

@Anna

Tak, aktualne oferty są dostępne w sekcji "Oferty pracy".

Eryk

Pierwszy raz korzystałem z teleporady medycznej JP Medica. Zadzwoniła do mnie Pani doktor o umówionej godzinie i szczegółowo omówiła moje wyniki badań. Polecam jak by ktoś chciał szybko dowiedzieć się o swoim stanie zdrowia.

Nikt

Bardzo opryskliwa konsultantka, niedająca mi dojść do głosu przy przekładaniu wizyty. Człowiek płaci niemałe pieniądze za pakiet medyczny, a jest traktowany jak intruz. Ta osoba nie powinna pracować w kontakcie z drugim człowiekiem. Chyba nikt nie kontroluje ich nagrywanych rozmów z petentem.

Mały ten świat

Firma z Warszawy czy tylko adres z Warszawy? Biura chyba w Koninie w Wielkopolsce.

Jolanta

Nie mają ofert pracy, a chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda praca i płaca doradcy klienta. To zdalne zajęcie, czy w biurze? Będzie nabór na to stanowisko w granicach kwietnia-maja? z góry dziękuję!

Pacjent

Witam. Nie polecam jp medical. 4 dni wodzenia za nos i koniec końców zero kontaktu z lekarzem. Infolinia zapewnia,że lekarz w najbliższym czasie się odezwie. Jest weekend a ja mam 38 stopni gorączki. Podejście do pacjenta śmieszne. Rezygnuje z ich usług. NIE POLECAM!!!!!!!

D.

Nie polecam !!!! Człowiek płaci kupę kasy , a podejście do pacjenta straszne. Odsylanie od lekarza do lekarza z kontynuacją zwolnienia. Gadka ortopedy że on nie może L4 wystawić bo to musi lekarz rodzinny , lekarz rodzinny każe złożyć reklamacje na ortopedę bo musi wystawić L4 i niby mu się nie chce. Chce złożyć reklamacje Pani w rejestracji mówi że nie można bo to tak nie działa. I umawia do innego lekarza. No jaja jak berety.

Zostaw merytoryczną opinię o JP Medica Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w JP Medica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JP Medica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

JP Medica Sp. z o.o.