WeNet sp. z o.o.

Opinie o WeNet sp. z o.o.

Zainteresowany pracą

Czy w firmie, która zatrudnia tak dużo osób jest Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych?

@Zainteresowany pracą

Zapraszamy na naszą stronę, gdzie umieściliśmy informacje o wszystkich benefitach pracowniczych https://wenet.pl/kariera/benefity. W przypadku pytań chętnie odpowiemy. Kontakt w sprawie pracy to rekrutacja@wenet.pl. A może spotkamy się na Dniach Otwartych WeNet? Szczegóły w naszych social mediach i na stronie https://wenet.pl/kariera/dni-otwarte. Pozdrawiamy. Zespół WeNet

@Zainteresowany pracą

można liczyć na 200 złotych dofinansowania do wakacji i 200 złotych do okularów. Ale nie licz na żadne bonusy z okazji świąt

paczka na święta
@pracownik

dodajmy jeszcze, że paczki są bardzo skromne. Aż się smutno robi, jak się słyszy, co w innych firmach dostają na święta. Tu mozna liczyć na herbatę, czekoladę i ciastka w małej paczuszce :D

Pracujący
@pracownik

Pamiętajmy, że to 200zl wczasów pod gruszą przysługuje raz na dwa lata. Ostatnia impreza integracyjna była w październiku 2021 z okazji zmiany nazwy. Czy ubezpieczenie powinno być wymieniane jako benefit skoro jest nam normalnie potrącane z pensji - sami je finansujemy. Dofinansowanie zajęć sportowych? Za kartę sportową także płacimy sami… biblioteczka firmowa? Proszę o informację gdzie jest rzekomo dostępna. Paczki na święta to niezmiennie od lat puszka herbatników, herbata, jakieś czekoladki - same „niemarkowe hity”, minionych świąt, do ostatniej chwili nie było pewne czy paczki otrzymamy, bo mówiło się o potrzebie oszczędności. Jedyne z listy benefitów co faktycznie dajecie to Enel-Med - pakiet medyczny, podstawowy.

@paczka na święta

Oj to chyba dawno u nas pracowałaś/eś ,bo teraz to były piękne kartoniki w naszych kolorach z logo ,czekoladki lindta ,cała masa przepysznych słodyczy ,pierniki ,super były paczki i uważam ,że to miły gest ,nie obowiązek :)warto czasem docenić coś miłego i fajnego.

Ciekawy
@Pracujący

a dofinansowanie do okularów nie pokrywa nawet kosztów szkieł i też jest raz na dwa lata... ciekawe, czy nowy prezes zmieni coś w tej firmie...

Ann
@Kasia

Który dział dostał paczki premium? W mojej były słodycze marki własnej jakiegoś dyskontu, herbata w torebkach - imbirowa i jakieś opakowanie pierników. Czas, w którym trzeba było ją odebrać był narzucony z góry. Jeśli policzysz ile czasu zmarnowałaś na dojazd... wychodziło się na minus. A kolory kartonu nie były związane z WeNet. To najzwyklejszy, szary karton prezentowy.

Chyba dla zarządu
@Kasia

Nie wiem, kto dostał takie paczki, ale na pewno nie zwykli pracownicy xD Na oczy czegoś takiego nie widziałem, od kiedy tu pracuję.

Nie aplikuj
@Zainteresowany pracą

Wszystko wygląda pięknie, dopóki nie zaczniesz tu pracy. Jako kilkuletni pracownik odradzam aplikowanie (sam szukam czegoś innego, bo już nie da się tu pracować). Nie ma żadnych benefitów, bo większość jest na zleceniu. Nic nie dostajesz, a zarabiasz mniej niż najniższa krajowa. Ciągle szukają oszczędności na pracownikach w produkcji i ucinają pensje w czasach inflacji i wszelkich podwyżek (również wynagrodzeń). Zapewniam, że to nie jest miejsce, w którym chcesz pracować. (usunięte przez administratora)

Zainteresowana
@WeNet sp. z o.o.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych muszą utworzyć pracodawcy: zatrudniający co najmniej 50 pracowników zatrudniający co najmniej 20 i mniej niż 50 pracowników, o ile z wnioskiem o utworzenia Funduszu wystąpi zakładowa organizacja związkowa. Stąd moje pytanie czy posiadacie Państwo zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych? W benefitqch tego nie ma. Pytam się czy spełniacie jako @pracodawca ten obowiązek?

@Zainteresowana

Jest, w benefitach określony jako "dofinansowanie wypoczynku". W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośredni z nami rekrutacja@wenet.pl. Chętnie odpowiemy. Zespół WeNet

@Pracujący

Kolego/Koleżanko, biblioteka jest dostępna na naszej platformie szkoleniowej i cały czas uzupełniania o nowe pozycje. Zachęcamy do skorzystania i informacji, jakie jeszcze tytuły byłyby dla Ciebie atrakcyjne. Uzupełnimy ofertę. Benefity oraz ich zakres są dokładnie opisane na naszym intranecie. Jeśli ta informacja nie jest wystarczająca prosimy o kontakt z Działem Personalnym, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Chętnie też dowiemy się, jakie benefity byłyby dla Ciebie atrakcyjne i rozważymy ich pozyskanie. Prosimy o kontakt :) Zespół WeNet

klaudia

prawda, to, że nie potrafią szkolić, pokazują na tym całym uniwersytecie. Szkolenia nieciekawe, a wiedza prowadzących pozostawia wiele do życzenia.

@klaudia

Bardzo dziękujemy za opinię, to dla nas bardzo cenna informacja. Przykro jest nam, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań związanych z tegorocznym programem Uniwersytetu. To wyjątkowy projekt, który prowadzą sami pracownicy, praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach oraz goście eksperci z różnych dziedzin, których zapraszamy do udziału w zajęciach. Program przygotowujemy zgodnie z potrzebami pracowników i każde z zajęć sami pracownicy-uczestnicy również oceniają. Oceny są dobre i bardzo dobre, co świadczy o trafnym doborze tematyki i zainteresowaniu naszych koleżanek i kolegów. Ideą naszego Uniwersytetu jest chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem na każdym poziomie naszej firmy, bo wiemy, że wymiana informacji pomiędzy pracownikami to bardzo cenna i potrzebna inicjatywa. Klaudia, jeśli tylko chcesz mieć większy wpływ na tematykę zajęć, skontaktuj się z nami, napisz na uniwersytet@wenet.pl i podziel się swoją opinią. Jeśli chcesz dołączyć do grona wykładowców i podzielić się wiedzą, to również gorąco Cię zapraszamy. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie tworzyć wartościowy projekt. Klaudia, prosimy skontaktuj się z nami. Zespół Uniwersytetu WeNet

Drodzy klienci

czy zauważyliście ostatnio spadek jakości tekstów???

Ola

Pracuję tu już trzeci rok. Uważam, że WeNet jest dobrym pracodawcą! Zarówno ja jak i wielu moich znajomych ceni sobie pozytywną atmosferę i wysokie kompetencje przełożonych. Ludzie są tu przyjaźni i zawsze chętni do pomocy. Praca to duża część mojego życia, więc atmosfera jest dla mnie bardzo ważna! WeNet cały czas się rozwija i stawia na nowe technologie. Myślę sobie, że fajnie jest być częścią tej firmy i dokładać swoją cegiełkę w codziennej pracy.

Digital Manager

Jak wygląda przebieg rekrutacji - dzwoni pani zadaje trzy dziwne pytania i dziękuję za rozmowę. O co chodzi?

Co mają na celu te pytania?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Weronika

Firma najgorsza na jaką możecie trafić. Poza utworzeniem pinezki, filmikiem robionym przez podstawowy program komputerowym oraz wrzuceniu zdjęć do internetu, nie robią nic !!! W moim przypadku zmienili mi logo firmy.... Dopiero po mojej interwencji zostało zmienione na oryginalne. Efekt zwiększenia klientów zerowy. Interesuje ich aby podpisać umowę później mają Cie poprostu gdzieś. Po wypowiedzeniu umowy nakładają karę mimo se to oni się nie wywiązali z promowania. W efekcie sprawa idzie do windykacji. Odradzam!!

@Weronika

A masz gdzieś w umowie gwarancję wzrostu liczby potencjalnych klientów?

@Essa

W ofercie jest wpisane. I dodane ze pomoagaja zdobyc wartosciowe kontakty od nowy klientow, dodatkowe wyroznienie w wyniku wyszukiwania sprawi ze bedziesz krok przed konkurencja na lokalnych rynkach, dodatkowe dzialania aby przyciagnac i zachecic klientow.. U mnie zachecili wpisem. Czy wiecie ze wyglad waszego psa swiadczy o nas jako o wlascicielu????reklama bardzo zachecajaca do odwiedzin psiego fryzjera... Olewaja temat olewaja klienta. Gdybym byla swiadoma wykonania uslug to w zyciu bym nie podpisala z ta firma umowy.

@Weronika

A w jaki sposób do windykacji? Mi wystawili notę obciażeniową prawie 2 tys. bez żadnej negocjacji, bo oni są poszkodowani. Ale wg nich cena 6 tys za pinezkę artykuł i film na yt jest okej. Tak mnie wprowadzili w błąd, zupełnie inna oferta miała być, a tu takie coś. nie zapłaciłabym tyle za trzy rzeczy. A teraz wszystkiego się wypierają. walczę już 3 miesiące, ale oni się upierają, zero negocjacji

Totalny brak profesjonalizmu. Na stronie którą zrobili umieścili podlinkowanie do google maps firmy (taka sama nazwa) ale na drugim końcu polski. Strona z brakiem pozycjonowania po roku czasu brak rezultatów - odradzam!

DoTomka
@Tomek

A jakich oczekiwał Pan efektów po stworzeniu strony, nie inwestując w jej pozycjonowanie?

Bartek
@DoTomka

A kto chce u nich inwestować w pozycjonowanie?????? ŚMIECH NA SALI to ich pozycjonowanie!!!!! W naszej branży dzięki ich pozycjonowaniu jesteśmy gdzieś na 7-9 stronie z niektórymi rzeczami! DNO TOTALNE DNO!!!

@DoBartka
@Bartek

Proszę pamiętać, że nie tylko Pan inwestuje w pozycjonowanie. Jeśli próbuje Pan wypozycjonować daną frazę na całą Polskę, a tego typu usługi świadczy wiele firm, może to zająć sporo czasu. Tym bardziej jeśli to nowa strona.

Interesant

Dzwoniła do mnie pani z wenetu w sprawie wizytówki google.mawet byłem zainteresowany .oczywiście wizytówkę mam .może nie super mega itd ale jest nazwa godziny adres zdjęcie itd ...nawiązuje do nie stety monologu ...takiego z lat 90 lampka zaświeciła się po mega wychwalaniu że wzrost klientów odwiedzin.itd irmtp rozmowa ok 20min ..raczej monolog .i lawirowanie iż moje wizytówka ..nie jest zła ale jeżeli będę dostał zdjęcia itd to ja podkręca .po moim stwierdzeniu ok ale to mogę zrobić sam ???? np w czasie wolnym stwierdziła iż dadzą pokaż na ypu tube lub artykuły itd itp ...po wymianie uprzejmej zdań poprosiłem o kontakt za parę dni ..pretekst wyjazd służbowy .oddzwoniła i znów monolog o wizytówce .stwierdziłem iż z wizytówki nie skorzystam bo jestem w stanie zrobić sam pani w mniej miłym tonie stwierdziła iż ..mam jakieś opcje w Wenet.panorama i jeżeli tu i teraz nie zgodzę się na przedłużenie .odnowienie to zostaną wizytówki wyłączone .????????

Klient

(usunięte przez administratora),przez telefon podpisałem umowę. Miałem mieć bardzo duży wzrost klientów i opiekuna. Tym czasem po 6 miesiącach od tamtego czasu miałem 1 zapytanie. Zadzwoniłem wię i pytam o co chodzi, wytłumaczyli mi że mam bardzo złą stronę internetową i dla tego to wszystko nie przynosi efekt. Podsumowując 4300 zł za to co do tej pory zapłaciłem za wizytówkę w Google,za co gość który robił mi stronę wziłby max 500 zł Teraz jeszcze lepszy numer chcieli mi wcisną za poprawienie strony 12000 zł. Odmówiłem Ja się dałem (usunięte przez administratora)3800 zł Was przestrzegam. Ale karma wraca!

DoKlienta
@Klient

W jaki sposób wizytówka Google miałaby Panu przynieść bardzo wielu klientów? Ludzie podpisują przez telefon umowy na usługi, których nie rozumieją i się dziwią, że jest, jak jest. Czemu nie podpisał Pan umowy z "gościem" na zrobienie wizytówki za 500 zł? Dopiero po 6 miesiącach zainteresował się Pan tematem, za co tak naprawdę Pan zapłacił?

Bawa
@DoKlienta

Co ty piszesz dzwonią nachalnie i są 2opcje jak masz wizytówkę to sciemniaja iż ja pobudza .postami .fotkami ew pokazem na (usunięte przez administratora) co niby gwarantuje ruch itd itp takie głupoty wciskają ..że więcej odwiedzin itd itp

Klient

Znów atakują z wizytówka google .która jest darmowa .sama wizytówka może i ok ale słuchając kolsuntantow dzwoniących to (usunięte przez administratora) sam monolog jakbym słuchał akwizytorów ..

Iwona

Z powodów finansowych chcę zrezygnować z usług Wenet , jednak nie mogę , bo umowa jest na 3 lata, jedynie po opłaceniu kary. Konsultant był nachalny, mówił, że umowa na rok.Jak chciałam zrezygnować po 2 dniach, było już za późno.Rozumie, że chcą się zabezpieczyć, ale 3 letnie wypowiedzenie to skandal, a ta kara jeszcze gorzej. Może pomożecie co robić . Nie daję rady płacić, tonę

@Iwona

Śmieszą mnie komentarze "konsultant był nachalny"! Brzmi to tak, jakby przestawił Pani broń do skroni i zmusił do podpisania umowy! Jak można podpisać coś, bez wcześniejszego czytania? I to co Pani pisze o 3 letnim okresie wypowiedzenia to kłamstwo! Umowę można wypowiedzieć w kilka dni, warunkiem jest kara umowna (zapis o niej znajdzie Pani w umowie), którą można negocjować. Ale tu też kłania się trudna sztuka czytania ze zrozumieniem!

Iwona
@Essa

Rozmowa była telefoniczna ,więc jak miałam niby przeczytać ! Poza tym jak namawiał konsultant zapraszam do odsłuchania tej rozmowy ,oczywiście,, ze zrozumieniem ". Jako pracownik takie bezczelne komentarze są nie na miejscu.

@Iwona

Dziękujemy za informację. Uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem obsługi klienta kontakt@wenet.pl lub pod numerem naszej infolinii 22 457 30 95. Sprawdzimy, jaki jest powód zaistniałej sytuacji i zaproponujemy rozwiązanie. Pozdrawiamy. Zespół WeNet

Aha

Kultura pracowników wenet na najwyższym poziomie :D

@Aha

Pragniemy poinformować, że uczestnicy tego forum są anonimowi, ich weryfikacja nie jest możliwa a ich opinie i wypowiedzi nie są oficjalnym stanowiskiem naszej firmy i naszych pracowników. W każdej sprawie dotyczącej naszej firmy zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem obsługi klienta kontakt@wenet.pl lub pod numerem naszej infolinii 22 457 30 95. Tylko tą drogą możemy podjąć merytoryczne rozmowy i rozpatrywać wszelkie zapytania. Zapraszamy. Zespół WeNet

Zajączek
@Essa

obiecują góry zysku, a roztrzaskują się o skały pustki i (usunięte przez administratora)klienta mając na uwadze, że jak klient nie jest zadowolony to wielka kara do zapłacenia, po podpisaniu umowy mają klienta (usunięte przez administratora)

Kuba
@Essa

(usunięte przez administratora) bo na pytanie czy można zrezygnować z umowy jak byla potwierdzają mailowo. To powiedzieli ze oczywiście ale jednak potem okazało się zupełnie ci innego..

ewa
@Essa

Potwierdzam słowa @Iwony, tak pracownik siedzący na telefonie jest nachalny, nie dochodzi do niego słowo NIE, w moim przypadku wydzwaniał po kilkanaście razy dziennie.

agencja

Firma super dopuki nie podpiszesz umowy jak podpiszesz umowe mają cie w (usunięte przez administratora) ,jak nie zapłacisz rat za nie zrealizowaną umowe wyślą ci (usunięte przez administratora) nie polecam trzymajcie się od nich z daleka

Niezadowolony

Współpracowałem z Wenet jednym z większych miast w Polsce jako handlowiec, okres był względnie krótki, natomiast w tym czasie wszystkie mankamenty zdążyły wyjść. Bardzo duży nacisk na umawianie spotkań, brak indywidualnego podejścia do pozyskania klienta, szkolenia, na których mieli się te same tematy co tydzień, które nic edukują bo przecież jak dużo Cię nauczą to się uwolnisz, cała przekazana wiedza to pigułka na jedną stronę a4. Brak specjalistów w firmie, a jak już są to zatrudnieni za 2-3msc,(usunięte przez administratora). Wenet nie ma nic wspólnego z agencją marketingową, firma inwestującą tylko wyłącznie w dział sprzedaży oraz dział prawny, ponieważ spory prawne to chleb powszedni . Nie polecam

Super Timor

W grudniu przyszedł nowy prezes i miały być rozmowy o podwyżkach po uchwaleniu nowego budżetu, ale zanim został on uchwalony, to prezes zdążył już zrezygnować. Teraz pojawił się nowy prezes i temat podwyżek znów jest zbywany. W międzyczasie stawki w wielu sekcjach działu copywritingu nie tyle stoją w miejscu, co nawet zostały obniżone w związku ze wprowadzeniem narzędzia AI, które firma rozwija kosztem pracowników. (usunięte przez administratora)

TeżCopy

W copywritingu, w tymSEO copy, praca zdalna NIE JEST benefitem, bo najzwyczajniej w świecie od 15 lat i wiecej funkcjonuje tak cała branża. Konkurować można stawkami, regularnością zleceń i (co niestety nijak nie jest oczywiste) faktyczną wypłatą w terminie.

Metafor

Dobrą atmosferą i swobodą nie wykarmisz siebie i najbliższych. Aby dobić do najniższej krajowej, wierz mi że są osoby, które będą musiały wstawać o tej 5 rano i bardziej im się to opłaci. Generowanie tekstów z lapkiem na kolanach? To niech tych tekstów będzie dużo, a nie jakieś ogony, w niektórych sekcjach wiatr hula na skrzynkach. Obniżyli o 30% zarobki, trudno można się jeszcze odkuć, ale niech tych tekstów będzie dużo, proste xD. Jak dla mnie ostatni dobry czas w tej firmie to był 2021 rok, szału nie było z zarobkami, ale śmiało można było się utrzymać. Były premie chociażby za "zlecenia na wczoraj", które pisało się w weekendy itp. Wraz z kolejnym rokiem zaczęło się wszystko psuć, m.in. dlatego że już wtedy robili przymiarki do tego tzw. AI. Stąd te limity znaków na artykuły i dodatkowe absurdalne utrudnienia dla copy, za to profity dla tych co są na górze. Praca zdalna w tej branży to nie jest żaden przywilej, to norma, także w konkurencyjnych firmach, więc argument słaby.

???

Otrzymałam maila z plikami PDF (umowa), w mailu pani Joanna napisała iż rozmawiałyśmy o propozycjach . Nigdy nie podjęłam żadnej konwersacji z tym osobnikiem czy firmą. Nie wiem skąd maja mojego maila i skąd znają moje imię. Uważajcie, wyglada na (usunięte przez administratora)

Odradzam

Nie polecam usług reklamowych Wenetu i niech to będzie przestroga dla wszystkich niezdecydowanych przedsiębiorców, którzy rozważają podpisanie umowy pod naciskiem telemarketera "doradcy ' przez tel. Dodanie firmy na mapie Google jest darmowe, każdy kto poczyta poradnik w google jest wstanie poprowadzić sobie wizytówkę samemu nie trzeba płacić (usunięte przez administratora) kasy za ich działania marketingowe, które są tak infantylne merytorycznie, że ręce opadają. Katalogi branżowe pkt czy pf, hymm jeśli Was skusi cena oferowana za "reklamę" to za wiele nie wniosą te działania w odnalezieniu firmy, bo komu będzie się chciało Was szukać wśród setek innych firm konkurencyjnych. Nie wspomnę już o stronach internetowych, które są wszystkie na jedno kopyto z szablonu. Co do pozycjonowania stron seo w trzech słowach nie robią dobrze, brakuje w tej firmie niestety specjalistów, którzy znają się na rzeczy w tym zakresie. Stanowczo odradzam. Umowy tak długie i wysokie kary za wypowiedzenie. Po podpisaniu umowy 1 dzień roboczy na rezygnację. Nie dajcie się nabrać lub nagrać ;) Pozdrawiam. Katalogi branżowe nie

Romek

Można powiedzieć proste (usunięte przez administratora) Albo były z Ciebie pracownik albo janusz biznesu dla którego gratis to uczciwa cena. Ja nie mam problemu z reklamą w Wenecie.Jest to na co się umawialiśmy.A takich (usunięte przez administratora)niestety ale w branży budowlanej też muszę obsługiwać

Krułasant

Praca jako copywriter w firmie WeNet wygląda dziś w taki sposób: pracownik próbuje wpisać do narzędzia AI takie zapytanie, by wypluło ono coś sensownego, co jest w ogóle sens poprawiać. Zazwyczaj się to nie udaje, więc albo trzeba próbować wygenerować treść ponownie, albo dać sobie spokój i napisać tekst samemu. W rezultacie pracownik czuje się bardziej jak tester oprogramowania niż copywriter. WeNet odebrał pracownikom ostatki autonomii. Dodatkowo firma obniżyła stawki za pisane teksty, i to tak bardzo, że są one niższe niż kilka lat temu. Krótko mówiąc, firma WeNet rozwija swoje narzędzie AI kosztem pracowników. Co więcej, im lepsze będzie się ono stawać, tym mniej osób będzie potrzeba do jego obsługi, więc w "nagrodę" wielu pracowników zostanie zwolnionych. Już teraz brakuje pracy i wiele osób w niektórych działach nie ma co pisać.

AI
@Krułasant

To wszystko prawda. Czekam, aż zaczną się zwolnienia, albo ludzie sami zaczną odchodzić, bo nie dość, ż(usunięte przez administratora)to jeszcze brakuje nowych zleceń, więc zarobienie na życie staje się niemożliwe. I nie mówię tu nawet o najniższej krajowej.

Essa

I w tym momencie bardzo się zawiedziesz! Narzędzie AI jest autorskie, stworzone pod firmę, więc o żadnych prawach nie ma mowy. Najpierw porządny research, potem piszemy w internetach!

do Essa
@Essa

Zdradź nam, proszę, z jakiego działu jesteś :D Jestem bardzo ciekawy! Nie jesteś copywriterem, prawda?

Z "żalami wyżej" poszli wszyscy copy ze wszystkich działów na jednej z pierwszych konferencji, które tego narzędzia dotyczyły. Usłyszeli, że wszystko jest super. Problem w tym, że nie jest. Problem w tym, że mówiło o tym blisko 70 osób. Problem w tym, że "ci wyżej" nie słuchają. Ile dali ci podwyżki za obecną kampanię? Wiesz, wszystkim ust nie zakleisz.

Ai

Essa to pewnie osoba z nowego działu - tzw. Specjalista od wdrożeń AI, które pewnie teraz boją się o posady, bo nie ma już co testować

Ej Aj
@Essa

Takie autorskie, że oparte na ogólnodostępnym i darmowym chacie GPT. No faktycznie odkryli Amerykę. Nie ma w tym nic innowacyjnego i autorskiego. Jedynie to, że narzędzie uczy się na treściach stworzonych przez copy, do których z resztą nigdy nie mieli praw autorskich i nikt nie pytał (ani nawet nie poinformował), że będą one wykorzystywane w ten sposób. A jak jest naprawdę to nikt nie wie. Obniżenie wynagrodzeń o ponad 30% to cios poniżej pasa. Minimalna od stycznia idzie drastycznie w górę, a tutaj na bank nic się nie zmieni i wynagrodzenia lecą w dół. Wykorzystywanie ludzi w najbardziej wyrafinowanej postaci.

m a s a k r a

Jeżeli firma dalej będzie w ten sposób podchodzić do pracowników, to konkurencja będzie im bardzo wdzięczna ;) Drodzy Państwo, pełne energii i niedoceniane zespoły produkcyjne czekają na wasz odzew! (usunięte przez administratora)

@m a s a k r a

Nie rozumiem Was, po co siedzicie w tej firmie, skoro Wam tak źle? DOBRYCH Copy zawsze szukają, a Wy łańcuchem przykuci do WeNetu, biedactwa...

Realista

Nie polecam tej firmy! Zero profesjonalizmu,jedyna metoda utrzymania klienta, podpisanie 3 letniej umowy, przedłużenie jej bez wiedzy klienta i ogromne kary pieniężne za jej zerwanie.W praktyce ani ich strona ani usługi nie są skuteczne ani pomocne,od taki sobie "haracz" płacony na ich konto.

Poszkodowany klient
@Realista

Witam, próbował Pan może rozwiązań sądowych czy jednak zapłacił Pan karę za zerwanie umowy ? sam się zastanawiam nad rozwiązaniem.

Poszkodowany klient

Witam, czy ktoś po zerwaniu umowy na stronę/sklep/reklamy w wenet próbował rozwiązań sądowych ?

AleksandraPG

Czy ktoś się orientuję ile wynosi opłata miesięczna za prostą stronę, małej, jednoosobowej firmy?

@AleksandraPG

uczciwa oferta to około 1500 zł za pierwszy rok(w tym stworzenie strony z wersją mobilną,wykupem domeny i hostingu).Drobne zmiany na stronie normalna firma robi bezpłatnie. W kolejnym roku opłaca Pani tylko hosting i domenę oraz ssl(zabezpieczenie strony) -koszt w skali roku około 350 zł. No i najważniejsze jest Pani WŁAŚCICIELEM TEJ STRONY!!

Ela

hmm z 20/30.000 zl netto

@Ela

@Ela ChyBy Ci się zera za mocno wcisnęły. 500 to max u nich miesięcznie za samą stronę . Ja płacę dokładnie 420

Łukasz S.
@AleksandraPG

Na rynku znajdziesz studenta lub freelancera, który wciśnie ci stronę za 1500, ale to będzie kadłubek strony zrobiony na bezpłatnym motywie z tysiącem niepotrzebnych wtyczek. Wizualnie, może i będzie jakoś wyglądać, ale w bebechach będziesz miała katastrofę. Rynkowa cena dobrze zrobionej, kilkuzakładkowej strony to ok. 5000 - 8000 zł. Tyle trzeba zapłacić komuś, kto umie i ma doświadczenie, a nie będzie się na tobie uczył budowy stron. Jeśli chciałabyś stronę na indywidualnie oprogramowanym motywie, to załóż budżet >15000 zł. Jeśli pytasz na forum WeNet, to zapewne dostałaś propozycję budowy. Oferta dobra i co najważniejsze, nie zapłacisz z góry, tylko w wygodnych i niewielkich miesięcznych płatnościach, a będziesz miała usługę z nielimitowaną liczbą zmian. Pomarudź na początku przy budowie, to będziesz miała ładną stronę z dobrymi treściami.

Low low low
@Marian

To i tak ze 2 razy przynajmniej przepłacone, proszę tylko sprawdzić czy jest Pan właścicielem strony

Ktoś
@Anonim

Widać jacy doświadczeni ludzie pracują w firmie. Nie mobilna, a responsywna! Ponadto nie polecam u nich stron. Każdy może zrobić sobie na joomla, a jeszcze lepiej samemu na wp.

@Low low low

@low low low. Mogę być jakbym chciał spłacić szybciej ale po co mi to . Ja informatykiem nie jestem .Moja strona prowadzona jest przez fachowców i tyle mnie interesuje. Płacone mają , praca jest wykonywana . Jak czegoś potrzebuje to nie ma opcji żeby w dzień, dwa nie było zrobione. Wszystko jest kwestią człowieka z jakim się pracuje. Ja polecam Pana Mariusza z biura w Warszawie

niedoszły klient
@Łukasz S.

Patrząc na strony które robicie to generalnie szablon wszędzie ten sam.I to niby ma kosztować między 5-8 tys?Nieźle.. Ale biorąc pod uwagę ,że kwota ta musi wyżywić wiele osób(zarząd ,dyrektorzy,kierownicy,a na końcu może coś skapnie dla konsultanta) to oczywistym jest ,że cena jest dużo wyższa od normalnych cen rynkowych.Kolejną kwestią jest czy klient dostaje dostęp do strony oraz czy JEST JEJ WŁAŚCICIELEM?.NIGDY też konglomerat taki jak wasz nie zastąpi indywidualnych projektów i indywidualnej obsługi.PRZENIGDY.

Nie ma sprawy :-) https://www.szkoleniapsowtp.pl/

ewa
@Anonim

Komu chcesz wcisnąć te (usunięte przez administratora)!!! Koszt roczny utrzymania strony to koszt od 12 tyś w wzwyż, opłata miesięczna 350 zł za kiepskiej jakości stronę, dodatki dodatkowo płatne. Ogółem masakra. Po zakończeniu umowy lojalnościowej domena nadal jest ich własnością.

@ewa

ewa ,czytaj ze zrozumieniem.Wyraźnie jest napisane,ze uczciwa oferta to 1500 zł-oczywiście jednorazowo.To o czym piszesz-czyli strony za 12 tys oferowane przez nich i dodatkowo bez praw właścicielskich to...sama sobie dopowiedz

zle praktyki
@AleksandraPG

widzę, że stare posty są podbijane, żeby klienci nie widzieli narzekań pracowników dotyczących jakości AI i obniżenia stawek....

Ula La
@Anonim

Tacy właśnie specjaliści" pracują w tej firmie. Nie mają pojęcia o tym czym jest strona mobilna, a czym responsywna! Bardzo zabawne! A właścicielem jest tak naprawdę Wenet, gdzie macie Państwo możliwość odkupienia domeny za zabawne pieniądze. Stronę wtedy pakują w joomle i musicie ją rozpakować sami. Tadam! :)

Łukasz S.
@Łukasz S.

Hahaha, bardzo śmieszne ???? Nie widziałem jeszcze dobrze wykonanej strony i odpowiednio zoptymalizowanej przez tę firmę. Co więcej freelancer działa głównie tworząc od zera, albo na WordPressie. Państwo zaś na joomla. Żadne u Was dedyki nie są tworzone.

@AleksandraPG

Nie polecam pani firmy wenet. Podpisalam umowe na wizytowke i strone internetowa. Robia aby zrobic aby nie mogla im pani zarzucic nie wykonania uslugi. Na Reklamacje wenet kontakt nie odpisuje wogole. A po zakonczeniu umowy domenta strony internetowej nie jest pani tylko wenetu. I aby mogla pani korzystac musi pani nadal placic i to nie male pieniadze za wykupienie domeny na rok.

Zostaw merytoryczną opinię o WeNet sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WeNet sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WeNet sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WeNet sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 28 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WeNet sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WeNet sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WeNet sp. z o.o.