Opinie o Runtime GmbH w Bischofswerda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Runtime GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Runtime GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Runtime GmbH w Bischofswerda

Elektryk Nowy wpis

Jestem bardzo zawiedziony tą agencją pracy. Znalazłem na stronie internetowej ich ofertę pracy ciekawą. Zadzwonilem. kazali wysłać cały zestaw dokumentów najlepiej po niemiecku. Potem nie odzywali się dwa tygodnie zadzwoniłem ponownie okazało się że oferta jest nieaktualna zaproponowali mi inną ofertę pracy zgodziłem się z tym że też dosyłać dokumenty musiałem bo klient wymagający. Nie odzywają się do teraz przez miesiąc czasu. Uważam że ta agencja pracy jest jakaś niepoważna i nie polecam jej nikomu

Grzes Nowy wpis

Lakierniknz wieloletnim stażem jaka stawka godz

Pittala Narsaiah Nowy wpis

Dear hrillg manager It's with pleasure that submit my application to you the role of track driver with skills that closely Mach the job criteria ifimly believe would be an asset to the team As a people person Frist and foremost I greatly enjoy driving vehicles for passing transport i love engaging customer in conversation answering questions and meeting their individual needs With my strong background in this field i bring abilities in customer service communication and management and I look forward to applying them in this new role you can count on my flexibility professionalism and attention to detail to satisfy customers from all backgrounds and encourage repeal business to close i believe that I am an excellent match of this position and would love the opportunity to expand on some of my career highlights and Remarkable achievement. I have, UAE Dubai and Saudi Arabia Driving licence, this field My driving experience 18yers in Gulf country

Szukam pracy na Lakiernik. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Runtime GmbH? Czy oferują tam zarobki w okolicach 12600 EUR? Jaka forma umowy jest proponowana?

Ritmo Nowy wpis

Tak dostaniesz 12600.....inzynier w mercedesie to moze.....predzej 1200 ale tyle to lakiernik teraz w PL zarobi teraz chyba ze z bialorusi jestes to (usunięte przez administratora) szmalu

Yes

Yes

logo firmy Operator wózka widłowego
Bischofswerda
Runtime GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Runtime GmbH - Bischofswerda

• Jak się pracuje w Runtime GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Runtime GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Runtime GmbH?

Kandydaci do pracy w Runtime GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Runtime GmbH