LOCO Service GmbH, Osterfeld

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LOCO Service GmbH, Osterfeld

Ewelina Nowy wpis

Hej. :) Opinii od lat tu nie widzę i zastanawiam się, co może być tego przyczyną? Mimo wszystko raczej pojawiały się pozytywne w dodatku chwalono koordynatorów i ja właśnie w tej sprawie. Wiecie może ilu obecnie ich się tu zatrudnia i jakie warunki należy spełnić, żeby móc się tu zatrudnić bezpośrednio? W opiniach widziałam wzmianki o Paniach a co z Panami? Jak tu płacą koordynatorom?

Nowy wpis

@Ewelina

Witaj Ewelino, w zakladce 'oferty pracy - dysponent personalny' znajdzie Pani informacje odnosnie wymogow ktore nalezy spelnic jako kandydat na dysponenta. Zapraszam rowniez do kontaktu droga mailowa - p.wozniak@loco-service.de Chetnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Sawicki

Blokują klasy podatkowe zeby ludzie byli na 6 klasie i mało zarabiali robota za 700€ Było nas w takiej sytuacji wielu

Nowak
@Sawicki

Kto był jeszcze w takiej sytuacji? Jak Pan się nie rozlicza z podatków to niech Pan nie mówi ze firma blokuje steuerklasse, ja takiego problemu nie mam.

Krystian Nowy wpis
@Sawicki

Chyba tylko Ty, bo żeś się w urzędzie nie rozliczył

Siwa Nowy wpis

Witam pracuje z loco service od początku projektu w Oselfeld .Pani Paolina bardzo komunikatywna, konkretna osoba, mieszkania na wysokim poziomie dojazd do pracy zagwarantowany polecam współpracę .

Renia69

Polecam Loco Service. Wszystko jest w należytym porządku.Bardzo miła i pomocna koordynator pani Paulina .Zawsze odpowiada na telefony, warunki w mieszkaniach pracowniczych na wysokim poziomie . Zapewniony dojazd do pracy .Przelew na konto zawsze na czas.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie LOCO Service GmbH, Osterfeld? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
DoriS

Jak najbardziej polecam Loco Service.Zawsze pomocna pani koordynator Warunki pracy zgodne z opisem , wynagrodzenie zawsze na czas.Mieszkania służbowe na wysokim poziomie.

Lucy

Bardzo miła i pomocna pani koordynator, świetne warunki pracy i warunki mieszkaniowe. Polecam gorąco!

Roko95

Cześć! Muszę podzielić się swoją pozytywną opinią na temat firmy Loco Service. Pracuję na projekcie Kaufland w Osterfeld. Rekrutacja i kontakt w mega pozytywnej atmosferze ze strony pracodawcy. Mieszkania na bardzo wysokim standardzie. Najważniejsze - koordynator z powołania do kontaktów z człowiekiem - sympatyczna, mega pomocna i bardzo dobrze zorganizowana Pani Paulina. Wypłaty zawsze na czas, wszystkie fiszki czytelne poza tym zawsze można prosić o pomoc koordynatora projektu. Praca w przyjaznej atmosferze :) pozdrawiam :)

Roko95

Lucy

Bardzo dobrą firma bardzo rzetelna Pani koordynator która zawsze pomoże i wesprze, świetne warunki pracy oraz standardy mieszkaniowe. Gorąco polecam !

Loco Service GmbH

Witam! Jestem dysponentem w firmie Loco Service. Uczestniczę w projekcie pośrednictwa pracy w Kaufland Osterfeld w przetwórstwie mięsnym. Nasza firma poszukuje osób chętnych do pracy na następujących stanowiskach: *pomocnik produkcji, obsługa maszyn tnących, *pomocnik przy obróbce mięsa, *pracownik rozbioru mięsa / wykrawacz z udokumentowanym europejskim doświadczeniem, Proponowane stawki brutto : 11€-13€ /h Mieszkanie zagwarantowane przez pracodawcę potrącane z wypłaty - 270€ za pełny miesiąc Pokoje jednoosobowe, dla par wspólny pokój. Dojazd z i do miejsca pracy zapewniony przez pracodawcę. Praca na dwie zmiany Umowa oraz ubezpieczenie niemieckie Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerem: 004917610888894 Pozdrawiam Zespół Loco Service

Jula

Czesc, nowa oferta pracy w Osterfeldzie ktos cos??

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Service GmbH, Osterfeld - Nürnberg

• Jak się pracuje w LOCO Service GmbH, Osterfeld?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Service GmbH, Osterfeld tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Service GmbH, Osterfeld?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOCO Service GmbH, Osterfeld